www.sudzibas.lv MAXIMA It kā darbinieka agresīvā attieksme pret klientiem.

Maxima - It kā darbinieka agresīvā attieksme pret klientiem.

Šodien nepatīkamus mirkļus sagādāja kāds vīrietis, kas civilajās drēbēs, ar iepirkuma ratiņiem, uzdodoties par it kā Maximas darbinieku, veikala telpās publiski, rupjā formā sāka bļaut virsū, ka viņam nepatīkot, ka manos ratos atrodas mazs klēpju sunītis, vēl pavisam kucēns. Kad lūdzu uzrādīt dokumentus, kas apliecinātu, ka viņš ir konkrētā veikala darbinieks, saņemu atteikumu. Uz lūgumu atvainoties par rupjā formā izteiktām pretenzijām, jo konflikts ir nevienlīdzīgās pozīcijās - grūtniece pēdējā mēnesī un divmetrīgs agresīvs vīrietis, pretī saņēmu prasību, lai es uzrādu savus dokumentus un pavēli viņam atvainoties, par to, ka ratos atrodas mans suns. Atzīmēšu, ka visos veikalos info centrā, jautājot, vai drīkst ratos likt mazu klēpju sunīti, saņēmu apstiprinošu atbildi un tiku vienmēr laista cauri. Tā kā neadekvāta vīrieša pretenzijām, ar trakam tarakāna acīm, kas ar siekalām uz mutes bļauj virsū par to, ka viņš esot veikala darbinieks un man esot par savu rīcību jāatvainojas, nav loģiska pamatojuma.Tā kā viņš atteicās pierādīt savu piederību dotajam veikalam, uz visiem 100% nevaru apgalvot, ka esmu droša, ka viņš tur strādā. Bet, atklāti sakot, mani tas nemaz nepārsteigtu, ka viņš arī ir Maximas darbinieks, kas ar savu rīcību vēl vairāk pašam veikala gandē reputāciju.

P

L Lepnā Lavīze 24.06.2015

Автор этого поста притворяется культурной. Рядом ради меня целый топик создала и там переходит на личности.
Laimīgs un apmierināts ar dzīvi cilvēks nekad, pat interneta vidē, citus cilvēkus neuztvers par sava garastāvokļa atkrituma tvertni un neizgāzīs savas verbālās samazgas, bet gan tieši otrādi objektīvi un konstruktīvi izvērtēs situāciju un sniegs atbilstošu novērtējumu un situācijas risinājuma priekšlikumus. - это и к ней относится.
Да. меня бесят собаки в магазине и в кафешках и я могу это сказать людям в лицо. Люблю собак, но им не место в местах общественного питания. И точка.

L Lepnā Lavīze 24.06.2015

Īpaši blondām skaidrojums, kāpēc suņiem nav vietas veikalos, no PVD:
Kā Pilseta24.lv pastāstīja SIA "Rimi Latvia" pārstāve Juliana Maniševa, būtībā "Rimi" veikalos ir aizliegts ievest suņus, taču, ja suns ir neliels, saimniekam atļauts atrasties veikalā, turot suni rokās.

"Gadījumi, kad šie noteikumi netiek ievēroti, ir ļoti reti, taču, ja šāda situācija gadās, tad apsardzes darbinieka pienākums ir aizrādīt personai. Šajā gadījumā kliente varēja paņemt savu klēpju sunīti rokās. Izņēmums ir suņi-pavadoņi, kas ir speciāli apmācīti un pavada neredzīgu vai vājredzīgu cilvēku. Šie suņi drīkst pavadīt cilvēku arī iepērkoties veikalos, " SIA "Rimi Latvia" iekšējās kārtības noteikumus skaidro Maniševa.

Nezinu, kā ar psihiski nelīdzsvarotiem cilvēkiem, varbūt viņiem arī var ar pavadoni?

L Lepnā Lavīze 24.06.2015

Kā Pilseta24.lv informēja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) sabiedrisko attiecību speciāliste Agita Klapare, jebkādu suņu atrašanās pārtikas preču veikalos var radīt mikrobiloģisku, ķīmisku vai fizikālu apdraudējumu, līdz ar to katra pārtikas veikala pienākums ir novērst dažāda veida iespējamos pārtikas piesārņojumus.

Lai gan pārtikas veikaliem ir tiesības pieprasīt no apmeklētājiem piesardzības prasību ievērošanu un ierobežot suņu iekļūšanu veikalos, normatīvajos aktos nav noteikts tiešs ierobežojumu veids, tādēļ katra veikala iekšējie kārtības noteikumi var atšķirties, uzsver Klapare.

Tā piemēram, arī SIA "Maxima Latvija" veikalos drīkst ienākt ar klēpju suni, taču klientam dzīvnieks jānes rokās, lai tas netraucētu citus veikala apmeklētājus.

Tirdzniecības veikalu tīkla vadība šādu lēmumu pamato ar to, ka, nesot klēpju suni rokās vai somā, tas netraucē citiem pircējiem, informē SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

SIA "Elvi Latvija" gadījumā suņu īpašniekus par aizliegumu informē tam speciāli izveidota uzlīme uz veikalu ārdurvīm - tas attiecināms uz visu suņu saimniekiem.

