www.sudzibas.lv Mālpils muiža slikta apkalpošana, slikti klāts galds

Mālpils muiža - slikta apkalpošana, slikti klāts galds

Bijam ielūgti uz kazām Mālpils muižā 2011 g. sākumā.
Skaista ēka, patiešam viss skaisti, bet tass arī viss.
Viss kas skara bankētu lika smagi vilties.
Galds bija ļoti slikti klāts. Kaut kā tas galds bija nepareizi servēts, bija daudz trauku, glāžu, puķu, a vietas edienam nebija.
Siltais ediens pliekans. Gaļa - sausa, garnirā - pliki risi, pliki kartupeļi, vai tvaicēti dārzeņi, nekādu zaļumu, un merce vairāk lidzinājās ievarījumām (manā gadījumā - mandarīnu ievarījumām).
Uzkodas nesvaigas. Oficiantu darbs ir pelnijis atsevišku nepatiku. Tukši galdi - oficianti to ignorē. Tad, kad tiem aizrāda - atnes nesvaigas uzkodas no lašā, patiesība lasis ļoti nelabi oda, ēst neuzdrikstejamies.

Tā, ka ja taisāties tur rīkot kāzas - vai nu meklējiet alternatīvu, vai stingri atrunajiet katru sīkumu edienkārtē, cenas un liekiet uzsvaru uz apkalpošanu.
- Personals neuzmanīgs, vai kautrīgs - manā izpratnē neprofesionals.
- Ediens ļoti apšaubāms.
- Nav prasme klāt svinīgu galdu.
+ Smukas telpas unapkārtne

K Kāzuviesis 07.03.2011

Ja uz kāzām dodas tikai ar vienu domu-pierīties, tad iemeslu sūdzībām atradīsies miljons.Parasti uz kāzām dodas izlustēties, izdancoties, tāpēc jau tās ir kāzas.

N NN 24.03.2011

Viesi, taisās uz kāzām no rīta, piedalās svīnīgā pasākumā, tas aizņēm visu dienu, turklāt paliek pa nakti muižā.
Piedodiet, bet ja galds ir tukšs un uzkodas smird, ir grūti izbaudīt svētkus, jo vienkārši gribās ĒST!
Turklāt labi zinu, ka par servisu tika gana samaksāts. UN SVĒTKU SAIMNIEKI - NU JAU VĪRS AR SIEVU, NEVIENAM NEREKOMENDĒTU TUR SVĪNĒT SAVAS KĀZAS.

E Evita 24.09.2011

Pilnīgi nepiekrītu !!! Varu teikt tikai labākos vārdus par Mālpils muižā klāto kāzu banketu!!! Bija ļoti garšīgi un kvalitatīvi ēdieni! Ja grib pilnu galdu ar karbonādēm tad ir jāsvin viesu namā par attiecīgu cenu ...Ja grib svinēt muižā, tad tas arī attiecīgi maksā!

S Santa 07.10.2011

Arī negribētu piekrist! Esmu Mālpils muižā pabijusi 2 reizes, gan kā viesis draugu kāzās, bet vienmēr ēdiens ir bijis izcili garšīgs- par daudzumu tas ir cits stāsts, jo porcijas kā jebkurā glaunākā restorānā nav ārprātā lielas, bet man kā sievietei bija gana, puiši gan sūdzējās, ka varēja būt vairāk. Bet vienmēr jau var pašutīt vēl uzkodas klāt un tādā veidā izlīdzēties. Ja grib milzonīgās porcijas ar karbonādēm, tad jāsvin viesu namos kaut kur laukos. Par apkalpošanu- viedoklis neitrāls, nebija nekas tāds, ka būtu pieminēšanas vēts, bet noteikti nebija par ko sūdzēties. Puiši bija smaidīgi, prata arī pajokot, tā ka viss bija ok. Pat glāzes salēja meitenēm, kad bija tukšas :)

E Esa 22.06.2012

Bijam 20.06.2012. Burvīga vieta, ļoti laipns personāls. Restorāna viss bija augsta līmenī.