www.sudzibas.lv Mālpils muiža Šausmīgs jaunlaulāto nummurs un apkalpošana

Mālpils muiža - Šausmīgs jaunlaulāto nummurs un apkalpošana

2014.gada janvāra sākumā mums uzdāvinaja atpūtu par 215 EUR Mālpils muižas smalkākajā nummurā. Sākās ar to, ka ierodoties tur pēcpusdienā, istabā tem. bija labi, ja +10 grādi , paši arī meklējām kā ieslēgt apkuri;
Baltais pārklājs uz gultas lietots daudzus gadus, bija pleķains;
Burbuļvanna domāta vienam :) , ieslēdzot tik skaļi rībēja, ka likās , pamodīsies visa viesnīca, izslēgt arī nebija iespējams (jālūdz otrs, lai rauj ārā no rozetes);
Sveces pusizdegušas;
Tualetes durvis līdz galam neveras ciet, kājlīstes uzburbušas;
Augļu plate nummurā: vecs, maziņš bumbieris, apelsīns, banāns (viss sagriezts 4 daļās);
Gultā 2 mazi JYSK līmeņa sintepona spilventiņi un sintepona sega;
Labākais bija tas, ka pasūtītās brokastis nummurā vispār neatnesa, bet restorānā paskaidroja, ka brokastis ir beigušās(kaut ko jau beigās atnesa);
Pirkšanas brīdī decembrī apmaksātas vakariņas LVL 30.00 apmērā, janvārī bija pārvērtušās par EUR 40.00(LVL 28.00) :)
Visa viesnīca smird pēc cepta ēdiena līdz 3.stāvam;
Izbraucot, administratore runāja pa tel. un aizmuka mūs ieraugot.
Paldies par sabojato atpūtu Mālpils muižai.
PS. atpūtas laikā, nevienam nesūdzējāmies, jo negribējām vēl vairāk visu sabojāt, bet citiem gan būtu tas jāzin.

Nandia 01.03.2014

Izlasot sūdzību, likās, ka apraksts par vecu ūķi, bet vērtējot to, kas redzams mājaslapā (http://www.malpilsmuiza.lv/viesnica.html ) - nu nez, nez vai tas kaķis tik melns kā to mālē!?!
Varbūt ir kādas foto ar tām stāsta šausmām?!