Medicīna - pediatrs

Mīļie vecāki, ja jums rūp jūsu bērnu veseliba, nekādā gadījumā neesiet D.Spridzānes(nakādā gadījumā negribu teikt DAKTERES SPRIDZāNES) klients. Viņas dēļ mana meitiņa tagad ir slimnīcā. Situācija ir sekojoša: manai meitai svētdien bija temp.39.6.Izsaucu ''ātros''.Viņi saka: ''Plaušās trokšņu nav, kakls tīrs.Obligāti vajag pediatra uzraudzību. Pirmdien 9.00 zvanu spridzānei:''Ludzu, atnāciet pie bērna pārrbaudīt vai nav kādas problēmas''. Atbilde: ''Dzeriet Nurofēnu.Kad bus labāk(pēc jaunā gada svētkiem)nāciet atrādīties.'' Ap plkst.11.00 zvanu un saku :'''Ludzu atnāciet, jo bērnam nepaliek labāk.' 'Atbilde:''temp.var būt 5 dienas.Dzeriet Nurofēnu.''Otrdien atkal zvanīju un ludzos, lai atnāk.Tālāk vēl bija zvani viņai un rezultātā viņa pateica, ka pie mums brauks tikai par samaksu(4 PIETURAS AR TRAMVAJU).Rezultātā izsaucu ''Atros''un manu bērnu aizveda uz slimnīcu ar lielu plaušu karsoni tikai tāpēc, ka tai krupenei grūti 4 pieturas pabraukt ar tramvaju, lai paklausītos bērna veselības stāvokli. Ja jums rūp bērna veselība, tad neceriet, ka tā Zurkulienei uzticēt bērna veselību NEKāDā GADīJUMā NEVAR.

Z zarinsjanka 24.02.2011

Kintija, tu esi debila, vai kā? Mazu bērnu ar 39 temperatūru vest ar tramvaju pie ārsta? IR bērnu gimenes ārsta pienākums braukt pie slima bērna, IR! Un dakterei par to valsts maksā algu, jo bērna nepieciešamā veselības aprūpe ir bez maksas.