www.sudzibas.lv Mella.lv Истерика торгового представителя

Mella.lv - Истерика торгового представителя

Я наращиваю волосы, предлагаю своим клиентам
ВЫГОДНОЕ предложение нарастить волосы
КАЧЕСТВЕННЫМИ материалами одной известной фирмы.

Также размещаю рекламу в интернете.

Мне ПОСТОЯННО звонит неадекватный представитель фирмы MELLA.LV
с угрозами и руганью ( !!! ),
чтобы я перестала подавать свою рекламу,
так как У МЕНЯ ЛУЧШЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ, ЧЕМ У НИХ ...
И ЕМУ ЭТО НЕ НРАВИТСЯ !!!

Это нормально ?
Или это полный бред ?

V

L Look 31.08.2011

Уважаемый!
Я вас очень прошу, перестаньте мне трезвонить! Если у вас есть время звонить мне 45 раз подряд, то мне же, просто жаль тратить на вас своё время!
Я уже поняла что вы прекрасно умеете материться, оскорблять и вопить на не понятном мне языке! Угрозы, что наведаетесь ко мне домой только веселят меня!
Займитесь уже собой и своей работой!
Удачи!

Z Zaiga 31.08.2011

Katrs, kas raksta šāda veida komentārus, atspoguļo savu ētikas līmeni.

Labi, gan, ka ir sūdzības. lv, kur var parādīt savas prāta spējas un attieksmi pret pārējiem cilvēkiem.

Lūdzu, izlasiet savus komnetārus vēlreiz un padomājiet par savu kultūras līmeni.

D Daiga 31.08.2011

N Nellija 31.08.2011

Za6la po4itatj kommenti pro mellu...pipec kak tut zabavno!!!
Avtoru soboleznuju... A u melli konkretno reiting down!

Z Zane 31.08.2011

N Nastasja 31.08.2011

ja neskolko raz brala u mella volosi, i tak polu4ilosj 4to postavila 3 devo4jkam odnovremenno.nu skazu, 4to volosi, kone4no ne sintetika, kotoraja pod utjugom plavitsja, no k sozaleniju vremja noski eto gde to mesjac ( sprofessionalnoj kosmetikoj)! potom konci suxije, i volosi putajutsja.ne slovjanskije volosi eto to4no, oni ne mogut stolko stoitj. iz 10 ballov volosi na tvjorduju 4!

D Dana 31.08.2011

Kas par komentāriem, vesela cilvēka saprātam neaptverami !

Patiešām apbrīnojami, ka ir meitenes, kurām sirdī ir tik naudz naida, ļaunuma un izskatās, ka arī iespējams " pīļu sūdu " .

B Baiba 01.09.2011

Ir ko pabrīnīties, jo pati esmu šī salona pastāvīgā kliente.

Patiešām apbrīnojami, ka ir viena vai divas meitenes, kurām sirdī ir tik naudz naida, ļaunuma un izskatās, ka arī iespējams " ... " .

Ja man vai manām draudzenēm ir kaut kas neskaidrs par matiņiem, mēs ejam uz salonu pie meistarītēm, kuras vienmēr laipni un profesionāli izstāsta visu par pieaudzētajiem matiņiem un to kopšanu.

Es patiešām labi jūtos, apmeklējot šo salonu, jo zinu, ka vienmēr meistarītes mani uzmanīgi uzklausīs un piedāvās man lābāko risinājumu.

Uzskatu, ka šis ir viens no labākajiem saloniem savā jomā, jo tik plašu matu izvēli nekur vēl neesmu redzējusi.

Vienmēr pēc salona apmeklējuma es smaidu, actiņas mirdz un jūtos patiešām laimīga, ko arī novēlu no visas sirds visām meitenēm.

Skatos, ka iespējmas šīm divām meitenēm nemaz neinteresē nekas par pieaudzēto matu kopšanu.

N Nellija 01.09.2011

Nu nezinu, kam ticet, bet pēc tadas reklāmas man bailigi iet uz tādu salonu.Labi redzams ka pedejos komentārus raksta cilvēki, kas strada taja firma, nezinu neko par produkciju bet...jebkura gadijuma, ja man ir izvele, noteikti iešu uz citu vietu!

N Nesudzies;) 01.09.2011

Te acīmredzot raksta cilvēki, kas ne sevi ciena, ne arī citus.

Par saviemvārdiem ir katram jāatbild.

Ja kāda zin, kas konkrēti raksta šādus cieņu un godu aizskarošus komentārus, lūdzu informējiet mani, lai tālāk likumdošanas kārtībā caur tiesu piedzītu zaudējumus.

Jau iepriekš pateicos par sadarbību.

O Opps 01.09.2011

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

J jolanta 01.09.2011

Kas Jums tur MELLA priekšniecība liek vienu un to pašu komentāru n-tās reizes rakstīt?

N Nesudzies;) 01.09.2011

Dēļ vienas vai divām meitenēm, kas prot tikai visu noniecināt ( reāli viņas iepējams nav pat mūsu klientes ), vai ir kāda jēga vispār kaut ko komentēt?

Tas ir viņu līmenis.

Ja, kāda meitene kaut ko vēlas uzzināt, aicinam atnākt uz salonu.

E Enci 01.09.2011

Kaut kads murgs. Vai tiešam cilveeki nevar uztvert kritiku normali?Nu slikti mati, nu un kas talak?Tagad vajag apkakat visus, kas raksta sliktus kommentarus?tas it jusu liimenis?ta ir jusu eetika? Ja budu normali vaditai, tad vispar neko te nerakstitu!
Autore neraksta par matiem vispar, bet par cilveeku, kas tur strada!tas ir portals kur cilveeks sudzas, un viņam ir tiesiibas vai ne? neviena slikta varda es neredzeju!bet jus jau visus apkakajat 10 reizes!

N Nesudzies;) 01.09.2011

Te acīmredzot raksta cilvēki, kas ne sevi ciena, ne arī citus.

Par saviemvārdiem ir katram jāatbild.

Jau iepriekš pateicos par sadarbību.

E Enci 01.09.2011

Nu točna slims! :DDDDDDDDDD