www.sudzibas.lv Mella.lv Истерика торгового представителя

Mella.lv - Истерика торгового представителя

Я наращиваю волосы, предлагаю своим клиентам
ВЫГОДНОЕ предложение нарастить волосы
КАЧЕСТВЕННЫМИ материалами одной известной фирмы.

Также размещаю рекламу в интернете.

Мне ПОСТОЯННО звонит неадекватный представитель фирмы MELLA.LV
с угрозами и руганью ( !!! ),
чтобы я перестала подавать свою рекламу,
так как У МЕНЯ ЛУЧШЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ, ЧЕМ У НИХ ...
И ЕМУ ЭТО НЕ НРАВИТСЯ !!!

Это нормально ?
Или это полный бред ?

V

L Laura 07.09.2011

Tiešām cilvēks jūk prātā!
Kaut gan pēc skata visādi to slēpj, pēc bildēm viņu visi var atrast pašas īpašnieces Gunas profilā draugos, kas redzēja viņu salonā, uzreiz tā nepateiksi, ka nenormāls cilvēks.
Bet palasot šo visu ŠAUBU NAV!

F friziere 07.09.2011

Ja meistars nevar atšķirt vienus matus no citiem, tas ir viņa kvalifikācijas jautāums,
bet ja pārdot ķīnu matus kā slāvu, manuprāt, tas ir krāpšanas.

N Nesudzies;) 07.09.2011

Neviena zākājoša komentāra. Izcili.

Paldies, Elitai, kura pat Gunu nav spējīga atcerēties.

N nice 08.09.2011

Es nesaprotu, kur ir saita administracija?kapec viņi joprojam nav novakuši šo nenormalo cilvēku no šejenes?

T ToElla 08.09.2011

Tāpēc ka Tvaika ielā nesen bija pirmsvēlēšanu izlaidums!

E edite 08.09.2011

...Mati tiesam drausmigi. Es sev matus audzeju jau 8 gadus... un zinu kadiem tiem ir jabut. man meitenes stastija, ka esot loti labas kvalitates. Nopirku sev 100 skipsnas ... un pec pirmas mazgasanas ...UZAS!!! ...PIE KAM LIETOJU PIE VINIEM IEGADATOS MATU KOPSANAS LIDZEKLUS. pIELAUJU KA IESAKUMA VINIEM BIJ LABAS kvalitates mati..., bet sibriza piedavajums ir vairak neka arpratigs. Vismaz blondie !!!
...sagrudu n-tos serumus un dazadus lidzeklus pieaudzetiem matiem ... nu nekas nepalidzeja. Tas bija ARPRACCCCCC!!!
...NONEMU matus pec 2 nedelam ilgak ar so salmu kuski nevareju atlauties staigat!!!
...lai man nestasta, ka vajag pareizi kopt... mati ir vairak neka nekam nederigi.

N Nesudzies;) 08.09.2011

Paldies par Jūsu viedokli.

Ja, kādai ir problēmas ar matu klalitāti, lūdzu griežaties uz veikalu.

Droši zvaniet uz salona t. 26221019.

N nice 08.09.2011

Aga, zvonite v salon...ja dumaju bol6instvo, ne risknjot ziznju, obratitsja k takim kompetentnim i "uravnove6annim" sotrudnikam...OPASNO DLJA ZIZNI...srazu s poroga bitoj po golove, un brivs!

N Nesudzies;) 08.09.2011

Vau !

Lai zākātos, drosmes gan daudz !

L ladybird 12.09.2011

Tie mellas mati -kjipa "SLAAVU"- ir tie pashi BEAUTY HAIR mati - remu tipa ar cietaajaam kapsulaam :)) 10000000000%- paarbaudiits.
Kaada apmeloshana! A juus mulkjiites ticat :))

N Nesudzies;) 12.09.2011

Kur šos BEAUTY HAIR matus var iegādāties ?

Kur tu viņus pērc ?

E elina 13.09.2011

nju nezinju gan kaa ar tiem piilu suudiem, bet esmu mellas kliente un arii pesrsoniigi meistarites gunas kliente, par kvalitaati suudzeeties nevaru, looti patiik gan matu kvalitate gan arii viss kopumaa kaa man izskataas gan griezums gan viss viss... liekaas ka kaadai te vnk kas skauz, vai nu pati nevar atlauties taadu skaistumu, un starp citu nezinju gan kuraa galaa jums ir slaavu mati par 0, 50 ls????? taadaa cenaa gan es esmu redzeejusi kraasainaas kapsulas... taa kaa skiet ka sii meitene kas to raksta salonaa mella nemaz matus nav likusi... PALDIES GUNUCI PAR MANIEM SKAISTAJIEM GARAJIEM MELNAJIEM MATIEM, , , MAN VINJI TURAAS VNK SUPER NENOZELOJU NEVIENU SANTIMU KO IEGULDU MATOS... NENEM VISUS SITOS MURGUS GALVAA UN TAA TIK TURIES...

T ToZane 13.09.2011

Morgā!

A Anta 13.09.2011

Varbūt Mellas konkurenti to raksta?!!! Mūsu valstī viss ir iespējams!...

A anna 14.09.2011

nu ne, ari man nepatik vinju mati, jau mella.lv veikalam izteicu sudzibu, mati neatbilst kvalitatei. nesaju matus 2 menesus.

N Nesudzies;) 14.09.2011

Laipni esi aicināta atnākt uz salonu, lai risinātu jautājumu par matu kvalitāti un matu kopšanu.

Tikai griežoties uz salonu var atrisināt esošo situāciju.

Salona t. 26221019.

E Emma 14.09.2011

Es nevaru saprast, kas tas ir "slāvu mati". Tas ir nosaukums, vai izcelsme? Nevar būt, ka cilvēki tik daudz runājuši par ētiku iesaistīti krāpšanā. Kāpēc tieši tāds nosaukums? Varbūt Ķīna ir slāvu province, kur aug slāvu mati

T ToEmma 14.09.2011

Morgā garmatainām krievietēm tās krēpes nogriež, un tirgo kā slāvu matus!

N Nesudzies;) 20.09.2011

Ceru, ka meistare, kas strādā ST. ... matiem pārtrauks izrādīt savu inteleģences līmeni.

Ceram, ka tu ( meistares, kas strādā ar S... matiem ) esi spējīga savu reklāmas izcilo garadarbu izņemt laukā no sūdzības.lv

Jau iepriekš pateicamies.

Šo reklāmas kampaņu taisa meistare, kas strāda ST... matiem. ( Izcili, la parādītu savu kultūras līmeni )

Apsveicu firmu, kurai ir laba sadarbība ar šo meiteni un kura neko nedara, lai šo unikālo reklāmas kampaņu pārtrauktu.

Lūdzu, J. apturiet šo reklāmas kampaņu, zinam, ka Jūs to varat.

Ceru, ka Jūs tagad saprotat, ka ētikai ir nozīme.

Ceram, ka arī Jūs varat iztikt bez tādām zākājošām reklāmas kampaņām.

J Julija 28.09.2011

Лююююдииии!!! Не покупайте волоса мелла !Сильно разочаруетесь!Я уже предъявила им притензии, но особо там никто не часался!