Mazo brāļu hospitālis

Šī klinika vairs sen nenodarbojas ar dzīvnieku ārstēšanu, bet gan kā LKF aģitbrigāde. Ja jums ir suns no cita kluba vai vispār bez papīriem, labāk nemaz tur neiet- apries un pēc tam aizsūtīs "pakonsultēties" uz Daugavgrīvas ielu, bet tur jūs vienkārši aplies ar mēsliem. Aiztaupiet sev pazemojumu un ejiet labāk uzreiz uz citu klīniku, kur vēl nodarbojas ar ārstēšanu.

I ints 21.11.2006

Nu man gan arī iekams sāka tur kucēnu ārstēt vispirms noprasīja kur un par cik nopirku. Likās tā stulbi, būtu labāk temperatūru sunim pamērījuši, a par cik un kur tā nu ir mana darīšana.

L livija 22.11.2006

MAZIE BRĀĻI UN LELDE...Ja runa ir par mazajiem brāļiem, tad tur ir tāda LELDE, par kuru vēl neesmu dzirdējusi neko labu. Māsa ar savu 5 mēnešus veco suni bija nopietni vīlusies, kad atnāca mājās no turienes. Viņa teica ka tā tur vispār neārstē, viņai galvenais ir uzzināt no kurienes, kuras adreses ir ņemts un t.t. ja nebūtu izlasījuši par šo klīniku antirekl. , tad domātu, ka tikai pret viņu ir šāda negatīva attieksme( uzzinot , ka suns nav no LKf), izŗādās , ka šī šķībacīte ir lobēta. kas tā ir tagat tāda mode, vai kas? Un kāpēc, tad par šo informācijas noplūdi LELDITES ausis ir vēl jāmaksā suņa īpašniekam. Rakstu to tapēc , lai cilvēki zina un neiet uz viņu pusi, tas laikasm ir PSRS agonijas, kuras klimst pa pasauli un cer , ka ar ķlauvēšanu var klūt tuvāks priekšniecībai. Tad jau bēdīgi slavenā klīnika Ģertrūdes ielā ar saviem idiņiem vismaz sēž klusu nekur neliel. iemidzina vaig, vai nevaig,bet tā vis labi, pēc nostāstiem tā vismaz var saprast.

R r 22.11.2006

po-moemu,vse kommentarii na latishskom ot odnogo i togo zhe cheloveka...Vot vam delatj nechego!

I ira 22.11.2006

palasot atsauksmes, var saprat tikai to, ka ja pat šeit strādā labi profesionāļi, tad ar ārsta ētiku ir garām. Kā vispār var ienākt prātā uzdot tādus jautājumus? ārsta uzdevums ir ārstēt (galu galā par to tiek maksāts), nevis jaukties klubu intrigās.

A aa 29.11.2006

na gertrudes namana, naobarot redko usiplajut. prosta tam kak reanimacija, vsjakih trupakov privozjat

E Es 30.11.2006

Mazo Brāļu Hospitālī ir laba attieksme pret dzīvniekiem. Nanu suni izmeklēja, aprunājās ar mani un vēl nopirkto suņu barību līdz mašīnai aiznesa! Paldies viņiem par to!!!

S stirns 21.12.2006

Mazo Brāļu hospitālī strādā augstas klases speciālisti man ir gados vecs suns klīnikā pie slāvu tilta man teica ka ko tur vairs operēt 13gadi, bet šeit kā pie cilvēkiem i rengenu uztaisīja i ultrasonogrāfiju beigās veiksmīgi izoperēja Paldies Ķirurgam

M Mārīte 30.12.2006

Vediet uzreiz pie šarlatāniem un pūšļotājiem, viņi izārstēs visas vainas pa 2 ls. Ja vajag , iedošu adresi.

I Ie 19.03.2008

Nezinu, man ir bez ciltsraxtu suns, un mums tur ljoti patika. viss bija ok, man un kaadam pazinjam arii.

E Elīna 08.07.2008

To, kur suns pirkts, prasa ne jau tāpēc, lai ieteiktu LKF un noliktu citus klubus, bet gan tāpēc, ka bieži vien, diemžēl ir tā rūgtā pieredze, ka no dažiem klubiem nāk jau nopirkti neveseli kucēni. It īpaši tas ir tā saucamajiem modernajiem/modes suņiem, kurus tagad teju vnk ražo, nemaz nerūpējoties par suņu veselību, bet gan par noietu un ka tik ātrāk pārdot. No personīgās pieredzes varu teikt, ka Mazo Brāļu hospitālī vienmēr esmu saņēmusi pieklājīgu un profesionālu attieksmi, kaut arī pašai suns nav klubā.

D Dusma 21.08.2008

Tas ir tikai loģiski, ka klīnikā prasa, kurā midzenī un pa cik savu slimo suni vai kaķi esi nopircis. Tur tiešām dusmas parauj, ka cilvēki ir tik lētticīgi, varētu pat teikt stulbi, ka domā, ka pēc ss.lv sludinājumiem pa 100 Ls nopirks "tīršķirnes jorku ar izciliem ciltsrakstiem". Ārsti jau zin tos midzeņus - kolhozus un viņu īpašniekus, kur tur dzīvniekus tikai biznesam un atražošanai, lai pēc iespējas vairāk pārdotu un nopelnītu, un kur visi dzīvnieki ir slimi! Tāpēc arī jautā! Un tāpēc var saprast, ka ārsti arī kļūst neiecietīgi, ka pie viņiem rindām nāk jaunie īpašnieki ar "ah! un vai! ko man tagad darīt?" un tagad gan viņiem vairs nav žēl naudiņu, lai slimo lopiņu izārstētu! Vai tiešām pirms dzīvnieka iegādes ir tik grūti painteresēties, kur un par cik to var iegādāties, kādi ir priekšnosacījumi, lai būtu daudz maz drošs, ka ar dzīvnieku viss būs OK, ka viņš būs bez iedzimtām un bieži vien neārstējamām kaitēm!

