www.sudzibas.lv Lux slikta presentācija, mānīšana

Lux putekļu sūcējs - krāpšana - slikta presentācija, mānīšana

Viss sākās ar to, ka zvanījās man neatlaidīgi mēnešus 2 atpakaļ. Teicu - NEINTERESĒ tas Lux putekļu sūcējs. Pat nonācām līdz tam, ka pateicu labi OK, lai brauc ceturtdien, bet necēlu tajā dienā un norunātajā laikā mobilo, jo mani šis produkts neinteresē. 1:0 manā labā ;)
Biju noskatījies šo prezentāciju jau gadus 4 atpakaļ, zinu cilvēkus, kuri to krāmu bija pat nopirkuši pa 900Ls un pēc tam sūdzējās, ka smags, kantains, triecās mēbelēs, neapbrauc stūrus, gāžās no sava 6kg svara... OK kādu ērcīti moš arī izsūc.
Tātad zvana man šie atkal pirms pāris dienām. Saku - neko nepirkšu. Be tomēr sarunājam to prezentāciju, jo tas man sastāsta, ka zviedri maksājot naudiņu par prezentācijām, nu labi -aizmālē man acis gudreniek.
Pienāca prezentācijas vakars, UN TAD SĀKĀS - ienāk aizelsies čalis manā miteklī ar to pašu lielo somu, kura sver kādus 10kg ar pričindāliem. Izrādās vilcis to somu uz ritentiņiem līdz ārdurvīm pa dubļiem - viss koridoris netīrs, pēc tam guļamistaba un otra istaba arī dubļos.
Izvelk ārā Lux brīnumu... es gandrīz nogāžos no kātiem - tas pats krāms kurš 4 gadus atpakaļ. Tas pats deviņdesmito gadu dizains, tik pat liels un neērts, vēju un putekļus pūš uz visām pusēm, funkcijas tās pašas kas normālam Philips pa 200Ls plus uzgalis matračiem. Beigās tiek paziņota cena 1100Ls ar kapeikām... ārprāts.
Sanāk ka uzgaļu cena ir 900Ls, jo kompresors 1200W kā parastam sūcējam... Pirms 4 gadiem tāds bleķoja 900Ls. Krāpšana ar vecu krāmu.
Beigās sāk dot atlaidi un nonāk līdz nieka 1000Ls.
Es sāku smieties un saku - tavs priekšnieks ir auns, neko netaisījos pirkt un nepirkšu arī!!! Un kur tad tev zviedri maksā par prezentāciju, ja no manis pat parakstu nepaprasi, kā viņi var zināt ka biji te, ja nav pat attiecīgs papīrs - VISS TAS IR LIELI MELI!! Pasaki savam priekšniekam to!!! Čalis beidzot apklusa.
BET nepaiet ne 2 minūtes un šis man lūdz draugu telefonus - nevis 3, 5 vai 7, bet 20 - murgs!!
Un zinu, ka tas priekšnieciņš maniem draugiem zvanīs un teiks - ka es esot biji apmierināts un visa māja esot izsūkta tīra, un sieva bijusi priecīga... vienā vārdā melos tālāk.
NEIEKRĪTAT UZ ŠIEM LUX KRĀMIEM.
Ja tomēr gribat pirkt - SS.LV tādus cilvēki šobrīd pārdod pa 250-450Ls, jo saprot ka ir iegrābušies un naudiņu var izmantot lietderīgāk.
Pievienoju foto no ss.lv -tikai 260Ls!!! nevis 1000Ls ;)

