Medicīna - dr.Jansone

Nevienam veselam cilvēkam, kur nu vēl slimam neiesaku iet pie neirologa dr. Rūtas Jansones!
Viņa ir maksas ārsts Veselības centrā 4, pie kura cilvēki griežas protams ne jau laba prāta vadīti, bet bezizejā, kad cieš sāpes un par to vēl jāmaksā paliela nauda....Attieksme ir graujoša, beigās jūties vainīgs, ka par Ls15 esi šo kundzīti patraucējis....diemžel pēc tam jāiet pie cita - īsta ārsta, pie kura ir jāārstējas ilgstoši. N e i e s a k u pat par velti!

K

R Rīgas pacients 19.06.2018

Dr. Rūtu Jansoni Veselības Centrā 4 maksas vizītē apmeklēju 2018. gada maijā. Daktere bija laipna, taču kā izrādījās vēlāk, tad viņa mani ir maldinājusi. Daktere secināja, ka man ir nepieciešama magnētiskā rezonanse, kas ir dārgs prieks, taču pēc šīs vizītes es to varot veikt arī par valsts līdzekļiem, atliek tikai apmeklēt ģimenes ārstu, kurš pamatojoties uz viņas izrakstu, izrakstīs nosūtījumu. Ar dakteres iedoto izrakstu devos pie ģimenes ārsta, kurš uzsvēra, ka uz valsts apmaksāto magnētisko rezonansi nosūtījumu var izrakstīt tikai pats neirologs. Sazvanīju VC4, izstāstīju situāciju, un administratore teica, ka daktere neesot varējusi pat pieminēt valsts apmaksātos izmeklējumus, jo viņai neesot attiecīga līguma, līdz ar to viņa esot tiesīga izrakstīt nosūtījumu tikai uz maksas izmeklējumiem. Sarunas gaitā noskaidrojās, ka daktere pie viņiem nemaz vairs nestrādā (lai gan kopš vizītes bija pagājis tikai mēnesis un VC4 mājaslapā Dr. Rūta Jansone vēl joprojām ir speciālistu sarakstā). Neslava dakterei un neslava arī VC4, jo administratore bija tik ļoti pārliecināta par dakteres korektumu, ka radās sajūta, ka pati administratore ir bijusi klāt vizītē un dzirdējusi mūsu sarunu. Pēc VC4 prāta es esmu melis. Lai jau tā būtu, par laimi mana veselības problēma nav akūta un arī iztērētie 35 EUR par bezjēdzīgo vizīti pie Dr. Jansones mani bagātu nebūtu padarījuši, taču negatīvs iespaids par dakteri un viņas pārstāvēto VC4 man gan paliks vēl ilgi.

A anonīms 04.04.2019

JUGLA, VCA POLIKLĪNKA. DR.RUTA JANSONE (NEIROLOGS)
Bija šodien vizīte uz plkst 17:40, Es nokavēju 4min, jo sajaucu slimnīcas, kas ir netālu no man vajadzīgās iestādes. Ienākot pie viņas, uzreiz nepieklājīga tonī, pasniedz,ka man ir atplikušas 14min tikai. Jo redz, es nokavēju 4min. Attieksme ļoti rupja, nekādu palīdzību vispār nesniedza, nedz arī izskaidrojumus un nepiedāvaja pat apskatīt mani vai sniegt tālako palīdzību. Ļoti slikti dara savu darbu un tādam ārstam tur nav vietas
Jūs dr. Ruta Jansone varat burķšēt un izturēties kā vien vēleties, bet šis nepaliks aizmirsts un Jūs nekad vairs netiksiet nekur būt par ārstu, arī tajā pašā esošajā darba vietā. Jo Jūs nedarat savu darbu pat 1% !

I Idina 16.12.2021

Šausmīgs ārts Rūta Jansone,nav citu vārdu,šķiet,ka cilvēkuem ir jāzin obligāti. Biju šodien ar šausmīgām muguras sāpēm pie šī ārsta,iztāstīju ka jau no bērnības ir problēmas,bija uz rokām MR izmeklējumi,bet tieši viņa vienīgā teica,ka man nekādu problēmu nav ,ko es pie viņas vispār atnācu,teica padzert ibumetīnu ja sāpēs un var strādāt fizisku darbu. Nesaprotu ko viņa tur dara! Jautājums Juglas VCA poliklīnikai,kāpēc ir vispār jāmaksā par tādu "ārstu". Tonis bija nelaimīgs un itkā būtu gatava uzbrukt cilvēkam. Tāda sajūta,ka gribētu dabūt kukuli par savu darbu!

D Diāna 16.12.2021

Uzrakstiet Juglas VCA poliklīnikas vadībai, lai Jums atgriež naudu. Es biju pie šīs ārstes VC4 Barona ielā un uzrakstīju sūdzību vadībai, man atbildēja un atgrieza naudu. Cik zinu viņa tur arī vairs nestrādā.