Mazo brāļu hospitālis

Šī klinika vairs sen nenodarbojas ar dzīvnieku ārstēšanu, bet gan kā LKF aģitbrigāde. Ja jums ir suns no cita kluba vai vispār bez papīriem, labāk nemaz tur neiet- apries un pēc tam aizsūtīs "pakonsultēties" uz Daugavgrīvas ielu, bet tur jūs vienkārši aplies ar mēsliem. Aiztaupiet sev pazemojumu un ejiet labāk uzreiz uz citu klīniku, kur vēl nodarbojas ar ārstēšanu.

D daiga 10.09.2010

Kaut arī kucēnu neizdevās glābt, paldies ārstiem.Īpaši dakterei Daigai( tā neesmu es pati :)) Attieksme bija ļoti saprotoša un profesionāla. Labus vārdus varu teikt vien par šo klīniku un dr. Drapči Imantā.

G Galina 22.03.2011

Manai kaķenei ārste kaut ko tādu iešpricēja, pati gan neatzīstas ko, ka kaķene turpat nomira nenormālās mokās. Ārste RĒCA. Kur tādi nezvēri ņemas? Klīnikas vadītāja čeku neiedeva, uzbļāva. Kaut kas nenormāls...
Nevienam neiesaku turp vest savu dzīvnieciņu.
Par laipnību arī... Nevienu reizi neredzeju klīnikas vadītāju laba omā. Vienmēr bļaustās un brauc virsū.
Rupja izturēšanas, tas ir viens, bet kad indē nost...

S sandriko 10.08.2011

MILZīGS PALDIES klīnikas dakteriem! Gan par telefonisku konsultāciju ( sunim iedzēla lapsene- purns bija dubultliels), gan par laipnu attieksmi! PALDIES JUMS '' MAZO BRĀĻU HOSPITĀLI"' !

V Varenik 23.07.2012

клиника сама по себе может и хорошая, но вот отношение там - хуже некуда.
перед приездом звонили несколько раз, узнать, какие документы ссобой нужно брать. никто нам ничего так и не объяснил...наорали на нас, перебивали..в конце концов, вышел врач, в шортах(!!!) и сказал, чтоб мы "убирались отсюда"..
вообщем, собаке так никто и не помог

A ansis.st 01.11.2012

Ieteiktu šo kā ļoti profesiopnālu klīniku, jo maniem dzīvniekiem te ir palīdzēts gan baltās, gan nebaltās dienās. Pirms rakstīt kādas ķengas, paskatieties spogulī.
Ansis

G Gusts 13.05.2013

Es par šo klīniku varu teikt tikai labus vārdus - pēdējā laikā sanāk bieži braukt pie veterinārāstiem, jo mums ir žurciņa jau cienījamā vecumā un viņai ļoti strauji aug 1 zobs, kas regulāri jāapgriež. Bijām pie vairākiem ārstiem, kamēr nonācām MBH - tik rūpīgu, profesionālu un ieienteresētu attieksmi nekur citur pat nemanījām. Smejamies, ka mums tagad jau ir savs ģimenes "vetrinārārsts". Paldies dakterim Sašam un visai MBH komandai! Lai veicas!

M mistersx 25.10.2013

ATTIEKSME!

velejos pierakstities uz apsklati pie arstta!
zvaniju, piektdien 25, 10, centos iztastit trijos vardos, lai saprastu, ko darit... preti man sieviete teica, ja palika labak, tad ko Jus zvanat man diena ir 50 sadi zvani.
bet nepteicu, kad nakamaja diena palika atkal loti slikti, jo sievieti otra gala tas neintereseja!

R raoz 05.11.2013

Nezinu, kas par profesionāļiem ir tagad, bet pirms vairākiem gadiem kastrējām tur kaķi. Pēc operācijas brīnījāmies par jēlumiem maisiņā, zvanījam, interesējāmies- viss esot normāli, kā jau pēc ķirurģiskas iejaukšanās... Nomarinējām vēl 2 nedēļas, beidzot aizvedām kaķi uz hospitāli - nekas nebija uzlabojies... Ārsti paskatījās, saķēra galvu...kā gan tas varējis gadīties...kāds profesionālis bija piemirsis šuves uzlikt... Atkal narkoze ...un kaķīti jau saremontēja, bet pēc tam gan tur vairāk neesmu rādījies...

