www.sudzibas.lv Mākleri Nekompetenti darbinieki!!!

Mākleri - Nekompetenti darbinieki!!!

Vēlos izteikt sūdzību par NIRA FONDS darbinieku Aldi ...!!! Vēloties notirgot savu zemes pleķīti vērsos pēc palīdzības pie minētā pilsoņa, viss jau būtu labi, bet pēc 8 mēnešu nomarinēšanas izlēmu lauzt līgumu, jo manās interesēs bija šo zemi pārdot, nevis marinēt.
Tātad līgums tika lauzts... pēc kāda laika minētais pilsonis piezvanīja un sacīja, ka viņam esot pircējs uz manu zemi, taču par krietni zemāku summu nekā biju vēlējusies, labu domādama piekritu šim darījumam, pagāja pāris dienas Aldis nosauca vēl zemāku summu un gala rezultātā vispār pazuda neceļot telefonu un aizbildinoties ar visādiem debīlismiem! Manuprāt šāda rīcība nav pieļaujama strādājot par mākleri...uzticības ieviešana 0% līmenī!!! Vai arī varbūt nostrādāja vīriešu zaķpastalu sindroms-neprotam pateikt NĒ!!!

Z zane 12.03.2010

Ha!! 100 punkti pārāk augstu cenu gribējāt par zemi! 8 mēnešus tirgot var tikai kaut ko, kas tiešām nevienam nav vajadzīgs.
Ja jau zemes īpašnieki bija tik gudri, kāpēc strādāja ar mākleri?????