www.sudzibas.lv medicīna arsta nekompetence

medicīna - arsta nekompetence

Uzman'ibu! Nevienam neiesaku apciemot dakteri neirologu Jansoni,kas str'ad'a Juglas medicinas centr'a-jo daktere ir rupja-neuzman'iga! Neskatoties uz pacientu var pateikt-a ko tad j'us no mamis gribat! Neko nepaskaidro-skat'as sav'a komp'i . Lai neajz'nem vietu,un nesa'nem algu-bet atbr'ivo vietu labam specialistam,un savu sliktu raksturu lai r'ada m'aj'as! vair'aki pacienti

V vaiva 03.09.2012

Par Jansoni pilnīgi piekrītu! Skatās datorā, kamēr tu stāsti savu kaiti, iespaids, ka nemaz tevī neklausās. Pēc tam pāris jautājumi, kas izteikti tādā tonī, it kā tu tēlotu savu slimību un esi ieradies šeit, lai dabūtu slimības lapu un neietu uz darbu. Kā tad es varu pierādīt, ka man sāp vai reibst galva -tas taču nav redzams! Ja visus uzskata par potenciālajiem simulantiem, nu tad, atvainojiet...Nekad vairs neiešu pie šīs tā saucamās dakteres!

K kaija36 26.11.2012

pilnīgi piekrītu, ir bijusi pieredze...

K Kadiķis 14.12.2012

Es ļoti nožēloju, ka aizgāju pie neiroloģes Rūtas Jansones, pirms tam nepameklējot internetā sūdzības un atsauksmes. Tik pavirša un neieinteresēta attieksme pie maksas ārsta vēl nebija piedzīvota.