V Varis 27.10.2009

Pilnīgi piekrītu! Tiklīdz ieliku sludinājumu sludinājumu portālā, ka izīrēju dzīvokli sāka zvanīt dažādi mākleri no visām iespējamām firmām un piedāvāt savus pakalpojumus... Mīļie cilvēki, ja man būtu vajadzīga jūsu palīdzība, tad arī grieztos pie jums. Nevajag uzbāzties ar savu "Laipnību"!

š šeherezade 27.10.2009

Hmm, domāju, ka nepateici neko jaunu un to jau visi daudzmaz reāli domājošie sen zināja:)))

E Elīna 20.04.2011

Cilvēkiem, kas apgalvo, ka mākleri naudu saņem par neko, ieteiktu kaut vienu nedēļu pastrādāt šajā jomā, lai "uz savas ādas" izjustu, cik daudz laika, nervus, pacietības, darba, arī personīgos līdzekļus patērē šī profesija. Jā, nav grūti noprast, ka pati strādāju šajā jomā, tādēļ varu arī pateikt, ka no visas sirds mīlu šo darbu, li cik nepateicīgs tas reizēm varētu būt. Ne visi cilvēki, kas vēlas pārdot, pirkt, izīrēt vai īrēt utt., zina ar ko sākt, tādēļ arī ir patīkami, ja pie sāniem ir profesionālis, kas izdarītu visu Jūsu vietā. Žēl, protams, ka pastāv arī daudz krāpnieki, kas bojā gan šīs profesijas reputāciju, liekot cilvēkiem vairīties no mākleriem kā no nāves, gan NĪ tirgu kopumā. Tā diemžēl ir, tādēļ katru dienu tas prasa vēl lielākas pūles nepazīstamam cilvēkam uzticēties Tev. Ticu, ka šīs situācija drīzumā mainīsies!

S Studente 20.04.2011

Es arī neiesaku mākleru un suteneru pakalpojumus.