www.sudzibas.lv McDonald's sālītie čīsburgeri

Mcdonalds - sālītie čīsburgeri

Mēs iebraucām MacDonalda, pasūtījām četrus čīsburdegus, kā arī kartupeļus mundierī, uz ko pārdevēja atbildēja ka kartupeļi mundierī nav ir tikai fri kartupeļi.
Teicu ka kartupeļi frī mums negaršo - iztiksim ar čīsburgeriem, pēc tā pārdevēja sāka bļaut - ko tad vispār esam uz MacDonaldu atbraukuši, lai mēs braucam un ēdam tajās vietās, kur nav kartupeļi frī. Es atbildēju - esmu pircējs un ar mani tādā tonī viņai nav tiesību runāt, ja viņa nepārstās bļaut tad izsaukšu administratoru un kārtosim lietas citādākā veidā. Tad tikai viņa apklusa, , , zem deguna pie sevis kaut ko burbināja. Čīsburgerus diezgan ilgi gaidījām, kad saņēmām tos, tie bija šausmīgi pārsālīti, , , , viņus nebija iespējams ēst, visi lūpu kaktiņi sāka sūrstēt no pāris kodieniem.
Mēs atgriezām viņai čīsburgerus un teicām ko tagad ber sāli klāt ja neņem komplektā ar frī kartupeļiem, viņa apklusa neko neiebilda izskatījās nobijusies, nolaizdama acis uz leju. Vajadzēja šos čīsburgerus uz ekspertīzi, žēl ka tāda doma tikai tagad ienāca prātā. Uzmanieties MacDonalda ja kaut kas ne tā Jums vēl sāli piebērs klāt.
Čeks tika izsniegts tikai pēc pieprasījuma, kuru negribēja izdot – ļoti ilgi to meklēja.
Viņas rīcība bija amorāla, ja negrib strādāt citi cilvēki atradīsies, kas ieņems viņas vietu. Pārdevēju sauca Evija B (tas bija laikam 03.09.2010, pulksten:01:22).

P

J Ju 14.09.2010

par tiem kartupeljiem mundieros bija smiekliigi :D :D Mc donaldaa un kartupelji mundieros, vareejaat veel lasi kuupinaati parasiit vai svaigi pagatavoto soljanku :D Bet par to paarsaaliishanu gan nav jauks gaajiens.

A andrejs 14.09.2010

nu tādai stulbenei es arī burgerus pārsālītu!!!

G Gredzens 14.09.2010

"Es atbildēju - esmu pircējs un ar mani tādā tonī viņai nav tiesību runāt"
Re kāda gudriniece atradusies. Darbinieks var runāt ar Tevi kādā tonī vēlas, it sevišķi ar tik kašķīgu un piekasīgu resnuli, kā Tu. Protams, viņai būs jāatbild par sekām, bet tā ir viņas izvēle. Varbūt tas viss ar nodomu, bet katrā gadījumā likums to neaizliedz. Kā arī, ja nepamanīji, ir ļoti daudz cilvēku uz pasaules, katram balss tembrs, sejas vaibsti, mīmika ir dažādi, tāpēc nenoliedzu iespēju, ka tas nebija apzināti, vienkārši Tu to tā no malas ieraudzīji.
Kā arī, cilvēkiem mēdz būt dažādas problēmas gan ikdienišķas, gan nezinu vēl kādas un bija spiests doties uz darbu ne savā maiņā vai strādāt virsstundas vai vēl sazin kas. Tādēļ nesaprotu, ko var pīkstēt un publiski, iespējams, nevainīgu personu nomelnot? Bet katrā gadījumā, kā saka, nav dūmu bez uguns, un man liekas ka visa cēlonis tomēr bija pārlieku iedomīgs pircējs.

V vilis 14.09.2010

Ko nozīme parsālits? Varbūt vienai stulbai patrīcījaj tas ir parsalīts visiem parejiem tas ir normals!
teksts (Čeks tika izsniegts tikai pēc pieprasījuma, kuru negribēja izdot – ļoti ilgi to meklēja)
čeku uzreiz vajag ņemt nevis, kad brauc sūdzeties tad prasa lai mekle, varbūt tu pati sali saberi!

T TikTik 14.09.2010

Vajag ēst normālus ēdienus, ne rīt fri un burgerus.

J jāāā 14.09.2010

Droši, ka pāķene! Brauc, ka tu uz saviem pāķiem un tur rij kartupeļus mundieros!!!