Iveta ir smagi aizrāvusies :D :D :D

L Lepnā Lavīze 24.06.2015

Kaut kā jau jāinformē, jo lasīt nemāki, zīmes pie veikala durvīm nesaproti. Un ar ko un kur citādi izrādīsies, ja ne ar suni veikalā, vairāk jau nav ar ko spīdēt.

P Pug 24.06.2015

Ivet, mans suns maksā vairāk, kā tu nopelni mēnesī un noteikti arī ārstus apmeklē biežāk kā tu pa visu gadu ar saviem bērniem. Tikko pati uzrakstīji : "normatīvajos aktos nav noteikts tiešs ierobežojumu veids, tādēļ katra veikala iekšējie kārtības noteikumi var atšķirties" Tātad tulkojot tevis rakstīto, var saprast, ka persona aizliegumu ievest suni veikalā var arī interpretēt sev par labu. Likums neaizliedz suni ievietot pārtikas ratos, vēl jo vairāk, ja suns tiešā veidā šiem ratiem nepieskaras un ir ievietots somā. Pārējais ko uzrakstīji, viss ir ieteikumu formā. Tātad, ja mani apsardzes darbinieks izlaida cauri un neaizrādīja, man ir pamats uzskatīt, ka neko neesmu pārkāpusi. Punkts un āmen.

L Lepnā Lavīze 24.06.2015

Nu tak tāpēc savs krancis visiem jāizrāda, kā tad citas cacas uzzinās, ka tik vērtīgs pirkums :D Vēl varēji pastāstīt ari tam apsargam, ka suns tik vērtīgs, gan jau viņš pelna vēl mazāk nekā es :D Un arī cedeli sunim piestiprināt, lai citi pircēji zina, ka pie desas pielipušas ļoti vērtīga suņa spalvas un pie veikala ieejas guļ ļoti vērtīga suņa kaka :D
P.s. Kaut kā nemanīju, ka bildē viņam būtu pamperi vai plēve zem pakaļas.

P Pug 24.06.2015

Vēlreiz priekš īpaši apdāvinātajām - konflikts nebija ar apsargu. Lasi augstāk rakstīto DIVREIZ!
Un ja būtu vērīga, tad pamanītu, ka bildē esošie rati un produkcija neatbilst MAXIMA sortimentam. Tādu oranžu ratu MAXIMĀ vispār nav! Kā arī neviena brīdi neminēju, ka attēlotais suns ir mans. Bilde ir paņemta no google :D
Kā var tik neuzmanīgi lasīt, skatīties uz situāciju un tad vēl kādam kaut ko izteikt? Tā ir ar jums cilvekiem, ka tik uzkakāt, bet par ko un kapēc - nav svarīgi. doooh... double facepalm :D

P Pug 24.06.2015

aaa... un noteikti sekošu Ivetas ieteikumiem, tie ir ļoti vērtīgi. Ta arī nākamreiz darīšu :D :D :D

P Pug 24.06.2015

Ķeriet vēl bildi, lai jums būtu vēl iemesls pabļaustīties manas sūdzības lapā. Tas kā kauls šakāļiem :D:D:D Have a nice day!

B Brenda 24.06.2015

Laikam, visi akli, un neredz uz veikala durvīm uzlīmes, ka ar dzīvniekiem, ieeja aizliegta.Tik močī veikalā ar saviem suņiem, cik jābūt cilvēkam neizglītotam lai neredzētu, un nesaprastu norādi uz veikala durvīm, ka ar suņiem ieiet veikalā aizliegts.Tad jau arī, ja man ir govs, es ņemu līdz, jo viņa ir mans mājdzīvnieks, un mājās viņa viena nepaliek.:)

A a.b.c. 24.06.2015

Aptrakušii tie suņu nīdēji! Man ar manu klēpja sunīti pat aptiekā ļauj iet, ne tikai pārtikas veikalā(suns gan tiek ņemts līdzi ļoti reti), jo normāls cilvēks saprot, ka nekas slikts nenotiks.

R ri4y 24.06.2015

Tu suni nesi līdz veikalam rokās? Nē! Tu viņu laidi staigāt pa ielu, kura ir netīra un pēc tam laidi viņu ratiņos! Kāpēc neievērojam zīmes pie veikala? Pie visiem veikaliem ir zīme ieeja ar suņiem aizliegta!

1 1313 24.06.2015

Iveta умерла, пусть земля ей будет пухом. Соболезную родным и близким!

1 1313 24.06.2015

Iveta умерла, пусть земля ей будет пухом. Соболезную родным и близким!

1 131313 24.06.2015

Ой. Ошибочка. Не умела. Но тварь, она и в Африке тварь!

Latviešu tautas 25.06.2015

Pug! Поменяй ник на Pig!

Latviešu tautas 25.06.2015

Твари вообще то тягают тварей! А она - ЧЕЛОВЕК!

L Lepnā Lavīze 25.06.2015

Это надо же, ночью вставать, чтобы профиль создать и только ради того, чтобы другого обхаять. Твои потуги не впечатляют. Видно, мозги не продаются, не то что дорогие собаки с родословными. А мы же быдло, должны в ладошки хлопать, когда дурная цаца со своей шавкой по магазину ходит и права качает. Не дождешься! И права ты можешь мужу качать. А "Пуг" = это сокращенно от слова "ПУГАЛО"?

V vitarevitamon 25.06.2015

iveta ir veca nedabujusi emka?????????????? ahaaaahaa