Atbilde no Lux Support Pārstāvja atbilde 15.12.2016

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un netīrumiem. Obligātā komplektā priekš prezentācijas ir iekļautas čības, kuras konsultantam ir jāvelk mājās pie klienta.
Mēs patiesi nožēlojam un ņemsim vērā nekompetenci prezentācijas laikā.
Patiešām prezentācijas struktūra ir organizēta tādā veidā, ka pēc tas beigām klientu palūdz aizpildīt anketu, kur viņš personīgi izvērtē:
1. Prezentāciju (stils, valoda, profesionalitāte, saturs, laiks);
2. Produkciju;
Pēc klienta vērtējuma tiek noteikts, cik lielā mērā klients palika apmierināts ar prezentāciju un produktu. Tādējādi, kompānija saņem vissvarīgāko – klienta viedokli un novērtējumu, ko katrs klients apliecina ar savu parakstu. No otrās lapas puses, tiešām ir vieta draugu telefonu numuriem – šo laukumu aizpildīšanai nav saistošā rakstura, gadījumā, ja klients paliek apmierināts ar prezentāciju, viņš var ieteikt savus draugus.

Tehniskie dati. Putekļusūcējs patiešām sver 6 kg (vidējais standarta putekļusūcēju svars).
Aparāta dizains reti mainās, kompānija ievēro klasiskās krāsas un formas, lai paliktu atpazīstami visā pasaulē, bet iekšējais aprīkojums tiek nepārtraukti pilnveidots atbilstoši jaunākajām inovācijām un tehnoloģijām. Kā arī tikai viens modelis noteiktā laika posmā tiek ražot un tikai viens modelis tiek tirgots visā pasaule. 10 gadu laikā mūsu klientiem ir piedāvāti tikai 2 modeļi, Lux Royal kurš tika ražots līdz 2009. gadam, un Lux Inteligence kurš tika ražots līdz 2016. gada oktobrim. Šie modeļi ir noņemti no ražošanas. Tikai tiek ražotas rezerves daļas, lai nodrošinātu garantijas saistības, kā arī apkalpošanas servisu. Pašlaik tiek ražots un piedāvāts mūsu klientiem 115 gadu jubilejas modelis Lux S115.

Atšķirības no Philips PA 200Ls plus uzgalis matračiem.
Prece, norādīta bildē ir lietots aparāts no Vācijas kuram nebūs garantijas. Šis modelis ir noņemts no ražošanas pirms 7 gadiem! Atšķirībā no citām kompānijām ja klientam pieder šāds putekļu sūcējs viņam ir iespējams likvidēt radušos visus defektus un iegādāties oriģinālos aksesuārus lai nodrošinātu klientam solīto rezultātu.
Philips kompānija nenodarbojas ar jaunāku tehnoloģiju ieviešanu savā produkcija (iet runa par putekļusūcējiem) lai paaugstinātu uzkopšanas efektivitāti, jo šajā jomā kompānija ir ieinteresēta samazināt izmaksas (iet runa par putekļusūcējiem) kā arī kompānija nenodrošina bezmaksas apkalpošanu, tehniskā apkopes un bezmaksas aksesuāru piegādi uz mājām, kā arī nenodrošina iespēju pēc 20 gadiem iegādāties detaļas priekš viņu aparātiem.

U

J Joske 11.02.2011

Mana māsa bija "pavilkusies". Izskaloja šai smadzenes un šī ņēma un nopirka!!! Vēlāk raudādama man zvanīja. Labi ka laikā to izdarīja - paguvu šo visu nokārtot - atgriezām preci atpakaļ un tad cīnījāmies par to lai atgriež naudu! Problēmas bija, bet tfu-tfu-tfu. Viss labi beidzās!
Tad nu tiem, kas nav tik emocionāli noturīgi kā šīs sūdzības autors - nepiekrītiet tai putekļusūcēja demonstrācijai ne pa ko! Izskalos Jums smadzenes un nopirksiet! Skalot smadzenes viņi lielākoties prot!!!

