Manaslecas.lv - Neiesaku

Lietoju lēcas jau vairākus gadus un nekad nav bijušas problēmas, bet laikam jau visam pienāk pirmā reize. Iegādājos gan parastās mēneša lēcas, gan krāsainās rīga plaza manaslecas stendiņā. Apkalpošana pieklibo pamatīgi, nav jau pirmā reize bet cenšos vienmēr pievērst acis uz to, bet produkcija arī nav tā labākā. Pārdevējai kas strādāja jautāju krāsainās kontaktlēcas, bet tā lai efekts ir kautcik dabīgs un nevis traks un domāts helovīniem. Tākā pašai acis ir tumši brūnas, viņa stingri teica ka ja vēlos lai vispār krāsa parādītos, ir jāņem clearcolor vibrant, kur lēcu krāsas ir diezgan spilgtas. Kā pati pārdevēja stāstija ka kliente ar tumšām acīm arī bij pirkusi un ļoti dabigski izskatījās. Uzticējos un nopirku, iegrābos ka nu tik. Neon krāsas acis nav tas ko es meklēju un nezinu kas tur dabisks varēja but. Otro reizi pirku gaišas krāsas kontaktlēcas, uz ko pārdevēja visu laiku teica ka nebūs jēga no viņām, jo uz tumšām acīm tā krāsa neparādīsies. Ilgi diskutējot tiku pie lēcām. Atbraucot mājās un mēģinot viņas ielikt sapratu ka kvalitate ir tik drausmīga. Lēcas bij pacietas, maliņas asas, grauza un sajūta jau līdzinājās ka acs tiktu skrāpēta a katu reizi kā pakustina aci... Ja nu kko acij saskāpē.. Drausmas. Iepriekš krāsainās kontaktlēcas sūtiju no angļu un amerikāņu kompānijām, cenas bišķīt bišķīt dārgākas bet kvalitāte super tik tas ka ilgi jāgaida kamēr atsūta uz latviju. Tapēc domāju cik forši ka tepat var arī iegādāties, bet kļūdijos un neiesaku. Kārtējo reizi lieki izmesta nauda.

K