LV RU

Mercato.lv - Krāpšana

20.07.2020. Veicu pasūtījumu nr. 0020251, 141 + eur vērtībā. 21.07. Saņēmu rēķinu un tajā pašā dienā veicu rēķina apmaksu. Solīja piegādāt preci 5-7 dienu laikā. Pēc norādītā termiņa beigām preci nesaņēmu, sākās visādas atrunas (te prece nepienāca no noliktavas, te jau rīt izsūtīšot, te prece jau nodota kurjeram "kā, vēl nesaņemat? ! ", beigas "prece kaut kur noklīda un vainīgs ir kurjerdienests".) pa cik pasūtījums nebija piegādāts noteiktā laikā, tad 06.08.2020. Beizdāz mana pacietība un vienpusēji atkāpos no līguma un lūdzu atgriezt naudu. Solīja naudu atmaksāt 14 dienu laikā, lai gan pēc likuma to komersantam ir pienākums veikt uzreiz! Vēl joprojām manā kontā nav ieskaitīta atpakaļ nauda par nenotikušo darījumu. Uz e-pastiem neatbild, pilnīgs ignors. Zvanot uz telefonu, Saka ka noskaidrošot šo jautājumu un pārzvanīs, bet protams neatzvana!

Papildināts Diana Nik. 16.10.2020

2020.gada oktobrī vērsos ar iesniegumu Valsts policijā, un ir uzsākts kriminālprocess. Iesaku visiem cietušajiem vērsties ar iesniegumiem Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Brasas iecirknī (jo tieši ši iecirkņa apkalpojamā teritorijā atrodas SIA Nivetap) vai jebkurā citā tuvākajā iecirknī ar lūgumu uzsākt kriminālporcesu, atzīt par cietušo, un norādot materiālā zaudējuma apmēru.

D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes