www.sudzibas.lv MAXIMA It kā darbinieka agresīvā attieksme pret klientiem.

Maxima - It kā darbinieka agresīvā attieksme pret klientiem.

Šodien nepatīkamus mirkļus sagādāja kāds vīrietis, kas civilajās drēbēs, ar iepirkuma ratiņiem, uzdodoties par it kā Maximas darbinieku, veikala telpās publiski, rupjā formā sāka bļaut virsū, ka viņam nepatīkot, ka manos ratos atrodas mazs klēpju sunītis, vēl pavisam kucēns. Kad lūdzu uzrādīt dokumentus, kas apliecinātu, ka viņš ir konkrētā veikala darbinieks, saņemu atteikumu. Uz lūgumu atvainoties par rupjā formā izteiktām pretenzijām, jo konflikts ir nevienlīdzīgās pozīcijās - grūtniece pēdējā mēnesī un divmetrīgs agresīvs vīrietis, pretī saņēmu prasību, lai es uzrādu savus dokumentus un pavēli viņam atvainoties, par to, ka ratos atrodas mans suns. Atzīmēšu, ka visos veikalos info centrā, jautājot, vai drīkst ratos likt mazu klēpju sunīti, saņēmu apstiprinošu atbildi un tiku vienmēr laista cauri. Tā kā neadekvāta vīrieša pretenzijām, ar trakam tarakāna acīm, kas ar siekalām uz mutes bļauj virsū par to, ka viņš esot veikala darbinieks un man esot par savu rīcību jāatvainojas, nav loģiska pamatojuma.Tā kā viņš atteicās pierādīt savu piederību dotajam veikalam, uz visiem 100% nevaru apgalvot, ka esmu droša, ka viņš tur strādā. Bet, atklāti sakot, mani tas nemaz nepārsteigtu, ka viņš arī ir Maximas darbinieks, kas ar savu rīcību vēl vairāk pašam veikala gandē reputāciju.

P

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

No kādas atkritumu kastes tad šitā vitarevita izlīdusi? Psihenē internetu pievilka? Sēz un 100 profilus veido. IP kaut nomaini!
Par pārējo - paskaties spogulī, būs tev atbilde.

I iveta_lossssen 26.06.2015

no miskastes esi izliidusi tu vecaa kraņa. kas ir samiizies kad tevi vietaa nolika? ko vairs neņaudi?
ko vairs nerej kaa agresiiva kuce? da kas tu taada suudene esi lai uzdotu man vispaariibaa jautaajumus? seedi sava jobanajaa smirdiigaja miestaa daugavpilii, un neņerksti.
spogulii skatiities vajag tev.a davaj, lai visi apkrat noveertee, kura nav 100 gadus redzeejusi spoguli! varu aatri ielikt te tavu drausmiigo fase ielikt ?
a par profiliem, tu jau te veido 200 profilu.duro4cka.domaa, ka tevi neviens nav izskaitlojis. nu domaa taalaak, besmadzenju vista.

I iveta_lossssen 26.06.2015

spogulii skatiities vajag tev.a davaj, lai visi apkrat noveertee, kura nav 100 gadus redzeejusi spoguli! varu aatri ielikt te tavu drausmiigo fase ???

I iveta_lossssen 26.06.2015

vispaar mnan tevis zheel. un es domaju ne man vieniigajai :D

L Lepnā Lavīze 26.06.2015

Ha, man ir interesantākas lietas nekā sēdēt te un pļūtīt kā tev, kam tukša dzīvīte. Tāpēc te arī trako kā nedabūjusi. Redzēju, redzēju tevi faces.eu, nav jābūt tur reģistrētai, tev prātiņa trūkst niku nomainīt - ar vienu visur. Tāpēc tevi atrast vienkāršāk par vienkāršu. Stāv tāda plušķainiem matiem lētās vecās džinsās pie močiem.
Bet tu, izņemot no interneta novilktas bomžu bildes, neko nevari ielikt :D Jo nav jau ko.
Un angļu valodā tev 2!, , Face" - tā angliski raksta, , seja".
Pat interesanti ir tādas kā tu kaitināt. Paskat, kā trako, no dusmām jauc burtus :D

P psihaaiveta 27.06.2015

tu policijai visu paskaidrosi iveta no daugavpils. gaidi paveesti

P psihaaiveta 27.06.2015

L Lepnā Lavīze 27.06.2015

Uz priekšu :) Tā esi tu - publiski pieejama informācija, lai tu zinātu, ka neesi anonīma.
Tikai skaties, ko KL saka par citu personu cieņas un goda aizskaršanu masu medijos.
157.pants. Neslavas celšana
(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —
soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.
(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —
(12.06.2003. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004., 19.11.2009. un 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013.)

Draudēji ar mani te izrēķināties? Te vēl viens KL pants:
132.pants. Draudi izdarīt slepkavību un nodarīt smagu miesas bojājumu
Par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti, —
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013.)

Printskrīni ir saglabāti, arī no iepriekšējās reizes. Man ir zināms arī tavs IP. Noskaidrot tavu adresi un visu pārējo ir tehniskas dabas sīkumi.

L Lepnā Lavīze 27.06.2015

Un te arī. Jau sacūkota biogrāfija.

