Medicīna - pediatrs

Mīļie vecāki, ja jums rūp jūsu bērnu veseliba, nekādā gadījumā neesiet D.Spridzānes(nakādā gadījumā negribu teikt DAKTERES SPRIDZāNES) klients. Viņas dēļ mana meitiņa tagad ir slimnīcā. Situācija ir sekojoša: manai meitai svētdien bija temp.39.6.Izsaucu ''ātros''.Viņi saka: ''Plaušās trokšņu nav, kakls tīrs.Obligāti vajag pediatra uzraudzību. Pirmdien 9.00 zvanu spridzānei:''Ludzu, atnāciet pie bērna pārrbaudīt vai nav kādas problēmas''. Atbilde: ''Dzeriet Nurofēnu.Kad bus labāk(pēc jaunā gada svētkiem)nāciet atrādīties.'' Ap plkst.11.00 zvanu un saku :'''Ludzu atnāciet, jo bērnam nepaliek labāk.' 'Atbilde:''temp.var būt 5 dienas.Dzeriet Nurofēnu.''Otrdien atkal zvanīju un ludzos, lai atnāk.Tālāk vēl bija zvani viņai un rezultātā viņa pateica, ka pie mums brauks tikai par samaksu(4 PIETURAS AR TRAMVAJU).Rezultātā izsaucu ''Atros''un manu bērnu aizveda uz slimnīcu ar lielu plaušu karsoni tikai tāpēc, ka tai krupenei grūti 4 pieturas pabraukt ar tramvaju, lai paklausītos bērna veselības stāvokli. Ja jums rūp bērna veselība, tad neceriet, ka tā Zurkulienei uzticēt bērna veselību NEKāDā GADīJUMā NEVAR.

K Kirlis 05.01.2011

Rīt aizbraukšu uz Juglu un noskaidrošu visu par viņu.

A andrejs 05.01.2011

Tad tu devi to Nurofēnu??? Un kas tev žēl, dēļ savas bērna veselības dakterei apmaksāt 4 tramvaju pieturas??? tad nu gan māte...

A anna 05.01.2011

Mate vienkarsi parsteidzosa...daktere jau neprasija limuzinu izsaukt...kkads murgs:(

S Speys 06.01.2011

Āerstam šo naudu nav jāmaksā no savas kabatas. Bet mātei vajadzēja uzreiz saukt ātros, nevis lūgties līdzjūtību.

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Tevi slimais lopiņ sen vajadzētu ar ragavām uz mežu aizvest.

T ToČangalsPleška 06.01.2011

kāds man prieks ka tu mirsti no bada tici man mums visiem tevis Nepitrūks:D Tādi parazīti ir jāindē.

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Vai zin zināji ka krievijā gadā mirst 50tūkstoši cilvēku no saindēšanās ar pārtiku. Nē nezināji jo esi pārāk stūlbs, bet man par to liels prieks jo zinu ka tu drīz mētāsies kādā grāvmalā:D
Skaties pats savas slimās lapas nemodificētais tirliņ.

K kintija 06.01.2011

pilnīgs sviests. ģimenes ārsta pienākums NEIETVER braukšanu pie pacienta, turklāt vēl bezmaksas. šāda ''prakse'' vēl tiek piekopta tikai Latvijā, jo, lūk, ja neatbrauc, neadekvātie pacienti sāk žēloties un uzliek milzīgu sodu. Un 4 pieturas? vai tad pa pāris dienām nevar pacelt savu pēcpusi un izbraukt 4 pieturas pie ārsta? vai tiešām cilvēki ir TIK LIELĀ MĒRĀ neizglītoti un slinki?

M medikis 06.01.2011

Ģimenes ārstām ir pienākums atbraukt pie slimojoša cilvēka, īpaši pie bērna ar augstu T!!! Un nekādu ceļu nav jaapmaksa. Daktere vismaz vareja pateikt, ja T ap 39 un zemak nepaliek-obligāti jasauc ātru palidzību, bērniem ļoti ātri iekaisums aiziet no kakla līdz plaušam. Un Kintija tu esi neizglitota-bērnu ar augstu T, arā -10 C, braukat ar sabiedrisko transportu. Un nevajag salidzināt Latviju ar rietumeuropu, kur ir citas algas un cita attieksme pret pacientiem ( starp citu daudz labāka, neka šeit).

