www.sudzibas.lv Marno SIA Pilnīgs klienta apmāns

Marno SIA - Pilnīgs klienta apmāns

Pārdošanā parādījies Marno SIA produkts, ar zemtekstu un un uzlīmi: Jaunums, - Liellopa gaļas steiks. Vai nu uzņēmuma darbinieki NEKAD nav ēduši steiku, vai arī ir pilnīgi analfabēti šajā jomā. Burvīgi iepakots, apm 450 g. ar uzrakstu Liellopa gaļas steiks (cena apm 3.70LVL), pie tam, tas tika reklamēts kā jaunums, izrādījās apm 0.5 līdz 1.00 cm BIEZĀS šķēlītēs sagriezta, pat nezinu kādas daļas liellopa daļa, kaut gan uz iepakojuma ir uzrādīts, ka produkts ir gatavots no AUGSTĀKĀ labuma liellopa gaļas. Pēc termiskās apstrādes (apm 6 - 8 min) izrādījās, ka iegādāts ir PĒDĒJAIS MĒSLS!!! Šādu gumiju (domāts ir megacīpslaina gaļa) neesmu baudijis nekad un nekur!
Ļautiņi, - esiet modri un neiegrābjieties, ja nevēlaties kaunu un nevēlamas emocijas!

Z