Elite Medicīnas Centrs - Podologs egita zute

Neiesaku apmeklēt medicīnas centrā Elite podologu Egitu Zuti. Podologa attieksme nelaipna, darbs paviršs, neprofesionāls. Vērsos bez sūdzībām - veikt sauso ārstniecisko pedikīru. Podologs traumēja man īkšķi, par ko izrādīju emocijas, brūci neapstrādāja, neatvainojās par savu kļūdu. Tā rezultātā - vasarā, kad karst un staigāt normāli var tikai atvērtos apavos man radās iekaisums. Pēc vizītes sāpēja ļoti un sapampa, liku kumelīšu kompreses uz nakti , pampums un sāpes mazliet pārgāja. Bet rezultātā, lai iekaisums pārietu un neprogresētu nācās mainīt plānus un palikt mājās, lai koptu brūci.

BondsBonds 22.07.2014

Jā, ļaunuma perēklis, sabojāja visu tavu dzīvi. :D Tev nav ko darīt, vai kā?

A Ass27 22.07.2014

Karteja dura!

M mmm_mis 24.07.2014

Mucenbai!!!

Es arī esmu podologs un Tava attieksme ir nekorekta! Vai tu par savu problēmu atkārtoti vērsies pie podologa? Noteikti, ka ne! Pirms liec savas sūdzības tādos saitos, pārliecinies par savu kompetenci vispār!

D dzēsts lietotājs 13.11.2014

mmm_mis!!!

Jā, man vajadzēja ielikt kāju maisiņā un lekt sakostiem zobiem atkārtoti, lai tik viss būtu korekti. It kā man ar to sabojāto nedēļu nepietiek. Paiet nevarēju bez sāpēm un arī apavus uzvilkt. Kur Jūsu loģika profesionālais podologs?

ķ ķēms 15.12.2014

Nu, Mucenbai. Tavs komentārs ir nelaipns un paviršs. Pirms raksti sūdzību, pārliecinies vai ir kaut kas lietas labā darāms. Kā jau mmm_mis, minēja - vajadzēja vērsties atkārtoti pie ārsta. Zobu tak neārstētu ar kompresēm, bet ietu pie zobārsta, lai labo atkārtoti! Ārsti arī cilvēki - var gadīties visādi. Pati esmu bijusi pie E.Zutes - patika, iešu vēl, ļoti laipna attieksme un viss bija ok. Ja es būtu lasījusi tavu komentāru pirms - iespējams tu būtu ietekmējusi manu lēmumu, paldies D, kas nelasīju, jo viss bija čikiniekā :)

D dzēsts lietotājs 17.12.2014

Labi iekomentēšu visu par ko spriežot uzskatu, ka podologs ir neprofisionāls:
Griezos pie podologa grūtniecības 6 mēnesī.
kad ierados, ārste bija aizņemta ar runāšanos ar kolēģi, kaut biju ieradusies savā pieņemšanas laikā.
Kad beidzot pievērsās man, sēdināja 90 grādu krēslā. Kad es nevarēju nosēsties taisni, izrādīja klaju neapmierinātību un burtiski spieda mani sēstie dziļāk, kaut tas vienkārši nebija iespējams, jo man vēderā bija bērniņš. Tad tieši tik pat neapmierināti lika mani griezt kāju sāniskāk. Uzskatu, ka nevajadzēja veikt neko kas saistīts ar lielām sāpēm, jo pretsāpju līdzekļus lietot nevar un tieši tas pats attiecas uz infekciju, kas var apdraudēt grūtniecību. Un tieši 30 grādu karstumā ar bērniņu negribējās vēl vairāk riskēt, lai skrietu skaidroties. Pēc apmeklējuma jutos nepatīkami pazemota. Vienmēr visi ārsti un visās procedūrās kaut kā tomēr cenšas nākt pretī un veikt tā lai ērtāk un saudzīgāk, neriskējot ar bērna un sievietes veselību.
Kad apskatot kāju minēju, ka tas nav izaudzis kauliņš, bet rētaudi un nervu gali sāpīgi, ka man nepatīk ka to aiztiek, man tieši uzspieda uz šo vietu, skatoties manu reakciju.
Nepatīkami, ka visu šo sāpīgo bija jāpiedzīvo ne tikai man, bet arī manam gaidāmajam bērniņam.
Uzskatu, ka tas ka ārstam nav bijusi grūtniecība nav nekāds attaisnojums, lai attiecībā uz pacientu to neņemtu vērā. Un iepriekš minētie zobārsti un tml. visi to vienmēr ir ņēmuši vērā. Tieši to es uzskatu par nelaipnu un neprofesionālu attieksmi.

ķ ķēms 09.03.2015

Oh common - izrādījāt klaju neapmierinātību! :D Rūcāt vai? :D Ir normāli jāpasaka, ka nepatīk un vnm ir iespēja piecelties un aiziet. + nomierini savus grūtniecības hormonus un vēlreiz padomā, ko raksti :D Ārstei, kura nav dzemdējusi nav tiesību neņemt vērā pacienti, kura ir stāvoklī. KOA???!!! :D Tb, ja būtu dzemdējusi, tad varētu neņemt vērā?

