www.sudzibas.lv Mazulītis Ru SIA Dusmīgās audzinātājas cīgēdājas

Mazulītis Ru SIA - Dusmīgās audzinātājas cīgēdājas

Pietika vien ar īsu pastaigu gar bērnu dārzu, lai redzētu audzinātājas ikdienu:

07:00 – 12:00 Izgāzt dusmas pa logu uz garāmgājēju ģimenēm par pīļu barošanu u.c. sabiedrībā aktuāliem tematiem.
12:00 – 12:45 Pusdienas.
12:45 – 13:00 “Darvas ballīte” aiz sarkanā konteinera (4+ bernudārza darbinieces).
13:00 – 13:30 Spēle ar bērniem: “pēc kuras markas cīgām audzinātājai šodien smird elpa/pirksti?”

Nožēlojami.

Dusmīgais Ainārs 08.04.2024

Kāds sakars pīpēšanai un bērnu pieskatīšanai ? Kā arī kā izmantot savu pārtraukumu ir katram sava darīšana.

RAMONA👀 09.04.2024

Jums tā īsā pastaiga bija no 7.00-13.30? Labi, ka kāds vēl nepiezvanīja uz policiju, ka pedofils staigā apkārt un vēro bērnus.

A And1s 09.04.2024

Man bija saules brilles, un divreiz jau uzskaitē neieliks! HA!

Good Intentions 09.04.2024

Nav ko barot pīles, kā arī nav noteikts, ka nevar smēķēt.

A And1s 09.04.2024

Pīles turpināšu barot uz savu atbildību.

A Anita Zaperecka 13.04.2024

Labdien! Esmu tā saucamā "dusmīgā audzinātāja", kura, starpcitu, nesmēķē.
Īsti nevaru saprast - kā mans laipnais lūgums, nebarot pīles ar maizi, pie mūsu grupas logiem, var asociēties ar dusmu izgāšanu es Jums arī paskaidroju, kāpēc to lūdzu). Man un manas
grupas bērniem šāda pieaugušu cilvēku rīcība ir nepieņemama. Bērniem ir grūti noskatīties, ka kāds dara pāri pīlēm, par kurām visu ziemu rūpējāmies. Savvaļad putnu barošanu nevajadzētu pārvērst pat izklaidi sev un savam bērnam, bet to es Jums pat nenorādīju (vienkāršas pieklājības pēc).
Uzziņai - savvaļas putnus baro tikai ziemā, tad,kad viņiem grūti vai pat neiespējami pašiem sameklēt barību. Konkrēti pīlēm maize ir kaitīga (pīles pašas, atšķirībā no mums cilvēkiem, gan to nesaprot). Pīles var barot ar auzu pārslām, stingri savārītu biezputru vai dārzeņiem, piemēram, ar saldētiem zaļajiem zirņiem. Argumatācija, kuru reizēm ir nācies dzirdēt, ka Māupē mītošās pīles ir pieradušas pie maizes, neiztur nekādu kritiku, to Jums pateiks jebkurš ornitologs.
Mēs savā iestādē bērnus audzinām par sociāli aktīviem un atbildīgirm pilsoņiem, kuri izprot rūpes par dabu un savu tuvāko apkārtni, nevis izmanto to savām izklaidēm. Varu tikai priecāties, ka manas grupas bērnu vecāki šajā ziņā man ir liels atbalsts.
Starpcitu - neapatiesas un apmelojošas informācijad publiska izplatīšana, ir sodāma.

A Anita Zaperecka 13.04.2024

Atvainojos par dažām drukas kļūdām - putni , protams, ir " savvaļas".

A And1s 13.04.2024

Uzlieciet informatīvu zīmi un nebūs jābubina uz garāmgājējiem. Aizcirtāt logu vienu reizi, vēlāk to atkal atvērāt un sākāt rūkt. Nekā draudzīga tur nebija. Tonis ir svarīgs. Sabojājāt pastaigu mums.

Skaisti jau skan tas viss, ko uzrakstījāt. Varbūt tā arī daļēji ir taisnība. Es gan konfliktējošu informāciju varu atrast par šo tēmu. Kā jau par visu mūsdienās.

Apsveicami, ka nepīpējat. Varbūt paskubiniet kolēģes savākt to piepīpēto Merrild kārbu un benārus ap to un pie reizes pamāciet, ka benčiki nav piemērota barība putniem. Par to gan konfliktējošu informāciju neatradīsiet. Kādēļ tur arī metāla karote mētājas? Man ir pāris idejas..

Katram ir savi uzskati. Vecāki manā ģimenē gaļu neēd un bērns pats izvēlēsies, kad pienāks laiks. Kurš tur pa īstam dara pāri putniem un rupji uzvedas? Kā tur ir, Anita?

A Anita Zaperecka 13.04.2024

Jūs joprājām izplatāt apmelojošu informāciju, - logu neaizcirtu, bet aizvēru, jo Jūs uzklausījāt manu lūgumumu un devāties prom. Runāju ,starpcitu, pat uzsvērti laipnā balsī, tieši tāpēc, ka labi apzinos , kā uz aizrādījumiem (konkrētajā gadījumā tas pat nebija aizrādījums , bet lūgums) dažkārt reağē cilvėki.
Jūs salīdzinājums ar gaļas ēšanu vai neēšanu konkrētajā gadījumā ir diezgan dīvains. Runa jau nav par mūsu uzskatiem. Cilvēks, lai attaisnotu savu rīcību, ir gatavs izdomāt visdažādākās muļķības.

A And1s 13.04.2024

News flash. Jūsu laipnā balss nav laipna.

Atjautības uzevums: Andis baro pīles ar maizi. Ornitologi to neiesaka darīt.
Anita baro pīles ar auzām, taču pusdienās ēd pīles cepeti.

Andis atgriežas barot putnus. Kur palika pīles?

Paprasiet bērniem, varbūt viņi var palīdzēt, ja nesaprotat.

Pats, cik saprotu, tīksmināties par savu "asprātību" 😄😄😄
Jau pats tā saucamăs sūdzības formāts un stils, kā arī viena no atbildēm uz komentāru (par pedofilu) daudzko pasaka par Jums.
Nu tad viena spēlīte Jūsu stilā:
Atjautības uzdevums - kā Anita uzzināja par tādas ķengu lapas kā sūdzības.lv esamību? Atbilde - ar savu lūgumu aizskāra jauna aroganta vīrieša pašapziņu.
P.s. gaļu ēdu reti, pīli esumu pagaršojusi, negaršoja.