www.sudzibas.lv Lux Krāpšana, slikts serviss

LUX - Krāpšana, slikts serviss

Uzzvanīja sieviete, lai piedāvātu par velti iztīrīt dīvānu uz ko mēs piekritām. Atbrauca puisis, izsūcām dīvānu ar mūsu un pēc tam nedaudz ar viņa putekļu sūcēju. Vēlāk spieda uz to, ka pirkums jāveic tieši tajā dienā savādāk būs ļoti neizdevīgi. Cena bija vairāk par 1.5k eur. Sākumā šaubījāmies, bet prezentācija mūs pierunāja, likās tiešām ir tā vērts. Pēc gada lietošanas (retas) putekļu sūcējs sācis nelabi ost. Zvanījām uz servisu un tur mums atbildēja, ka jāmaina filtrs, kas maksā ap 25eur un ož tāpēc, ka maisiņi jāmaina ļoti bieži un nedrīkst viņus piepildīt pilnus. Bijām nepatīkami pārsteigti, jo prezentācijā nekas tāds netika pieminēts. Sanāk jūs nopirksiet ierīci par 1500+ eur un katru gadu vēl tērēsiet ~50eur filtram un maisiņiem. Par to naudu var katru gadu mainīt putekļu sūcēju un nekas neodīs. Noteikti jums pieminēs arī to, ka sūdzības ir rakstītas par putekļu sūcējiem, kas ir kaut kādas kopijas, ko no Lux firmas ir nokopējuši. Esiet uzmanīgi, nepērciet neko no viņiem!

03.03.2021

R

I ilrgjefiho 03.03.2021

Jūs kā lohu uzmeta. Āprāts, putekļusūcējs 1,5k. Kā tad viņi kādam pārdos tos putekļusūcējus bez prezentācijas. Lohus ir jāapstrādā. Gan jau vēl kredītā paņēmāt?