www.sudzibas.lv Mego Slikta apkalpošana

Mego - Slikta apkalpošana

Елгава паста 51.
Как долго все должны терпеть выходки кассира по имени галина.
Разговаривает как на базаре семенами торгуя.
На пожилых орет быстрей ищем те капейки, мамочкам с колясками хомит мол если ваш ребенок кричит в коляске то что вы делаете в магазине это просто ужас

08.06.2023

Papildināts Dacite Ozola 08.06.2023

Это только цветочки она и документы у молодежи не спрашивает и продаёт энергетические напитки.

M man 08.06.2023

Dace Ozola ir krievalodīga (krievuška), ka jāraksta krievu valodā? Es nedomāju, ka Gaļina šeit nāks uz lasīs Jūsu sūdzību.

N Norris 09.06.2023

"Es nedomāju, ka Gaļina šeit nāks uz lasīs Jūsu sūdzību".Ja esi stulbs mēģini to apzināties un nepazorīt sevi..Kāpēc Gaļinai būtu jānāk un jālasa? Sūdzība ir mego vadībai kura arī saņēma šo sūdzību par ko ir rakstīts šeit pat zem sūdzības "Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību". Par valodas jautājumu vispār vāks :D :D Kas tas par jautājumu? Ja raksta krieviski tad nav acīmredzami ,ka ir krievalodīga?