www.sudzibas.lv Manaslecas.lv neprecizitāte/apčakarēšana

Manaslecas.lv - neprecizitāte/apčakarēšana

Vasaras vidū pasūtīju konkrētas firmas krāsainas optiskās kontaktlēcas (vienu pāri) mājaslapā manaslecas.lv.
Preci devos izņemt uz Outlet Optika Tērbatas ielā 20. Viss izskatījās kārtībā, skaisti iesaiņots, stiprumi īstie. Vien pārrodoties mājās un attaisot iepakojumu, konstatēju, ka man vajadzīgie stiprumi -5.50 un -5.25 bija salasīti no divām dažādām kontaktlēcu sērijām, kā rezultātā arī uz acs katra lēca izskatījās savādāka, viena košāka, otra blāvāka, lai gan abas skaitījās "dark blue". Iesaku pārbaudīt uz vietas, vai lēcas ir pilnīgi vienādas un nepaļauties uz vienādo toņa nosaukumu, jo rezultāts būs atšķirīgs.

E

A Arta 01.11.2010

Man bija tā, ka pasūtīju šķidrumus lēcu kopšanai, bet kad aizgāju pakaļ, iedeva pavisam citus, jo redz tie ko pasūtīju esot beigušies, šie esot tādi paši, nu tas jau nekas, ka dārgāki.

E Eseseseseeseseses 02.11.2010

Nu bet miiljie cilveeki - jums tacu ir tiesiibas NEPIENEMT preci, kuru neesiet pasuutiijusi!!! Vai Tu, leecotaaja, aizgaaji atpakal un situaaciju noskadroji peec tam, kad atklaaji defektu? Un par leecu skiidumu - ja Tevis pasuutiitais, Arta, bija izbeidzies, tad viniem bija vai nu jaatvainojas un jaatgriez nauda vai arii jaaiedod Tev daargaakais skiidums par leetaakaa cenu.
Loti daudzi muusu cilveeki pret saadaam lietaam vai nu neiebilst vispaar vai arii atkaapjas peec pirmaa atteikuma - par savaam tiesiibaam vajag paciinities...

F FAKTUSSTUDIJā 02.11.2010

Nu nav tak lēcas internetā jāpērk mīļais cilvēk.

A agris 02.11.2010

Vinus vispaar nevar sazvaniit

I Ilze Kintule 03.12.2010

veikti 4 pirkumi, vienmēr atzvana pēc pasūtījuma veikšanas un ir ļoti laipni.

S Sophie 18.12.2010

LOL nesaprotu ka kaads var pirkt leecas interneta.
Vienmer perku tikai kvalificeetos veikalos, nekadu problemu neesot bijis

I IlzeVanaga 25.01.2011

Haha, te katrs domā, ka ir visgudrākais... "Vienmer perku tikai kvalificeetos veikalos" - tā raksta. Vēlu veiksmi, pērc tālāk! Es pērku tikai internetā, un esmu superapmierināta, sanāk 2 reizes lētāk, bet lēcas ir absolūti tādas pašas, kā optikā :) Iepriekš minētajā manaslecas esmu pirkusi lēcas un viss bija ok! Nekādu problēmu :) Tagad gan esmu pārgājusi uz www.linzmarket.lv, jo tur ir lētāk :)

B bļitkotāja 08.02.2011

Esmu sūtījusi manaslecas.lv vairākas reizes lēcas, gan parastās, gan krāsainās un man paveicies, jo gan ar apkalpošanu, gan preces kvalitāti viss ir bijis kārtībā. Un piekrītu iepriekš izteiktajam komentāram, ka nevajag kautrēties nest preci atpakaļ vai iemainīt :)

J julija 30.03.2011

do nix nevozmozno dozvonitsja!!!2 dnja pitajusj pozvonitj!! sna4ala idut gudki, a potom skidivajut!!a z beist,

G glosydiamonda 16.08.2012

Jā, viņi ir laipni un atsaucīgi tikai līdz mirklim, kad tu pēr un esi ieenteresēts. Bet, kad u vēlies pamainīt presci vai kuat kas nav tā- nesazvanīsi un nesagadidīsi no viņiem nekādu atbildi!!

Z zaptesburka 16.08.2012

Hm, nu ar to preces nešanu atpakaļ - tik un tā draņķīgi sanāk, ja esi tērējis laiku un naudu ceļam, lai aizbrauktu pēc tās preses, un tad to darīt vēlreiz, lai aizvestu atpakaļ preci, kas izrādījusies neatbilstoša... Pat, ja produktu apmaina vai atgriež naudu, pircējs paliek zaudētājos.