www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

Mcdonald's - Slikts serviss

Pasūtijām līdzi ņemšanai big Taisty un Nagetu komplektus, ar mērcītēm 3, Protams tās pie saņemšanas nepārbaudijām, atbraucām mājās un mērcītes nav. Jauki, pacietām un sākām ēst bez mērcītēm un tad parādījās vēl kāds pārsteigums spraita vietā var just gāzētu ūdeni un ļoti niecīgu spraita garšu, tatad sīrups bija beidzies un līdz ar to spraits sanācis kā gāzēts ūdens ar ledu.
Nu visu var pieciest un katram visādi gadās, bet tā man nav pirmā reize. Sāku domāt par šīs vietas neapmeklēšanu.

Ventilators 12.12.2016

Ir pilns TV ar kulinārijas raidījumiem "Ka pagatavot vakariņas 30 minūtēs".

"Sāku domāt par šīs vietas neapmeklēšanu." - nu kā saka, 7reiz nomēri un 1reizi nogriez. Gaidam papildinājumu rakstam.

Tāpēc, ja dodies uz "restorānu", tad labāk paēst uz vietas un tad vismaz nebūs tik liela vilšanās, jo ar līdzņemšanai domāto ir tā, ka bieži kaut kas nav ielikts, kaut kas ielikts nepareizi... Skumji, bet fakts.