K kariri 18.02.2014

Tikko zvanīju, lai pierakstītu kaķi uz parasto komplekso poti (kaķis parastais), nu tad dabūju dzirdēt par sevi tādas lietas! Ka esmu traka un, kā tas ir, ka vēl joprojam kaķis nav sapotēts!
Mīļo cilvēk (tā dāma, kas atbild uz telefonu) iemācies runāt pa telefonu ar klientiem. Visa vēlēšanās rādīties tajā klīnikā uzreiz pazuda!
BRIEZMĪGI!!!

S Sandra 12.09.2016

Man ''mazliet'' dusmas uz šo klīniku- Aizvedu suni uz apskati - dakterīte - jauna , jauka ,laipna UN NEKO nejēdzoša! Nu , ja Tu nevari neko pateikt , tad ir taču pieredzējušāki kolēģi! Rezultātā sašpričēts suns ar nez ko un rēķins 74 eiro!

M Mra 26.02.2017

Uz šo klīniku vel neesmu bijusi, tikai iegriezos šeit atsauksmes apskatīt, bet laikam tomēr vedīšu savu kaķīti tieši uz šejieni- var skaidri redzēt, ka vairumu pozitīvo komentāru raksta sakarīgi cilvēki, bet negatīvo rakstītāji pat nav spējīgi uzrakstīt rindkopu bez acīmredzamām gramatikas kļūdām, pat nerunājot par nesakarīgo saturu.

X XX10B65U 22.08.2017

Ja Jums nav kur naudu likt, droši vediet. Šajā klīnikā ārstiem naudiņa ļoti patīk...

T Taiga 07.08.2018

Vispirms noskaidrojiet, pie kāda ārsta nokļūsat!

T Taiga 04.08.2018

Mazo brāļu hospitālis - ielas malā liela izmēra reklāma, sola augstas kvalitātes pakalpojumus. Man žēl, ka neizlasīju atsauksmes, pirms mans sunītis tika vests uz šo klīniku. Tikai - katrai sūdzībai taču ir pamatā konkrēts dakteris, kurš ir atbildīgs par to, ko viņš dara vai arī nedara. Mans stāsts ir par vet-"ārsti" Kalniņu un 16. un 17. jūliju.
Sunītim urīnceļos bija iesprūdis akmentiņš, viņš nevarēja pačurāt. Pēc vizītes pie Kalniņas, pie urīna klāt bija ļoti daudz tumšas asinis, atteicās klausīt pakaļkājiņas, sunītis neko neēda. Tad gulēja. Naktī viņam sākās stipri krampji, viņš žēli raudāja. Tā viņu nēsāju divas stundas, tad atkal viņš aizmiga. Pārrunājot šo situāciju ar speciālistiem, ir aizdomas, ka netika dotas pareizās atsāpināšanas zāles un pareizās devās. Zāles, iespējams, bija jādod arī uz māju. Vai uz mazo sunīti tika ietaupīts vai arī "daktere" par zāļu nepieciešamību nav informēta?
Otrā dienā sunītis ļoti ļoti gribēja ēst, barību ņēma mutītē, paviļāja, bet nevarēja norīt. Tad, klupdams, krizdams skraidīja pa māju, pa brīdim pačurāja. Tad sākām saprast, ka tas viss laikam no sāpēm un no "ārstēšanas". Tā viss beidzās ar iemidzināšanu un piedāvājumu sunīti kremēt (vai te arī kaut kas "atlektu" ?), no kā atteicāmies.
Grūti to visu domās izdzīvot vēlreiz, bet varbūt mans stāsts palīdzēs kādam mazajam brālītim nenokļūt pie Kalniņas un nebūt pakļautam tādām fiziskām mocībām.

T Taiga 07.08.2018

Vēl pie iepriekšējā. Pēc pirmās dienas mocībām Kalniņa manam sunītim otrajā dienā bija paredzējusi urīnpūšļa skalošanu. Sunīti mēs no tā paglābām, jo viņš jau bija izmocīts un nekas tāds nebija iespējams. Vai Kalniņai neliekas, ka divas dienas no vietas tādi smagi pasākumi nedrīkstētu notikt? Bet, tagad viss ir tā kā ir. Ar veselības problēmām arī man pēc visiem pārdzīvojumiem.