www.sudzibas.lv Lux Slikta apkalpošana, krāpšana

LUX - Slikta apkalpošana, krāpšana

Zvanīja no firmas Lux Latvija, teica, ka esot mani ieteikusi man draudzene, kura ir palikusi ļoti apmierināta ar to kā viņi esot viņai iztīrījuši gultai matraci. Es sākumā atteicos no prezentācijas, bet viņi apsolīja iztītīt man dīvānu, un ka tas aizņemšot tikai stundu mana laika. Patiesībā atbrauca jauns vīrietis, kurš iztīrīja tikai 30 cm lielu pleķīti uz mana dīvāna un grīdas! Un 1min pasūcot viņš katru reizi ņēma laukā no putekļusūcēja netīro maisiņu un no tā visus tos putekļus purināja uz baltām lapām un pa gaisu manā dzīvoklī, lai parādīt cik ļoti pie manis ir netīrs! Un tā purināšana turpinājās reizes 30 vismaz, man viss dzīvoklis bija milzīgā putekļu mākonī, no kura es visu laiku šķaudīju un nevarēju parunāt cik ļoti man tie putekļi kaklā sagāja. Un pēc katras šadas purināšanas viņš klusēja un izteica frāzi: "Jūs jau neesat vainīga, bet gan tehnika ko lietojat" . Tad nonācām līdz cenai 2400 eiro! Es pateicu, ka tik dārgu putekļu sūcēju nepirkšu, tad viņš paziņoja, ka ja neņemšu kaut kādu papildus birsti tad cena būšot 2160 eiro, uz ko es atbildēju, ka es tāpat nepirkšu šādu putekļu sūcēju. Ta viņš pateica, ka varot bez 2 birstēm pārdot par 1700 eiro! Un es protams, atkal atteicos! Tas viss aizņēma 2,5 stundas mana laika 1 stundas vietā! Un beigās pirms iet prom viņš uz baltām lapām atkal izpurināja visus putekļus un matus no šī putekļu sūcēja un atstāja man uz grīdas un aizgāja! Iedomājaties- prezentēt putekļu sūcēju un atstāt aiz sevis lielāku šmuci! Tādu nekaunību es vēl savā dzīvē nebiju redzējusi! Tā kā lūdzu ņemiet vērā, nepiekrītiet šai dumjajai prezentācijai, jo tās laikā Jūs nemitīgi mēģinās apvārdot, nomelnos zemāk par zāli Jūsu esošo putekļu sūcēju un visus citus vairāk pazīstamos putekļu sūcēju ražotājus, neiztīrīs Jūsu piesolīto mēbeli, sacels putekļu kalnus Jūsu mājoklī un patērēs Jūsu dārgo laiku!

I

Kolta 22.05.2017

Bet vismaz tas 30 cm lielais pleķītis ir tīrs pat no mikrobiem, pārējais - sīka vienība. Protams, ar ironijas pieskaņu.

A andris_bērzs 22.05.2017

tev laikam itin par visu vienmeer buus savs komentaars. vai tev nav kaadreiz ikdienaa jaastraadaa? visu laiku te visu komentee.

Kolta 22.05.2017

Tāpēc šeit ir veidota sadaļa - komentāri , lai cilvēki var izpausties. Un Jaa, par mani runājot - Strādāju un strādāju katru dienu. Tas saucas - vispusība visas dzīves nozares!

M Māra123 23.05.2017

2400 eiro par putekļsūcēju? Man nav ko teikt.

B bizebize 01.07.2017

Pēc cenas nosaukšanas (2400) bija ilga tirpināšana, vai man oatika p/sücējs un es to gribu, vai es gribu maksāt pa daļām utt. Kad pateicu vairākas reizes "nē", tikai tad tika vilkta laukā īpašā, atlaides cena. Tas mani arī darīja uzmanīgu un lika aizdomāties par "konsultanta" krāpniecības mēğinājumu- vispirms izspiest pa dārgo, nu ja neuzķeras, tad dot atlaidi. Nepatīkams tips. Un jā, piepurināja tos putekļus, ka pats aizrijās.

