www.sudzibas.lv McDonald's sālītie čīsburgeri

Mcdonalds - sālītie čīsburgeri

Mēs iebraucām MacDonalda, pasūtījām četrus čīsburdegus, kā arī kartupeļus mundierī, uz ko pārdevēja atbildēja ka kartupeļi mundierī nav ir tikai fri kartupeļi.
Teicu ka kartupeļi frī mums negaršo - iztiksim ar čīsburgeriem, pēc tā pārdevēja sāka bļaut - ko tad vispār esam uz MacDonaldu atbraukuši, lai mēs braucam un ēdam tajās vietās, kur nav kartupeļi frī. Es atbildēju - esmu pircējs un ar mani tādā tonī viņai nav tiesību runāt, ja viņa nepārstās bļaut tad izsaukšu administratoru un kārtosim lietas citādākā veidā. Tad tikai viņa apklusa, , , zem deguna pie sevis kaut ko burbināja. Čīsburgerus diezgan ilgi gaidījām, kad saņēmām tos, tie bija šausmīgi pārsālīti, , , , viņus nebija iespējams ēst, visi lūpu kaktiņi sāka sūrstēt no pāris kodieniem.
Mēs atgriezām viņai čīsburgerus un teicām ko tagad ber sāli klāt ja neņem komplektā ar frī kartupeļiem, viņa apklusa neko neiebilda izskatījās nobijusies, nolaizdama acis uz leju. Vajadzēja šos čīsburgerus uz ekspertīzi, žēl ka tāda doma tikai tagad ienāca prātā. Uzmanieties MacDonalda ja kaut kas ne tā Jums vēl sāli piebērs klāt.
Čeks tika izsniegts tikai pēc pieprasījuma, kuru negribēja izdot – ļoti ilgi to meklēja.
Viņas rīcība bija amorāla, ja negrib strādāt citi cilvēki atradīsies, kas ieņems viņas vietu. Pārdevēju sauca Evija B (tas bija laikam 03.09.2010, pulksten:01:22).

P

0 00 15.09.2010

Sūdzambībele!!!

P poga 15.09.2010

nožēlojama gan Tev, Patrīcij, dzīvīte, ja Tu no3.septermbra atceries kaut kādus štrunta burgerus. Cirks!!!

A andrejs 15.09.2010

Nav man pārdevēja nedz māsa, nedz draudzene, taču man nepatīk ka tādas maukas, kā patrīcija to tik vien dara, kā sēž un sūdzas internetā par sīkumiem! Kad reāli mute jāatver, tad mačka pār pa lūpu nevar pārspļaut.

A Agnesse 17.09.2010

Beidz rīt čīzburgerus tad!!!

K kik.. 18.09.2010

:D pārsmieties te ar jums!! :D

A Art 20.09.2010

Laiku pa laikam sanaak shajaa McD iegriezties-nevienu nelaipnu vaardu neesmu dzirdeejusi no apkalpojoshaa perosnaala puses.Neticu, ka paardeveeja saaka ''bljaut''peec pirceeja teksta, ka frii mums negarsho, tad tikai burgerus.N-E-T-I-C-U!.Laikam jau shajaa situaacijaa tomer, Patriicij, Tu neesi tik balta un puukaina kaa sheit izliecies.:)

M mellene 21.09.2010

piekrītu Art katru reizi kad esmu Rīga iegriežos McD un vienmēr vis ir o.k, jau entos gadus, pat pa naktīm ir sanācis pec kino, vienmēr vis ir o.k es arī neticu ka ņem un speciāli pārsāla, viņi taču free ņem no kopējas pannas ne, un otrkārt katram šīs garšas kārbiņas ir savādākas, manam vīram pat vēl prasās sāļākus:D:D:D, gan jau tev tas sāļums likās pec kāsīšanās...ar pārdevēju:(

L lala 22.09.2010

Zinam, kas maķīti pus divos naktī iepērkās! Parasti no kluba nākot maķītis ir vienīgais, kas strādā un tad tiešām ļoti gribas ēst! Nu jauki biji pavadījusi laiku, gan jau jautrā garastāvoklī, tā teikt... Nu neticu, ka maķīša pārdevējai bija iekšās klientam uzbraukt, gan jau pati kaut ko no sākuma uzbrauci un tā bija atbildes reakcija. Maķīšu pārdevējas vispār ir tolerantuma kalngals, vienmēr smaidīgas, vienmēr laipnas un viena pagale nekad nedeg, tāpat, kā bez uguns nav dūmu uttt.

C cits gints 26.09.2010

isteniba mc donalda ir kartupeli munderi tikaj zem letes un ipasiem klientiem un es biju ta pardeveja kas patricijai neiedeva vinas karoto mantu redziet kas pa lietu es stradaju mc donalda un esmu transvestits.ieraugot patriciju ienakot donanalda man vina uzreiz iepatikas un es vinu gribeju izcirst vina pienaca man klat un paprasija tos kakajnos kartupeljus es atbildeju ka pa vienu minetu iedosu 2 porcijas vinjai vina teica nehuja dod 3 a man v padlu dot3 nu vards pa vardam un sastridejamies un man parava skrobe un es vinas burgeriem piehujacuju sali un ne tikaj vel iekrepoju iesanucu punkus un piekratiju klat labi daudz blaugznas no matiem.no malas skatijos ka vina tas samazgas ed un pie sevis domaju butu man minets butu vinaj 2 porcijas ar mundiera kartupeliem un man un vinaj butu viss ok.

L Loreta 01.10.2010

av vienalga? Tad nu atradusi problēmu! Brauc citur pirkt savu burgeru!
Man nav bijušas problēmas Maķītī. Tur ir ļooti garšīgi un varbūt ka vispār tev garšo visādi maigie sūdi un pirmo reizi maķī ēdi siera burgeru? Pierodi-makdonaldā taisa garšīgi, ar gana sāli, nevis ļumīgu bezsāls speķi. Nu ok. man vienkārši kretinē, ka sūdzās par sūdiem. Ja man tā būtu es neliktu to šeit, kur nu vēl noņemties ar ekspertīzēm. Ja ir lieli zaudējumi Latos tad cita lieta...

L Loreta 01.10.2010

Un vispār ja jau raksti sūdzību, tad varēji bez kļūdām!!!
Čīzburgeri nevis čīsburgeri
McDonald's nevis MacDonalds
Čīsburgeri nevis čisburdegi!!!
un ... nevis, , ,
UN TĀ TĀLĀK, varēji noskaidrot kā pareizi rakstīt visus vārdus ja baigi sūdzēties gribās tad izdari to ideāli lai tavai sūdzībai nebūtu kur piesieties!

м Миха 10.10.2010

Nu tad nav ko est MCDonalda.Brauciet uz restoranu un maksajiet 20ls, un bus jums laba пища.
Un nevajag!
Cekus viņi uzreiz dod.
Nebija garigais, kasies ar sevi, nevis bojat citiem garigo!

G gatis72 21.02.2014

Man pie darba McDonalds un neko sliktu nevaru teikt. Aizskrienu citreiz ātrajās pusdienās.