D dzēsts lietotājs 09.03.2015

Ķēms, loģika nav jūsu stiprā puse 1. kārt grūtniecība jau sen kā beigusies, to vajadzēja izrēķināt pēc datumiem. 2."Tb, ja būtu dzemdējusi, tad varētu neņemt vērā?" - nē ar intelektu nenomocītais prāts - ja viņa būtu kādreiz bijusi grūtniece visas šīs lietas zinātu ne tikai no skolas sola, bet pati no pieredzes un nebūtu šāda situācija. 3.kārt nezinu, kas jums liek šo ārsti tā ienīšt, ka rokat viņai lielāku bedri, jo katrs papildus šāds komentārs no manas puses rada ļoti sliktu iespaidu, citur cilvēki vnk uzrakst savu pozitīvu /negatīvu vērtējumu. Un es to daŗīju lai pasargātu citas grūtnieces. Jo pēc šī apmeklējuma nonācu slimnīcā.

D dzēsts lietotājs 09.03.2015

Un vispār nesaprotu, šis ir sūdzību portāls, te cilvēki izsaka savu subjektīvo neapmierinātību, lai nebūtu jāšņukst mutautā vai jāiet uz veselības inspekciju. Nākošo reizi griezīšos tur, ja jau cilvēki neuzskata, ka vajag no visa šī mācīties un nākotnē ņemt vērā, lai uzlabotu sava darba kvalitāti. Ne jau sava prieka pēc te es sūdzos. Mani neapmierināja, MANIS APMAKSĀTAIS pakalpojums un es izsaku savu neapmierinātību. Man ir tādas tiesības, ja kādam patīk attiecīgais pakalpojums - lūdzu rakstiet labus vārdus par ārsti, nevis brūkat virsū man!

ķ ķēms 26.03.2015

Pirmkārt, mēdz gadīties, ka grūtniecība beidzas, bet hormoni lēkā vēl ilgi pēc tam - tas tā, zināšanai, jo izskatās, ka Jums tie mutuļo arvien, arvien. Otrkārt, interesanti, ja mēs šo sarunu turpinātu ilgi uz priekšu, tad, kas vēl tik notiktos? Tagad jau ierakstījāt, ka nonācāt slimnīcā. Izdomājiet tak līdz galam, kas notika! Un, ja nonācāt slimnīcā, tad uzskatāt, ka vispareizākais veids kā risināt radušos situāciju ir ierakstīt sūdzību internetā, kur neviens Jūsu vārdu patieso spēku nevar izmērīt. Ja tiešām vēlaties, lai nākotnē kāds mācītos no savām kļūdām - pasakiet viņam/ai to uzreiz acīs - tā Jūs paglābsiet, pašas vārdiem, nākamās grūtnieces no pazemojuma. Un sūdzības.lv ir pēdējā instance, kur vērsties ar savu subjektīvo viedokli t.i. gadījumos, kad nav varēts rast kopsaucēju, atrisinājumu utt. Jūs pat nepacentāties atrisināt šo situāciju ;)
Atkārtoju, ka arī esmu esmu E.Zutes pacients un viss vienmēr ir bijis normāli - bez pārpratumiem, savainojumiem vai slimnīcas apmeklējuma, jo, ja ārsts ne tā, ko izdara, es nevis "izrādu klaju neapmierinātību", bet - pasaku, "au!" ;)

I Ingalina 06.08.2017

Briesmīgi, ka tāda pieredze, un vēl bērniņu gaidot. Lasot šo visu, varu tik teikt, ka man ļoti paveicās ar podologu, braucu uz Lielvārdi pie Dinas Bašķes jau piekto gadu. Puika piedzima, tagad dvīņus gaidām. Vislabākie paldies vārdi viņai. Pa vidam esmu pie citiem podologiem Rìgā arī bijusi, jo tomēr patālu Lielvārde, bet tā kvalitāte darbam nesalīdzināma. Tā ka tas attālums vairs neliekas problēma, jo tur zinu droši, ka palīdzēs, kas nav Rīgā. Te garas rindas, stress un jūties vainīgs, ka esi atnācis patraucēt to speciālistu. Par sāpēm nemaz nerunāšu. Pie dr. Bašķes braucu, jo garantēti būs sirsnīga attieksme, tur jūtos gaidīta un tiešām reālus risinājumus piedāvā arī grūtniecēm. Mana mamma, vīrs, draudzenes visi pie dr. Bašķes tagad braucam jau sen, jo viņa reāli ir vislabākā! Rīgā neesmu atradusi tik augstas klases speciālistu.

L Ludmila Daineko 10.11.2018

Врач понравилась.Обращались с ножками подростка.Помогла!Всё сделала, чётко всё объяснила.Сейчас сама к ней хожу на профелактику.Довольна.