www.sudzibas.lv Mego Slikts seviss. Sanitāro un epidemioloģisko normu neievērošana

Mego - Slikts seviss. Sanitāro un epidemioloģisko normu neievērošana

Regulāri iepērkos Mego lidoņu ielā 27. Visi darbinieki tur ir ļoti jauki izņemot vienu, kurai acīmredzami ir vienalga uz visu, sākot ar klientu apkalpošanu un beidzot ar sanitārām un epidemioloģiskām normām.
Viņa strādā pie gaļas un salātu Letes. Dūšīga kundze gados, ar īsiem, brūniem, saspraustiem matiem.
Iepriekšējā reizē, kad atnācu vakarā pēc darba, lai nopirktu sev salātus vakariņām, man nācās ilgi gaidīt kamēr darbiniece pievēršīs man uzmanību. Kad paaicināju viņu apkalpot mani, saņēmu rupju komentāru: "agrāk vajag nākt! ". Kad palūdzu ielikt konteineri ar salātiem maisiņā, atbildēja, ka tas neietilpst viņās darba pienākumos. Aiz Letes viņa bija ar nolaistu masku, salātus man lika bez cimdiem. Uz manu komentāru par cimdiem atbildēja ar klusumu. Sī darbiniece ne tikai ar mani atļaujās tik rupji ruņāt, es vairākas reizes biju lieciniece tam kā viņa konfliktē arī ar citiem pircējiem.

Šodien 04.09 ap 9: 10 + - 10 minūtes biju piena nodaļa un šī kundze pagāja man garām ar masku nolaistu uz zoda.
Ar kādām tiesībām šī darbiniece pandēmijas laikā regulāri apdraud manu un citu pircēju un darbinieku veselību? Cik es zinu, tirdzniecības darbiniekiem ir obligāti jānēsā mutes un deguna aizsargu, vai Mego tā nav? Tā nav pirmā reize. Šai darbiniecei ir vienalga uz pieklājību, uz sanitārām normām dabā ar pārtikas produktiem, un epidemioloģisko drošību! Lūdzu pievērst uzmanību šīs darbinieces uzvedībai un attieksmei pret darbu un pircējiem!

04.09.2021

G Gulbenietis 04.09.2021

Apaklpotāja ir kārtējā čsvešņica. Domā, ka ir ļoti kruta, jo viss mego ir atkarīgs tikai no viņas. Gruščiki parasti gan tā nedara, kaut padara darba smagāko daļu.