www.sudzibas.lv Manaslecas.lv izrādās maksas pārbaude

Manaslecas.lv - izrādās maksas pārbaude

šis uzņēmums māna klientus, liekot savā lapā šādas kustīgās bildītes:
un solot bezmaksas redzes pārbaudi vienā no saviem saloniem (Lonija).
biju pierakstījusies mājas lapā uz konkrētu laiku, atbraucu, mani laipni uzņem utt. pārbauda redzi, iemāca lietot kontaktlēcas, bet, kad visa procedūra ir beigusies - liek maksāt 7 Ls. lieki teikt, ka pie acu ārsta lēcu recepte būtu lētāka un es arī nebiju noskaņojusies maksāt. pirms tam, protams, paziņoju, ka esmu no manaslecas.lv, kur klientus arī sūta uz šādiem saloniem (ir arī vairākas citas adreses, biju Tērbatas 20). mana kļūda bija - pirms ierašanās nepiezvanīju un nepajautāju, vai tiešām mūsdienās kkas vēl notiek bez maksas. acīmredzot, vairs nē.
likteņa ironija, ka tieši pirms braukšanas uz salonu, ieraudzīju reklāmu par salonā Fielmann Brīvības ielā pieejamo bezmaksas pārbaudi, pasūtot k-lēcas. tikai kkā ticās, ka tur patiešām arī ir tā, kā solīts.

A asara 19.07.2009

nu ko - apsveicu! tev vēl ir paveicies, ja tiki no viņiem vaļā samaksājot tikai 7ls. :)))) nav jau nekāds brīnums, viņu reklamām vispār nevar ticēt!

M mhm 18.08.2009

Kaadas mulkiibas! Esmu patstaaviigais manaslecas.lv klients un man nav nekaadu suudziibu pret viniem, tikai uzslavas. Taapat kaa maniem pazinam, kuri ari tur suta lecas. Protams, kluudas gadaas visiem, pielauju iespeju, ka vienkarsi majaslapa nebija savlaicigi atajauninata, jo man pazina stastija, ka gada sakuma bija gajusi uz redzes parbaudi un neko par to nemaksaja. Manuprat, nekludas tikai tas, kas neko nedara.

E ES 02.09.2009

Nu neuzticos šim iestādījumam, nerunājot jau par nekvalitatīvām brillēm...