J Juris Piengalvis 05.07.2017

Nakosreiz piesakieties uz udensputeklsuuceeju buus forsi varees peldeet pa dziivokli.Galvenais ir tas,ka peec saadas izraades,iejot maximaa un redzot suceju pa 22 eiro Jums liksies ka tas nav suuceejs,un Juus pirksiet par 500,jo tomeer leetaaks nekaa prezenteetais.kaut es suucu ar leeto,un nejuutos nepilveertiigaaks cilveeks,galvenais,ka tiirs,bet maisinus eju aaraa politeleena maisinaa,un miskastee

J Juris Piengalvis 05.07.2017

Nu jaa a kaa tagad draudzenei aciis skatiities,vinai ir a Jums nav!

S sauledzeltenaa 12.10.2017

Nu drausmas, pie mums arī bija šitais. Arī kolēģe solīja, ka viņi iztīrīs paklāju vai dīvānu, pēc izvēles. Nu ok, piekritu tikai tādēļ, ka tieši domāju par dīvāna tīrīšanu. Solīja vienu stundu runāt, beigās ar dzīšanu gandrīz vai bija jādzen prom, jo bija jau 9 vakarā un bērns 3g jau bija niķīgs. Viss bija ok, līdz pateicām, ka neko nepirksim. Uzreiz attieksme mainijās. Teica, ka savāks visus putekļus, ko pats izbēra uz bērna paklāja, beigās pašiem viss bija jāsasūc, viņš tikai pārpalikumus uzsūks. Un visu laiku tik mēģina ieborēt, ka mums vajag to draņķi, nevarēsim tak dzīvot bez viņa, tāda netīrība taču mājās, tik daudz putekļu.. Riebīga attieksme. Pats apkāries ar zelta ķēdēm un mēģina vēl iestāstīt, ka nav jau tik dārgi un tas taču atmaksājas - 2000 par putekļsūcēju?!?!?! Galīgi apsities?! Tik nesaprotu kāpēc cena veikalā no cenas prezentācijas laikā atšķiras par 1000 eiro. Nu kaut kā baigi brīvi operē ar tām summām, tas vien liek apšaubīt visu to cenu. Nekad nepiekrītiet šitam. Reāli viss vakars izbojāts, pakāsts laiks un nepatīkama sajūta pēc tam.

N Natalja1978 30.03.2018

Позвонили,пришли рекламировать пылесос ,пропылесосили два дивана и 6 плиток,за чистку второго дивана попросили 20 евро при этом на диван вывернули содержимое мешка для сборки пыли и собрались уходить как вам такая чистка ? Я попросила убрать за собой пыль было сказано уберём вашим пылесосом ,за что тогда 20 евро?Не купили пылесос купите воск за 40 евро для чистки обуви,сетевой маркетинг и развод народа времени подумать нету бери и радуйся.Не рекомендую LUXпылесос.

R Rotilija 04.05.2021

Putekļu kaudze, ko redzējām no bērna gultas, tiek domāt, cik labs šis aparāts, jo izvelk no dziļumiem to draņķus. Bēnrs rītos mostas ar aizliktu degunu, šķauda. Skaidrs, ka tas no putekļiem. Mēs gan ar vīru nopirkām. Cena, protams, varēja būt uz pusi mazāka vismaz, bet pēc gada jau aizmirsīsim to cenu. Labāk maksāt pat kvalitāti nekā par veselības labošanu.

D Dalībnieks111 21.01.2022

Cena bija nesamērīgi augsta, bet produkts labs. Kam būs svarīga kvalitāte, tas paņems, bet nez vai būs daudz tādu gribētāju.
Prezentētājs centās pārdot, bet neteiktu, ka uzbāzās par daudz. Izteica loģisus argumentus, un uzklausīja arī manus argumentus.
Attieksme bija draudzīga, kaut arī nenopirkām. Laikam ļoti atkarīgs no tā kurš prezentē. Pie mums bija Kasparas, kurš visu pēc sevis pieklājīgi savāca. Iztīrīja gultu, bet tepiķi atļāva mums pašiem pamēģināt iztīrīt.
Ienācu šeit lai paskatītos, vai nav sūdzības par pašu preci pēc ilgāka kalpošanas laika.