S stt_iveta 27.06.2015

wow! a rekur arii pati Ивета К iepeerkaas humpalbodees kaa jau es biju teikusi :)

kaa tev vispaariibaa ar galvu? kaada biograafija?

L Lepnā Lavīze 28.06.2015

Atceries to puisi, ko publiski apsaukāji par p..ru. Atcerējies? Viņš arī var pret tevi lietu ierosināt. Toreiz sūdzību administrācija tos mēslus dzēsa. Par tevi arī, , skapī" bija diskusija. Varu linku iekopēt. Uzbrukusi esi daudziem, tikai tur mazliet kulturālāka, jo savas vecās lupatas jānotirgo, naudu tak šmigai un cigaretēm vajag (4. lapā ir džinsas, kas foto citā linkā). Vajag arī izdomāt - šantažēt cilvēku, lai nopērk par divkāršu cenu, citādi visiem izstāstīs, ka p..., un kad puisis nenopērk (neviens normāls cilvēks no šantāžistiem nepirktu, kāda tām lietai enerģētika), izveidot diskusiju. Tagad atkal, jo atriebība mēnešiem nedod gulēt.
Tātad tu visas meitenes, kas no tevis pērk, uzskati par humpalbodes lupatlasēm. Un ja es viņām linkus uz diskusijām aizsūtīšu?
Tikai daudzas no viņām lietotas apakšbikses un krūšturus netirgo kā tu. Bet izmet miskastē. Tātad secinājumus izdari pati, kurš te ir lupatlasis.

S stt_ivetai 28.06.2015

O, tatad tgd tu vecaa shirmene esi tik taalu aizbraukusi savaa slimumaa, ka pat seit esi man uzmaukusi vai gribi piesiet man kaut kaadu profilu?
tu zini ka tev buus jaastaajas tiesas priekshaa peec siem pantiem?

lasi leeni un pa burtiem un DIVREIZ jo ar vienu jau tev neaiziet kaa mes visi zinaam
panti kas attiecas uz tevi ivetu no daugavpils-

Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī (arī internetā) - soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. (KL 157.pants)

Par cieņas un goda aizskaršanu, ja tiek radīts morāls kaitējums personai ir tiesības vērsties tiesā pret personu, kas ir aizskārusi godu un cieņu pieprasot kompensāciju. (Civillikuma 1635. pants)

Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem (piemēram, viltus profila veidošana)- sods vai brīvības atņemšana uz līdz 5 gadiem, konfiscējot pārkāpuma priekšmetus un izdarīšanas rīkus vai bez konfiskācijas. (LAPK 204.7 pants)

Par vardarbīgu materiālu izplatīšanu (tā var tikt klasificēta kā sīkais huligānisms) piespriež naudas sodu vai brīvības atņemšanu (LAPK 167. Pants)

Z zigyjs1986 28.06.2015

kādam te visi nav mājās, un tā ir kundzite no Daugavpils. kāds sakars kaut kādam citam portālam un tas kas tur ir kādreiz noticis? es jums iesaku aiziet pierakstīties Rīgā pie laba ārsta, Tvaika ielā

L Lepnā Lavīze 28.06.2015

Piekrītu, vienai te vajag pierakstīties un jau sen. Neadekvātā persona ar daudzajiem mainīgajiem nikvārdiem uzdarbojas arī citur un arī šeit ir pazīstama, jo domā, ka ir anonīma. Kāda velna pēc uzbrukt cilvēkam pilnīgi citā tēmā, veidojot nezin cik profilus? Tādēļ izkopēju, lai viņa zina, ka nav anonīma. Protams, ka noliedz.
Vispār domāju - kāda velna pēc ar to slimnieci vispār diskutēt? Te var palīdzēt tikai dakteris. Viss, eju prom.

par ivetu-ievaakta arii info par tevi. doma ka esi baigi anoniimaa seit? nekaa. skiirusies, 2 beerni. nu protams, kurs taadu var IZTUREET??? ar visiem tu kashki meklee, skandaleejies. tev galva jaarstee, psihopaate!

pametis tevi tas vecis kas tev bija! aizgaajis pie citas? taa tev arii vajag.
un darba arii tev nav. seedi bez naudas, bez viira - neveiksminiece un rejies tapeec uz visaam normaalaam sievieteem seit, kuraam ir viss atskiriibaa no tevim.

Z ziigyjs1986 29.06.2015

mans komentārs bija domāts uz tevi stulbā aita iveta no Daugavpils! tu tiešām esi pēdējā neveiksminiece he he

G Garais1977 29.06.2015

L Lepnā Lavīze 29.06.2015

Kļūdies, esmu precējusies un bērni ir 3 :D

L Lepnā Lavīze 29.06.2015

, , ar visiem tu kashki meklee, skandaleejies" - ar visiem, kas ir tavas vienas personas dubultnieki :) Šizofrēnijas pirmā pazīme - personības dubultošanās. Vispār ir interesanti lasīt, kā tavi daudzie, , es" sarunājas cits ar citu. Bet tagad kārta tevi apbēdināt - vari pierakstīt kaut 20 lapas, gaidīto nesasniegsi. Ar policiju mani vari nebaidīt, jo likumus zinu daudz labāk nekā tu. Tu raksti, bet mēs smejamies. Aizej vien savā lauku miestā uz točku, paņem puslitru uz kredīta, kā tādi kā tu parasti dara, un izdzer no kreņķiem, jo tev ir lieli.