Mcdonald's - Attieksme

Ne reizi šeit iebraucot naktī nav bijusi normāla attieksme.. Pārdevējas nesveicinās, uzvedās tā itkā mēs viņām būtu kko parādā. .18.04 naktī tieši tāds pats gadījums, 15min nostāvējām, nogaidījām pie drive kamēr beidzot mūs apkalpoja un arī uz labvakar sveicienu nosauca summu un agresīvi aizvēra lodziņu.. Un tiešām jau kuro reizi kartupeļi bija auksti..
Varbūt uzņēmumam vajadzētu aizdomāties par klientu apkalpošanas standartu kursiem. Pati strādāju šajā pašā sfērā un zinu kā ir kad kāds klients nokaitina, bet nu ir jāiemācās nodalīt psiholoģiskās problēmas no darba.. Tas nav pirmais mcdonald's kur ir šāda attieksme pret cilvēkiem. Vienmēr izturos laipni, bet ļoti bieži pretī saņēmu pretīgu attieksmi..
Varbūt puisim ar brillēm no sāgas mcdonald's vajadzētu pamācīt saviem kolēģiem kā vajag strādāt!

S

Komentāri (11)

Velvetpopstar 18.03.2024

Nevienam nepatīk strādāt nakts maiņas, tāpēc ir dusmīgi un noguruši.

S SIIIIIN 18.03.2024

Ļoti labi to saprotu,bet ne jau es viņiem lieku naktis strādāt. Es arī strādāju naktis, bet mans nogurums un dusmas man nedod tiesības slikti izturēties pret cilvēkiem un darīt darbu nekvalitatīvi.

not a Karen 18.03.2024

Tevis dēļ jau arī viņi strādā

S SIIIIIN 18.03.2024

Nu ļoti labi,ka cilvēkiem ir darbiņš ne? Mēs tomēr katrs izvēlamies kur strādāt un ar ko dzīvē nodarboties. Es priecājos, ka pateicoties man cilvēkam ir darbiņš, bet nu absolūti neesmu atbildīga par viņa izvēli kur strādāt. :)

not a Karen 19.03.2024

darbiņš darbiņš. Tu tā arī ikdienā runā? uķi puķi..

Bet vai tu aizgāji un izteici nepatiku šiem cilvēkiem?
Varēji uz vietas uzrīkot skandālu par tādu sliktu servisu un attieksmi, nevis drukāt sūdzības.

Velvetpopstar 18.03.2024

Ne visiem sanāk kontrolēt savas emocijas un pie psihiatra ir ļoti garas rindas, jāgaida pat 2-3 mēneši, lai dabūtu nomierinošos medikamentus.

S SIIIIIN 18.03.2024

Tad varbūt jāmeklē mierīgāks darbs

not a Karen 18.03.2024

Bet tev varbūt jāsāk mājās gatavot!

S SIIIIIN 18.03.2024

Paldies par ieteikumu, tā arī daru. Salīdzinoši reti iebraucu šajā ēstuvē,tāpēc jau radās atsauksme- ar visu to,ka apmeklēju MC ļoti reti,gandrīz vienmēr pretiga apkalpošana. Drošvien ja es katru dienu rītu maķīti es jau būtu pieradusi pie tādiem apkalpošanas standartiem :)

not a Karen 19.03.2024

'vienmēr pretīga apkalpošana' - vai tad McD ir vienīgā iespēja, kur paēst ārpus mājas?

Ieliktkakta 18.03.2024

Kad strada cilveki kuri ir jauni un poh uj viniem viss pie viena svietas …. hesburgeris tomer parsit mc donaldino

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes