www.sudzibas.lv Margarita Balmane, ģimenes ārsts Ļoti slikta attieksme pret pacientiem

Margarita Balmane, ģimenes ārsts - Ļoti slikta attieksme pret pacientiem

Šī ārsta darba kvalitāti un attieksmi pret pacientu var izjust pēc šīs situācijas.

Informācija par šī ārsta darba laikiem nav atrodama Internetā. Sakarā ar to, zvanīju uz doktorātu lai iegūtu informāciju par viņas darba laiku. Mans vizītes mērķis ir bijis tikai un vienīgi saņemt izziņu bērnam uz skolu. Ierodoties doktorāta uzzināju, ka izziņas viņas raksta tikai 1 stundu dienā (Par ko man neviens nav teicis pa telefonu). Protams, šajā laikā ne bērns, ne es vienalga ierasties nevarētu (12:00 – 13:00).
Laipni izsakot ārstam savu lūgumu par skolas izziņas izrakstīšanu es tiku uzkliegts virsū, ka viņai un viņas māsiņai (kas sēdēja blakus un nedarīja neko) ir „Akūtā” stunda (kas bija beigusies jau 20 minūtes atpakaļ) un lai saņemtu izziņu man būs jāatnāk vēlreiz, tikai un vienīgi šajā stundā .
Vēlētos vēlreiz atgādināt, ka aprakstītais ir tikai 1 incidents ar šī ārsta un viņas māsiņas piedalīšanos, līdzīgo attieksmi viņa izradījusi regulāri.
Esmu šīs ārsta klients jau ļoti ilgu laiku, slikta un pavirša attieksme viņai ir bijusi vienmēr, toties pēdējo gadu tā ir šķīrusi visas robežas. Ierodoties pie ārsta, ir sajuta, ka es esmu nekas un esmu atnācis pie liela bosa.

T

S Susur77 21.02.2017

Jā, arī man viņa ir ģimenes ārsts un esmu sastapusies ar diezgan noniecnošu attieksmi.
Man bija nepieciešams paņemt nosūtījumu citai personai. Piezvanījām dakterei, viņa teica, ka varot ierasties jebkurā laikā un viņa iedos. Ierodoties pie dakteres, viņas izturēšanās bija pazemojoša un nievājoša. Sāka skaļi klaigāt, ka šī ir bērnu pieņemšanas diena, ko es te vēlos. Ka šī ir svēta diena un lai ejot prom, ka viņa neko nerakstīs, un māsiņa arī neko nerakstīs. Parādīja durvis un pastūma malā, lai tinos.
Pēc tam palūdzu, lai piezvanīja perona, kurai bija nepieciešams nosūtījums. Attieksme mainījās par 100%. Klausulē vai izkusa un teica, jā meitene atnāca, es viņai visu iedošu. Viss kārtībā.
Atnese, iemeta man rokās papīrus un aizgāja.
Atliek pieminēt, ka persona, kuram bija jāpaņem nosūtījums ir uzņēmējs un līdz ar to var izdarīt secinājumu, kāda ir šīs ārstes lojalitāte.
Skumji, ka cilvēciskās vērtības atkal tiek noliktas malā un interese ir tikai meteriālā pasaulē..

L Lita18 24.07.2017

Ooooo, Balmane ir "superārsts''! Abi mani bērni pa reizei tika aizrauti ar ātrajiem uz bērnu slimnīcu ar bākugunīm, jo kundze atteica mājas vizīti. Atteikuma iemesls: temperatūra 39 tikai pirmo dienu, ak grūtības ar elpošanu? Gan jau pāries!

Balmane tagad visus savus pacientus kārtīgi izdresējusi: lai viņa pakustinātu mazo pirkstiņu, pie viņas drīkst vērsties tikai slimības 3. dienā. Reiz tā arī gaidīju tās 3 dienas un tad izsaucu uz mājas vizīti bērnam. Viņas pirmie vārdi ierodoties: ''Nu un ko jūs no manis gribat? Viņam tikai 3. dienu temperatūra 39! Un pat ja viņam ir plaušu karsonis - nu un tad?'' Nu tā starp citu: mums viens kaimiņš nomira no plaušu karsoņa, bet Balmanei ''nu un tad?''

Citā reizē manam otram bērnam bija klepus bez temperatūras. Tādu ''nieku'' dēļ jau netaisījos traucēt "cienījamo" dakteri. Bērnu pie ārsta aizveda vecmāmiņa un man stāstīja, ka Balmane bijusi sašutusi un teikusi:''Viņam jau piekto dienu klepus un jūs tikai tagad viņu pie manis atvedāt?'' Secinājumi: PIE BALMANES DRĪKST VĒRSTIES TIKAI SLIMĪBAS 4. DIENĀ!

Ir iespaids, ka Balmanei vienkārši riebjas viņas darbs. Viņa ir ļoti nepatīkama. Izmisīgi centos sameklēt citu ģimenes ārstu, bet neizdevās, jo tuvākajā apkārtnē āŗsti atteica jau tā lielā pacientu skaita dēļ, bet pārējie atteica attāluma dēļ. Vismaz mans lielais bērns nu ir prom no viņas. Kad pienāca 16 gadu vecums, izdevās piereģistrēt pie ģimenes ārsta, kurš specializējas uz pieaugušajiem.

E Eva Edge 26.11.2018

Es domāju, ka ir dažādas situācijas un dažādi apstākļi un dažādi rezultāti!
Man šī daktere vienmēr būs un paliks cilvēks, kura izglāba manu mazo puiku! Viņš piedzima ar ļoti retu ģenētisko diagnozi (to mēs uzzinājām gan 10 gadus vēlāk, ļoti ilga bija meklēšana un testēšana), to laik nevienam nebija ne jausmas, ko ar viņu darīt, bērnu slimnīcā tā arī pateica, kā viņiem nav prakses tādu kombināciju ārstēšanā!
Neviens negribēja uzņemties un ko darīt, bet daktere Balmane, kad viņai piezvaniju (pirms daudziem gadiem viņa bija manas meitas ārsts) pat nezinot vai viņa mani pat atcerēsies, sāku stāstīt savu bēdu un viņa teica: "brauciet šurp!"
Viņa uzņēmās darīt, viņa domāja, plānoja, mēģināja, darīja! Mums izdevās!
Tagad puisis ir jau 12 gadus liels un krietns, bet tā varēja arī nebūt, tāpēc manā gadījumā pieredze ir pat ļoti pozitīva!

V Vita Mitrofanova 07.01.2020

Tādu pacientu, kuriem vajag izziņu tagad un uzreiz, ārstiem ir ļoti daudz. Un ja jau paciente raksta "Esmu šīs ārsta klients jau ļoti ilgu laiku"... tad pacientei vajadzētu zināt gan ārstes darba laikus (kas nav mainīts nu jau 11 gadus ko es pazīstu dakteri), gan kārtību kādā tiek izsniegtas izziņas. Es zinu šo kārtību un respektēju to. Šis raksts neizsaka neko par ārsti kā par profesionāli. Ir ļoti laba ārste un tikai tas labāka atsauksmes. Man ir 3 bērni un vienmēr ļoti pretimnākošā un profesionālā attieksme.