www.sudzibas.lv Mella.lv Истерика торгового представителя

Mella.lv - Истерика торгового представителя

Я наращиваю волосы, предлагаю своим клиентам
ВЫГОДНОЕ предложение нарастить волосы
КАЧЕСТВЕННЫМИ материалами одной известной фирмы.

Также размещаю рекламу в интернете.

Мне ПОСТОЯННО звонит неадекватный представитель фирмы MELLA.LV
с угрозами и руганью ( !!! ),
чтобы я перестала подавать свою рекламу,
так как У МЕНЯ ЛУЧШЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ, ЧЕМ У НИХ ...
И ЕМУ ЭТО НЕ НРАВИТСЯ !!!

Это нормально ?
Или это полный бред ?

V

R Rubenis 26.08.2011

Наращивать лобковые волосы это наш бизнес!!!

J ja 26.08.2011

"Darba meklētājiem ļoti iesaku neuzķerties uz sludinājumiem no SIA "Mella.lv" uz šādām vakancēm kā : Administrātors un Matu pieaudzēšanas speciālists.Pieņem darbā viens cilvēks, bet sākot tur strādāt sāk uzraudzīt un komandēt pavisam cits cilvēks kurš nemaz nav pieminēts ne darba līgumā, ne tiek minēts nekādos firmas papīros(vīrietis).Pret darbiniecēm attieksme ir ļoti drausmīga, paceļ balsi, plivina rokas, kā arī draudz ar nosišanu.Nepielaiž pie Jūsu darba vietas pēc kā saka, ka darba pienākumi netiek pildīti.
Darba pienākumus ir jāveic arī mājās, kā piemēram: tekstu tulk. krievu valodā, atbildēšana uz e-pastiem pie tā var pavadīt pat vairākas stundas u.c.
Uzstājīgi dod grāmatas un visādus diskus līdzi uz mājām kuri nav saistīti ar darbu, bet gan ar psiholoģiju, nepildot šos pienākumus darbā pasaka, ka Tev nav vieta šajā firmā un Tu to grauj.
Uz šo visu pēc "Līguma" darba devēja nereaģē vai arī pasmaida, vai piedāvā mierīgi pamest darbu.

Par niecīgu samaksu Jūs pildīsiet pilnīgi visus pienākumus neskaitot to ko darat papildus mājās.''
Nu...šausmas!

L Lida 26.08.2011

nopirku pie viņiem matus, kvalitate šausmīga, tapēc nebrīnos, ka baidos konkurences, droši vien saprot kas viņus gaida ar tādas kvalitātes matiem par augstu cenu

S santa 27.08.2011

Mellas mati pēc pusmēneša izskatās kā gadu nonēsāti- sintētikas pinkas !!!

V Vanessa 28.08.2011

par histeriju neko pateikt nevaru...bet mati ir drausmigi, un pats jautrakais ka viņi apgalvo ka mati ir slavu!!!smiekligi

A Al 28.08.2011

SLAVU MATI PAR 0.50 Ls !?
HA - HA -HA !!!

N Nevarbūt 28.08.2011

Nevar būt ka slāvu, drīzāk čukču!

K kiki 29.08.2011

Pēc mazgāšanas viņu matus gandrīz nevar izķemmēt. Kādam arī šāda situācija gadijās?

ч Ч 29.08.2011

kogda vzjala pervij raz ix volosi, ponravilisj na os4jup, mjagkije, blestjas4ije...ja dumala posle mojki oni budut takimi ze, no uvi, ja 3 raza ix pomila, s promezutkom v 2 dnja!!! I zdrastvuj saloma!!!

ч Ч 29.08.2011

poetomi li6nij raz ubedilasj, 4to ne sledujet bratj volosi, neizvestnoj firmi i neizvestnogo proisxozdnija...lu46e bi poslu6ala svoego mastera i postavila ejo volosi kotorije ona predlogala...teperj tak i sdelaju!

A annu6ka 29.08.2011

Я потрогала их волосы на выстовке, руки все в масле! чтобы сразу не видно было какое плохое качество, ну а после мытья...

T Točno 29.08.2011

Lai tie saglabātu labu izskatu, regulāri jāieziež ar svaigiem pīļu mēsliem.

L Lane 30.08.2011

Piekrītu!

A Advokāte 30.08.2011

Te acīmredzot raksta cilvēki, kas ne sevi ciena, ne arī citus.

Par saviemvārdiem ir katram jāatbild.

Ja kāda zin, kas konkrēti raksta šādus cieņu un godu aizskarošus komentārus, lūdzu informējiet mani, lai tālāk likumdošanas kārtībā caur tiesu piedzītu zaudējumus.

Jau iepriekš pateicos par sadarbību.

T to Advokāte 30.08.2011

Tagad ir skaidrs kapec, tas cilvēks neliec miera to meiteni vai sievieti!var spriest pec komentāriem ka produkcija (mati) ir ļoti zema kvalitate...Savs bizness stav uz vietas, vajag tad traucet tam kuram darba viss notiek perfekti!
Tas ir sudzības.lv, uv šeit cilvēki raksta sūdzības.Tieši tapec komentars par tiesu un zaudējumiem, ir ļoti smiekligs!!!
Cilvēkam, kas rakstija to sūdzību, ieteiktu versties policija!
Jauku dienu!

Z Zaiga 30.08.2011

Esmu šokā, strādāju ar šiem matiem jau 4 mēnešus ( esmu no Liepājas meistare) un nekad nav bijušas problēmas. Mati ir perfekti pat pēc 3-4 mēnešiem.

Tas ir ļoti atkarīgs no kopšanas, ja mazgā ar Drogu produkciju un " pīļu mēsliem", tad nav ko labu gribēt.

Domāju, ka šis ir konkurentu pirksts. MELLA, neņemat galvā ! Un par jums ir ļoti labas atsauksmes !

I Inese 2 30.08.2011

Es atvainojos, bet kur te ir "cieņu un godu aizskarošus komentāri" ?

T ToInese 30.08.2011

Galvenais ir tas fakts, ka advokātiem iestājušies krīzes laiki, un šādi tiek meklēti naudīgi lohi, kuri šiem trūkumcietējiem sametīs kaudzi naudiņas.

B Baiba 30.08.2011

Pēdējais laiks par nepatiesu ziņu izplatīšanu un zākāšanu,

kādai likt palielas summas samaksāt.

Skatos, ka tām zākātājām nāksies škirties no prāvām naudas summām.

L Linda 30.08.2011

paldies par informaaciju.
Tiesi biju domaajusi likt siis firmas matus, paldies-atrunajaat mani.