www.sudzibas.lv Marno SIA Veca Pārtika

Marno SIA - Veca Pārtika

Vakar dien vakarā iepirkos Marno veikalā Matīsa ielā, Bērnu pasaules telpās. Pirku malto gaļu. Pārdevēja
iepakoja maisiņā. Viss it kā kārtībā. Atbraucot mājās ataisot konstatēju, ka viss riktīgi smird pēc vecas gaļas. To nepamanīt pārdevējai nebija

iespējams, jo smaka tiešām bija traģiska. Braucu uz veikalu atpakaļ skaidroties. Pārdevēja likās ok? kad jautāju vai viņa cilvēkus šādā veidā

grib noindēt?. Viņa atbildēja, ka alga esot slikta, un ja viņa to veco gaļu nenotirgos, tad viņai pašai viņa būs jānopērk. Vai tāda ir Jūsu firmas

politika vai arī darbiniece ir neadekvāta? Iespējams abi divi varianti. Es esmu vīlies neskatoties uz to ka naudu atgrieza veikals. Nav vairs ne

mazākās vēlēšanās iepirkties jūsu veikalos. Ar tādu attieksmi pazaudēsiet daudz klientu, arī centīšos turpmāk cilvēkiem ieteikt, pie Jums

neiepirkties. Paldies.

E