U Uldis 11.02.2011

Šausmīgi nenormāli uzstājīga tā presentācija. t us aki nē, bet tev vēl 10 reizes pārjautās, vai patika, vai redzējāt plusus, vai esat cūka, kurš dzīvos turpmāk savās ērcītēs.
Es saku jā, 35 gadus jau esmu cūka un turpināšu būt tāds.
Un vēl kas - bērnus, kurus atrod pieķēdētus pie suņu būdām vai kādā pagrabā sākumā nemazgā jo viņi momentā saslimst.
Domāju tas pats ir ar vidi kurā dzīvojat - uztaisat to sterili tīru un izejot ielās sāks asarot acis, metīsies klāt klepus, niezēs āda utt. Jo tā vairs nebūs jūsu sterilā vide...!!!

Gavnosos, a ne pilesos!

Zdravstui dorogu6a!Kak prozivae6?

U UldistoČangalsPleška 11.02.2011

Saglasilsja na etot shov potomu chto hotjel posmotretj kak virosla kompanija za eti 4 goda. Ponjel chto tam plohi djela i etot bizness prosto otstoj!

Tas bija interesantāk nekā skatīties Panorāmu, vienīgais mīnuss - grīdas pēc tā prezentatora nācās izsūkt ar savu lēto, uzticamo piļesosu :D

Z Zinaida 11.02.2011

Eto e64o erunda, u nas takie ze mudaki za svojo barahlo hoteli 2 tonni!Vot eta cena!

J Joske 11.02.2011

Bāc, Čangal, Tu neticēsi, bet ir tādi kas pērk!
Kā minēju - manu māsu bija veikli "apstrādājuši". Un es personīgi pazīstu vēl vienu cilvēku, kas bija pavilcies uz Kirby jeb kā to brendu sauca, un tur sūcējs tiešām maksāja ap 2000 latiem. :)

T ToJoske 11.02.2011

Vajag viņus pašus čakarēt.Zinu vienu cilvēku, kurš šiem bija licis sasūkt kaut kādu diktu šmuci, un tas 2000 latu vērtais putekļu sūcējs nebija izturējis.Kopš tā laika šie Kirbi mūsu pusē vairs nav manīti.

S Smarty 14.02.2011

Vajag čakarēt:
1. Lai tik brauc, tērē laiku, degvielu, sakarus
2. Dodam visādu dzērāju telefonus, kuri tā pat neko neņems
3. Dodam ''paziņu'' telefonus, kuri nemaz neeksistē

M muah 14.02.2011

Nu bet ko jūs ielaižaties ar šitiem te putlūriņiem?
Esmu iemanījies itin veikli ar šiem tikt galā. Kā? Vnk pateikt - neinteresē un punkts.
Kur nu vēl piekrist laist šos savā mājā? Kur prāts?
Savu brīvo laiku varu pavadīt sakarīgāk bez smadzeņu skalošanas.

A anonims 04.10.2011

Sveiki!

Esmu dzirdējis daudz negatīvā gan par lux, gan par kirby. Nevēlos nevienu aizskart. Bet vai Jums nav radusies interese pēc cilvēkiem, kas atnāktu pēc, Jūsu pieprasījuma iztīrīt māju ar kirby? Protams par atiecīgu samaksu. Protams tas vairāk attiecās uz tiem cilvēkiem, kas ir redzējuši prezentāciju. Tādā veidā Jums nebūtu jāiegādājas šis produkts, bet reāli kad vaidzētu, piemēram 1x mēnesī, iztīrītu māju.

Ļoti vēlētos dzirdēt Jūsu domas!!!

Sveiki !
Ko cepaties ! Latvijā ir 35 tūkstoši cilvēku kas lieto iphone 4, kuri gatavi maksāt 600-800ls lai to dabūtu.Kāpēc nelietot putekļsūcēju no 850 līdz 2000 ls. Daļa no šie cilvēkiem pofig kāda mājās tīrība.Ko lecaties man rūp arī tīrība tāpēc man ir arī lux, bet nav iphone 4.Atā !