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Esmu tālāk par tevi ticis un katru dienu pabaroju vismaz daļu no šiem cilvēkiem.
Visiem palīdzēt nevaru, bet vismaz apzināti neriju Krievu draņķus.
Palasot tavus komentus var saprast ka esi neveiksminieks kam nav pat pamatizglītības. Brauc prom visiem tā būs labāk.

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Ja pārtika ir augusi Ekoloģiskā vidē, tas ir kur tu neesi bijis klāt. Tad nav jādomā ka no viņas kāds mirs. Un par maniem pēcnācējiem nesatraucies. Labāk sāc domāt kur nakti pārlaidīsi, jo bibliotēku drīz slēgs ciet. Tad nu varēsi iet uz zupas virtuvi un paēst manis sagādātos (nemodificētos) dārzeņus.

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Zini ko mīkstais, vienīgais kas tev aug ir utis uz olām. Ar tavu prātu nav iespējams ko izaudzēt jo tu esi ļoti aprobežots. Tākā velc nu galvu ārā no pakaļas un ej mājās.
Un tas ka tu pats esi skolnieks vēl nenozīmē ka es eju skolā.
Tā vien šķiet ka esi tas mīkstais no manas noliktavas ko nesen atlaidu par dzeršanu un masturbešanu darba tualetē. Tad nu piedod ka tā gan jau tevi pieņems kur citur, bet ja nē tad brauc piepelnies par ielenīti. Veiksmīgu ceļu un saudzē pakaļu;)

č Čiepa 06.01.2011

Palasot šos komentārus vemt gribās, cik cilvēki nežēlīgi un rupji palikuši!!! Māte izstāstīja savu bēdu stāstu, bet nesaņemot saprašanu no citiem civēkiem, bet īstu ņirgāšanos. Tie kas te komentē nedraudzējās ar savu galvu!!!

E es 06.01.2011

Lūdzu neesi neaktīva un raksti sūdzību, iesniegumu Veselības Insepkcijai, šāda rīcība ir pret medicīnas personāla doto zvērestu, tāpēc ir nepieciešams sodīt administratīvi, un ja vēlies, vari arī iesniegt prasību civiltiesā par morālo kaitējumu, prasība izmaksās 15 ls ja nemaldos, bet prasības pieteikumā vari pievienot, lai atbildētājs sedz tiesas izdevumus. rīkojies! es atbalstu tevu, ja rodas jautājumi, sūti man ziņu uz [slēpt]@inbox.lv - esmu izpētījis šīs lietas.

Z Zz 06.01.2011

Vemt gribas no tas cangala pleshkas .

J Jānis 06.01.2011

Ģimenes ārsta izsaukums uz mājām maksā 10 ls. Manā gadījumā viņai bija jāiziet caur diviem pagalmiem.

E El 07.01.2011

briesmīga ārste, nekādā gadījumā pie viņas nevērsīšos

I Inguna 21.02.2011

Pilnígi piekrítu, ka dr.Spridzane nevélás braukt pie bérniem májas vizítes.Parasti ari vinu sazvanít, lai iegútu kadu konsultaciju par berna veselíbas stavokli, nav iespéjams.Vienmér pie tel séz masina, kura tad ari nosaka visas diagnozes un arstésanu.

M Modo 21.02.2011

Ko par to teikt ? Ko teikt par skaudro sirdsapzinu, par launa regu jusu cela? Redziet ! Redziet! Shis puisis ka pustraks leka.. Vai tikai vinu nav sakodis tarantuls ? ...

M Modo 21.02.2011

Nē, tomēr viņam pautos ir ieķēries parastais peļu ķeramais slazds.