I Ingas 01.09.2008

Man nekad nav prasīts no kurienes suns nāk un par cik... atieksme ideāla, vienmēr piedāvā reālu risinājumu, reālas sūdzības ir Baldones klīnikā, kur ārste pasaka, ja būtu zirgs tad atbrauktu, tā kā tur ir reāls sviests... Bet nejau mazo brāļu hospitālis...

Z Zaja 11.09.2008

Esam ļoti apmierināti ar šo klīniku. Man ir britu īsspalvainais kaķis. Lai arī šķirnes, man ne reizi nav prasīts, kur un pa cik, vai ir klubā utt. Tā ka Leldes pretenzijas neiztur kritiku. Es pat teiktu, tās izklausās diezgan pārspīlētas un neobjektīvas. Grūti gan tiem ārstiem. Parunājies ar pacientu, slikti. Neparunājies - atkal slikti. Ir cilvēki, kuriem nekad nebūs labi. Izskatās, ka tas ir arī Leldes gadījums. Starp citu, ja ir pretenzijas, vajag tās normāli noformulēt, jo, ja tā kārtīgi izlasa Leldes rakstīto, nevar saprast, ko tad īsti Hospitālis vai Daugavgrīvas iela izdarījuši nepareizi. Subjektīvas emocijas bez faktiem.

K Kristuks 11.10.2008

Nezinu pie kādiem dakteriem ir bijuši tie cilvēki kuri sūdzas, bet tā ir viena no sakarīgākajām klīnikām. Man ir takša kucēns bez papīriem un neviens muļķīgus jautājumus man neuzdeva. Attieksme bija ļoti laba. Varbūt vaina ir pašos?? Attieksmē pret citiem cilvēkiem???

U Uģis 12.10.2008

Arī man gadījās iegriesties šjā hospitālī. Kaķenītei iztaisīja operāciju.
pēc dienas izrādījās ka varēja neoperēt viņas sievišķās daļas. Vaina bija citur.
Un laipna dakterīte izmeklēja kaķīti tik mīļi ka vīņ vēlar vien klibo.
No šoka viņai trombs iesprūdis asins vadā.
Un palīdzēt viņi vairs nevar.

; ;-DDD 08.12.2008

MBH savus miiluljus vedam jau gadus 10 - viss vienmeer bijis ideaali. ok, mums nav nekaadi smalkie dziivnieki ar smalkiem papiiriem, tas gan. par to es nevaru spriests, man nav ne jausmas, cik svariigi vai nesvariigi ir shaadus jautaajumus aarstam uzdot vai neuzdot.
bet kaarteejo reizi pieraadaas patiesiiba, ka viens gadiijums izshkjir visu.. zheel, ja taa nepaveicaas, bet nedriikst taa nomelnot sho vietu, jo mums patieshaam vairaak kaa 10 gadu laikaa, vedot tur kopaa 5 dziivniekus, nekad nekas nepatiikams nav noticis - attieksme vienmeer pozitiiva, dakteri atceras dziivniekus un to saimniekus, iesaka, kas un kaa.
esmu daudziem draugiem ieteikusi savus mazos braaljus turp vestu un arii vinji bijushi mieraa.
visi kljuudaamies, protams, tas nav normaali, ja aarsts ir neprofesionaals, bet nevajag tik shausmiigi uzreiz visus nolikt. katrs mees savaa darbaa pieljaujam kljuudas un nebuutu forshi, ja par mums pashiem vai uznjeemumu spriestu tikai peec vienas negatiivas pieredzes. ja neveidojas kontakts, vajag iet citur.
bet mums viss vienmeer bijis super, liels paldies par to, ka savus miiluljus varu vienmeer atstaat ar mieriigu sirdi, ja vien tas vajadziigs!

A ARTA 18.12.2008

Labāki ārsti kā Mazo brāļu hospitālī nemaz nav, mums bija un ir dzīvnieki jau tik ilgi cik pastāv šī iestāde, un es nevaru teikt neviena slikta vārda par viņiem, nerunājot par citām vietām, piem. par Candera ielas centru. Mums ir gan kaķi, gan suņi un visi bez papīriem. Vaina būs pašos saimniekos nevis ārstos.

A AndrejsSteļmačonoks 30.12.2009

Esmu šīs klīnikas klients gan ar savu bijošo suni, gan ar esošo šķirnes kaķi jau kopš 1996 gada. Nav nekādas pretenzijas pret šo ārstu smagu darbu.Jo man šķiet, ka vienmēr būs neapmierināti klienti, kuri nespēs saprast situācijas nopietnību un paskatīties uz ārstu, kā uz dzīvu cilvēku, kurš vēlas tikai palīdzēt Jūsu mīlulim.
Esmu piedzīvojis sliktus un labus brīžus un varu apgalvot vienu- ķēriet šos apbrīnojumus momentus, esiet kopā vairāk, jo viss ir Dieva rokas cik katram dzivniekam ir atvēlēts palikt ar Jums. Ar cieņu, klients