I Ieva Kublicka 29.12.2018

pilnigi piekritu. man ari ir lux un es esmu loti apmierinata ar so puteklusuceju. piem, meitai, pirms vina metas uz adas biezi visadi izsitumi bet iegadajoties so puteklusuceju vairs nekadas alergiskas reakcijas. esmu loti apmierinata. paldies lux

JA NORUNĀ VIDĒJI 15 LVL MĒNESĪ UN 24 MĒNEŠI

TAD 49+(25*24)+(15*24)= 49+600+360=1009 LVL IZMAKSAS 2 GADU LAIKĀ (TEORĒTISKI) Lūdzu cik mums daudz lohu maksā par telefonu, taču stilīgi.

LMT piedāvājums, bet man ir Lux kas tīra māju . Basta

J Jānis 29.10.2011

Ā, un vēl pēc diviem gadiem maksās atkal to pašu tikai par citu telefonu.Pēc 5gadiem man būs tas pats lux.Basta.

V Vadim 31.10.2011

ja toljko odnogo ne ponimaju, zachem sogloshatsja na prezentaciju???????
esli uzhe estj negotivnij opit!!!

ja posmotrel prezentaciju i hochu otmetitj, chto ostalsja dovolen!
konechno ja ne kupil za 1000 ls, hotja mne i predlogali kredet po 35ls v mesjac!
ja kupil poljzovannij za 650ls! kstati s garantiej kak na novij!!!
i 20 let bezplatnogo obsluzhivanija!!!
poljzujusj uzhe 4 mesjaca i pretenzij ne imeju!

sovet dlja ljudej chitajuwih komentarii: pered tem kak pochitatj koment, snachala oznakomtesj sami s predmetom!!!
po krajnej mere ja tak delaju s filjmami!!!

* ****** 31.10.2011

Manuprāt, putekļusūcējam nav vainas.Tādu var pirkt un lietot, bet ne jau par tādu naudu.Uzskatu, ka katrai lietai ir sava cena.Šī agregāta cena ir 250 ls., un tad vēl jādomā, vai nav pārmaksāts.

S Sergejs 31.10.2011

Da, jerunda polnej6aja, a ne pilesos.

A angelasmile14 23.08.2012

LUX loti labs putekļusūcējs!!! 2012.g. jūlijā mēnesī cena bija 350-400 LVL ar visu garantiju. Es redzēju prezentāciju un gribu nopirkt. Nopirka mani draugi un ļoti apmierināti. Starp citu, "ķirby" putekļusūcēju nerekomendeju pirkt. Es arī redzēju prezentāciju un ... nevar salidzināt ar LUX.

ф ФРИГОЛД 05.10.2012

Сама попалась на удочьку этой фирмы.2 года назад позвонили на телефон и предложили презентацию.Согласилась.Было оговорено что представитель приедет к 2 часам.Сам явился в 6 часов только.До 10 часов вечера происходила презентация.У меня однокомнатная квартира с маленькими детками которых надо было укладывать спать, но Игорю надо было впихнуть видимо пылесос.Спросив сколько чудо стоит он сказал что можно в рассрочку и платить надо 50 евро в месяц общаяя сумма будет 540 лат.Подписали договор.Потом прислали график...и оказалось что в месяц надо платить 95 евро..общая сумма 1300 лат..офигеть...просила приехать забрать..мне сказали попробуйте-мы ждём с платежами.Через пару месяцев остались оба с мужем без работы и на шее трое детей.Опять просили забрать пылесос.Уже 2 года прошло..пылесосом не пользуюсь 1.6 года т.к нет мешочков и нет 10 лат лишних чтоб их купить.Выплатила около 300 лат уже..плачу ежемесячно по 5-10 лат..больше возможности нет..да и не считаю нужным платить за ХРАНЕНИЕ ИХ ПЫЛЕСОСА У СЕБЯ ДОМА БОЛЬШЕ!!!Достал уже Михаил своими звонками-когда начнёте больше платить?Когда же они заберут его из моего дома???Я ИМ НЕ ПОЛЬЗУЮСЬ, НО ПЛАЧУ!!!ДОСТАЛИ УЖЕ!!!

ф ФРИГОЛД 05.10.2012