P Patrīcija 14.09.2010

Man ir no sirds žēl tos cilvēkus, kuri ir tik neapgaismoti un melni, MacDonalda var nopirkt kartupeļus mundierī – kādreiz uzmet aci arī uz piedāvāto klāstu. Es izteicu savu atgadījumu, un visi uzbrūk kā lauvas man virsū, ziniet man jūsu domas ir pie vienas vietas, es tikai ZINU TOKA VAIRS MACDONALDA NEĒDĪŠU NEKAD – viņi savu uzticību manās acīs ir zaudējuši.
Es jau neliedzu pārējiem tur neēst – labu apetīti, ceru ka jums nekad tādi gardie čišīši negadīsies.

Andrej – kā pēc es uzreiz esmu stulbene??? Ja tev tādus iesmērētu redzētu ko tu tad teiktu. Nebūtu starā ne????

Gredzens – mēs nedzīvojam starp indiāņiem, ja cilvēks ir izvēlējies šādu profesiju ir jābūt pieklājīgam un ētiskam pret citiem – nevis ar samazgām galvā. Nevar savu sūdīgo garastāvokli izgāzt uz citiem. Gribētu redzēt ja tu ar superīgu garīgo kaut ko iegādātos un tevi ar mesliem aplietu ko tu teiktu? Noteikti priecātos ne????

Vilis – pārsālīts nozīmē to ka lūpu kaktiņi pat savilkās, , , , gan jau kādreiz tev ar tāds trāpīsies tad sapratīsi par ko runāju. Kamēr pats neesi uzkāpis uz grābekļa, nesajust cik ir sāpīgi.

Tiktik – jā es tam pilnībā piekrītu, citreiz tā arī darīšu. Tāda veida ēstuvēs ēdu ļoti reti. tikai pa naktīm. Nebija izvēles gribējās kaut ko iekost, , un re kā paveicās.

Jāāā – netrāpīji desmitniekā no pāķiem toč neesmu, , , bet tu laikam no tā gala, , , sveiks lauciniek.

P Patrīcija 14.09.2010

Es neesmu oligarha meita un par samaksāto pakalpojumu gribu saņemt atbilstošu preci, šajā gadījumā, kuru varu arī apēst, , , bet tos čīsburgerus nebija iespējams apēst, , , ne man vienai likās ka šie bija pārsālīti bijām divi degustatori.

G gints 14.09.2010

Ai ai ai, redz kā taisnība nepatīk!!! Nožēlojama Tu esi Patrīcij- hamburgeru rijēja!!! Ko nu tēlo princesi, plikadīda!

A andrejs 15.09.2010

NU protams patrīcij, tu pret pārdevēju vari izturēties kā pret suni, bet pret tevi taču jāizturas kā pret karalieni!
Besī šitādas mačkas!!!

G [email protected] 15.09.2010

vai vai vai tiesam princese :) xa xa

P Patrīcija 15.09.2010

Cik rupji ar tādu muti tu ēd maizi Gint?

Andrej - es pret pārdevēju izturējos lojāli, , , , kad man sāka braukt augumā, , tad protams es viņu noliku pie vietas, , tu klusētu????

Ghg - neesmu princese, bet skatos ka taisnība kož acīs. Nevienam viņa nepatīk, Jūs atradīsiet 101 atrunu, lai mani nomelnotu, bet īstenai problēmai pat neuzmetat nenieka skatiena.
Bet jebkurā gadījumā esmu izteikusi savu viedokli.

Burgerus samainija?

P Patrīcija 15.09.2010

mēs neprasijām, lai samaina, nebija laika kasīties.

Z zaza 15.09.2010

Neticu, ka Mcdonals darbiniece tā izdarīja! Laikam Patrrīcija pretendē uz viņas vietu un tagad nomelno

G g5c 15.09.2010

Laiks bija, lai aizbrauktu atpakaļ un pasūdzētos, bet lai samainītu nebija. :D

P Patrīcija 15.09.2010

Zaza - nē es nepretendēju, vienkārši loti nesmuki tā rīkoties, tāpēc arī nolēmu uzrakstīt.

G5c - laika nebija kavēju, , ļoti -ļoti ļoti.

G g5c 15.09.2010

Tad kāda jēga bija vispār braukt un ko skaidrot? :D

Z zaza 15.09.2010

Patrīcijai tagad ir ko darīt: sēdēt sūdzības... re kā uzreiz atbildēja uz manu komentāru.

L latvietis 15.09.2010

sviests, ljautinji, cilveeks izsaka savu viedokli, bet visi metas virsuu... vai neesat rados/draugos ar ''jauko'' paardeveeju?