www.sudzibas.lv MAXIMA It kā darbinieka agresīvā attieksme pret klientiem.

Maxima - It kā darbinieka agresīvā attieksme pret klientiem.

Šodien nepatīkamus mirkļus sagādāja kāds vīrietis, kas civilajās drēbēs, ar iepirkuma ratiņiem, uzdodoties par it kā Maximas darbinieku, veikala telpās publiski, rupjā formā sāka bļaut virsū, ka viņam nepatīkot, ka manos ratos atrodas mazs klēpju sunītis, vēl pavisam kucēns. Kad lūdzu uzrādīt dokumentus, kas apliecinātu, ka viņš ir konkrētā veikala darbinieks, saņemu atteikumu. Uz lūgumu atvainoties par rupjā formā izteiktām pretenzijām, jo konflikts ir nevienlīdzīgās pozīcijās - grūtniece pēdējā mēnesī un divmetrīgs agresīvs vīrietis, pretī saņēmu prasību, lai es uzrādu savus dokumentus un pavēli viņam atvainoties, par to, ka ratos atrodas mans suns. Atzīmēšu, ka visos veikalos info centrā, jautājot, vai drīkst ratos likt mazu klēpju sunīti, saņēmu apstiprinošu atbildi un tiku vienmēr laista cauri. Tā kā neadekvāta vīrieša pretenzijām, ar trakam tarakāna acīm, kas ar siekalām uz mutes bļauj virsū par to, ka viņš esot veikala darbinieks un man esot par savu rīcību jāatvainojas, nav loģiska pamatojuma.Tā kā viņš atteicās pierādīt savu piederību dotajam veikalam, uz visiem 100% nevaru apgalvot, ka esmu droša, ka viņš tur strādā. Bet, atklāti sakot, mani tas nemaz nepārsteigtu, ka viņš arī ir Maximas darbinieks, kas ar savu rīcību vēl vairāk pašam veikala gandē reputāciju.

P

F fii 02.07.2015

У автора по моему с головой не порядок.Собаку оставляйте дома.Блин анти санитария полнейшая.Прикупите мозги!!!

N Nils P 06.07.2015

Suns cilveka draugs ka ari kakis bet tadiem ka jums kuri pret to ir pasiem jasez ara ar siksnu ap kaklu jagaida kads jus varbut panems blaustekli tadi

I Innuendo 08.01.2016

Покупатель имеет право возить крохотную собачку в тележке. Отношение работника - гнусное. Надо было послать на три буквы идиота. (работаю в максиме)