Margarita Balmane, ģimenes ārsts - vai tas vispār ir ārsts?

Nevienam neiesaku doties pie šīs ģimenes ārstes. Ja esi saslimis, uz visu būs atbilde: "Tas ir vīruss, dzeriet tējas un ēdiet vitamīnus". Atgadījums man pašai šāds, man bija dikti slikti un tāpēc nācās izsaukt ārsti mājas vizītē, kur viņa atbrauca, paskatījās uz mani, apjautājās, kā jūtos un teica: "Tas ir vīruss, dzeriet tējas un ēdiet vitamīnus.". un tomēr pēc paris dienām kļuva pavisam neizturami, kad uz mājām tika izsaukta ātrā palīdzība, kur man uzreiz pateica, ka man ir hepatīts. Un ir bijuši vēl līdzīgi atgadījumi ar citiem man pazīstamiem cilvēkiem.

V valentina.karavana 21.01.2015

Знаете, для кого как. Мне доктор очень нравится, и когда мне плохо или что то болит, мне всегда выписывают рецепты лекарств. Не стоит нагнетать, доктор не может увидеть, что у вас гепотит.

A a.anastasija 21.01.2015

Я с этим абсолютно не согласна!это замечательный семейный врач!

A andrei.g 22.01.2015

Какая-то бредятина. Маргарита мой семейный доктор уже 16 лет и она мне всегда помогала и то как Вы пишите это просто бред и я в это не верю. Тем более, если, как Вы говорите, что у Вас гепатит. Вам так и прямо стало так плохо? Приехали "настоящие доктора" и определили гепатит? Если у Вас гепатит в таком проявлении, то Вам уже ничего не поможет и Вы почти сказали КРЯ. Ненавижу ложь, зачем Вы пишете такую бредятину про какие-то витамины и прочее? Может вы эзотерики начитались? Бред.

W wannabejurists 05.03.2016

Nu nezinu gan - Dr.Balmane par manu veselību rūpējās kopš manas dzimšanas (tātad jau 21 gadu) un vienmēr bijusi ļoti atsaucīga, labi konsultējusi gan mani, gan savulaik manu mammu, ir ļoti nopietni attiekusies pret saslimšanām - sūtījusi un izmeklējumiem, izrakstījusi zāles (un kas ir ļoti svarīgi - lūgusi dot atbildi viņai atpakaļ, lai saprastu kas ar mani notiek).

T TavsDraugs 21.09.2016

Это не доктор вообще. Наглое хамло, которое за последние годы возомнило о себе непонятно что. Аналогичное поведение и у её сестрички в кабинете. Никому не рекомендую, отношение к пациенту поверхностное и хамское. Даже справки в школу выдают только 1 час в день, в который никто из работающих людей или самого ребёнка явиться не может.

I Ingrida.sudmale 12.04.2018

Var jau kritizet arstu, bet cilveks vien vina ir. Ja ko saka, tad ari ta doma. Skarba. Vina ir loti aiznemta, vinai vienmer ir daudz cilveku. Saprotams, ka aizejot majas vizite, vina tacu nevar nonemt analizes no slima cilveka, tas jadara poliklinika. Starp citu, hepatitu var noteikt tikai pec analizem, ne pec pacenta izskata, ir cilveki, kas nemaz nejutas slimi, bet ir hepatits. Un tas, ka daktere negrib rakstit antibiotikas, ari ir pareizi, jo tas saboja imuno sistemu, vina censas vairak pec tautas medicinas. Katra zina ka specialists daktere ir loti profesionala, bet vai tapec vinai butu jabut smaidigai un priecigai. Vai tad vinai butu jaspele ka aktrisei, lai izdabatu katram. Nu nav vina prieciga, bet tads ir vinas raksturs. Protams, mes visi gribam, lai dakteris mums vairak velta laika, uzmanibas, bet vinai darbs japadara un cilveku vinai tiesam ir loti daudz. Kaut musu dakteritei vairak laimites butu!

Janis Zlemešs 12.04.2018

Tas vēl ir jautājums!Katrs ārsts ir personība.Vienu pavasar gripas epid laikā par pazeminātu samaksu man uz mājām sāka staigāt manējā!Kamēr asinis no plaušām sāka nākt!.3 nedeljās neizdevās ar antibiotikām nosist pat temperatūru!Pēcāk uzsmaidija laime- naktī izsaucu ātros!Negribīgi,bet nu tomēr aizveda uz Gaiļezera observacijas palatu.Pēcāk nedēļas laikā mani no tā "lāsta" atbivoja plaušu nodaļā pie man mīļajām dakteritēmI.Vikmanes un I. stukānes!Tie ir mediķi kuru vārdi rakstāmi ar lielajiem burtiem.Gaiļezerā un visur pa druskai viņi mēdz būt!Visa pasaule nevar būt vienāda!