www.sudzibas.lv Mākleri Slikts un neuzticams serviss

Mākleri - Slikts un neuzticams serviss

Vēlējos iegādāties nekustamo īpašumu Avotu iela 66 - 76, Rīgā, kuru pārdošanas procesu vadīja AVER Brokerage SIA mākleris Mareks Kojalovičs. Apskatīju dzīvokļa īpašumu, pēc apskates Marekam Kojalovičam tika dota ziņa, ka nekustamo īpašumu pērku, tika saņemts Mareka Kojaloviča apstiprinājums, ka arī pārdevēja piekrīt darījumu slēgt ar mani. Uz manu jautājumu par rokas naudas apmēru man atbildēts netika (laikam jau uzreiz bija skaidrs, ka darījums netiek slēgts, jo arī sludinājums no SS.COM izņemts netiks), bet tomēr, ņemot vērā, ka apstiprinājums par pārdošanu man tika dots, tālāk tika veikts dzīvokļa novērtējums un sadarbība ar banku kredīta saņemšanai. Visu laiku informēju šo mākleri cik tālu ir process, viņš bija informēts, ka darījums ir ar kredīta piesaisti. Dienā, kad saņēmu no bankas līgumu parakstīšanai, no māklera Mareka Kojaloviča saņēmu ziņu, ka darījums tiek atlikts (atcelts), jo tomēr esot cilvēks ar skaidru naudu, ar kuru labāk slēgšot darījumu, jo tādā veidā pārdevējai mazākas bankas komisijas. Pārmeta man, ka es pati caur FB sazinos ar jautājumiem par NI ar pārdevēju, lai gan man nekas to neliedz darīt, to biju spiesta darīt, jo Mareks Kojalovičs neatbild uz interesējošiem par NI un arī bankai nepieciešamajiem jautājumiem. Ļoti slikta pieredze, lieki iztērēts laiks, mēģinot veikt darījumu ar Mareku Kojaloviču starpniecību. Slikts un neuzticams serviss!

Z

S sumup 19.09.2023

nu bet logiski..skaidra nauda ir skaidra..ja peerk caur banku ipasniekam kalitaala pieauguma nodoklis jaamaksaa..ja skaidraa.tad noraada kadastraalo vertibu un viss..un paardeveeja gadiijumaa vareetu buut pat 5000 ekonomija..vareetu padomaat ka tu taa neriikotos..

K KM Trade 19.09.2023

Īpašuma pirkšana ar skaidru naudu sen jau aizliegta.
Vienīgais veids ir bankas pārskitījums.
Kas par sviestu?

S sumup 20.09.2023

atkaartoju dumjajiem.oficiaali paarskaita cajr banku tik kadastra veertiibu..paareejo uz kepas pirceejs noskaita notaara kabinetaa..tagad saprati?