Mazo brāļu hospitālis - Kaitējums veselībai

Aizvedu ģimenes mīluli, ar vienu sūdzību, dabūjām veselu buķeti klāt un reanimējām - glābām suni pavisam citā hospitālī.. Nekompetents personāls, nepareizi uzstādiīta diagnoze un ārstēšana gandrīz nogalināja suni. Ar šausmām atceramies un nevaram sev piedot, ka ļāvām neprofesionāļiem darīt pāri savam mīlulim.. Padarot to par invalīdu..

V vitols 07.05.2020

Laikam valstī nav neviena institūcija, kas spēj kontrolēt šo klīniku darbu.

M MGT 08.05.2020

Ir. PTAC un LVB. Rakstiet, palīdzēšu noformēt iesniegumu.

M MGT 08.05.2020

Šādos gadījumos ir jāraksta iesniegums Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC) un Latvijas veterinārārstu biedrībai (LVB). Vetārstiem Latvija ir Latvijas Veterinārārstu ētikas kodekss. Atrodams LVB vietnē.

Man arī ar Mazo brāļu hospitāli bija līdzīga pieredze. Kaķim diagnosticēja vairākas slimības. Sarakstīja 7 dažādas zāles, kuras var nopirkt tikai pie viņiem, jo recepti uz rokām nedod. Arī analīžu un izmeklējumu rezultātus atteicās dot. Pateica, ka slimību ārstēt nevar tikai atvieglot.
Kas izrādījās atklāti meli. Slimība ir ārstējama. Mēs vērsāmies LLU Mazo dzīvnieku klīnikā, kur mums palīdzēja.
Zāles uz pusi mazāk un pēc pāris mēnešiem vismaz asins analīzes atgriezās normas robežās. Diemžēl pāris mēnešos, ko ārstējāmies Mazo brāļu hospitālī, dzīvnieka veselībai tika nodarīts neatgriezenisks kaitējums.