www.sudzibas.lv Lux Darbinieku un klientu krāpšana

LUX - Darbinieku un klientu krāpšana

Sveiki! Gribētu jūs brīdināt uzmanīties, par firmas LUX (izplata putekļusūcējus) krāpnieciskajām darbībām. Ja meklējat darbu, ļoti ieteiktu, neuzķerties uz vilinošo piedāvājumu, jo šajā kompānijā netiek ievērota LR likumdošana, netiek ievērotas darbinieku tiesības, darba līgumu sastāda juridiski nepareizi, lai izvairītos pret darbinieku izpildīt sociālās garantijas un šādu darba līgumu varētu izmantot savtīgos nolūkos, izmantojot to, ka darba ņēmējs varētu būt nekompitents, darba likuma jautājumos. Netiek ievēroti arī darba drošības noteikumi. Vadība izvēlas melu un maldināšanas taktiku. Savukārt, potenciālajiem klientiem ieteiktu neuzķerties uz jauko demonstrācijas piedāvājumu, jo tehniku pirkt uzspiedīs, kaut arī apgalvo pretējo, tas notiek tā: Jums piedāvās iepazīties ar tehniku un palietot dažas dienas, jo likums paredz, ka preci var atgriest 14 dienu laikā, bet ja vēlēsietes atgriest, laiks tiks novilcināts, lai jums šī iespēja tiktu liegta, aizbildinoties ar ļoti saspringto grafiku.Ja tomēr esat piekritis uz demonstrāciju un vēlaties iegādāties šo putekļusūcēju, ļoti rūpīgi un bez steigas ieteiktu izlasīt piedāvāto līgumu, jo pretējā gadījumā būsiet nepatīkami pārsteigts, kad saņemsiet maksājumu grafiku, jo summa ievērojami atšķirsies no demnstrācijā atrunātas, viennozīmīgi tā būs lielāka.Pēc pieredzes varu teikt, ka neko cīnoties pret šo patvaļu pierādīt nespēsie, jo jūsu paraksts stāvēs uz līguma. Kā arī reklamētās daudzās, putekļusūcēja funkcijas sevi nemaz neattaisno, tāpēc vēlos vērst jūsu uzmanību, neuzķerties uz veikli izliktajām lamatām, pirms uz kaut ko tādu piekrītat labi apdomājiet, vai nepaliksiet zaudētājos.

Atbilde no Lux Support Pārstāvja atbilde 15.12.2016

Milzīgs lūgums norādīt precīzu uzņēmuma nosaukumu. Mūsu kompānija “Lux Riga” pastāv Latvijas tirgū jau vairāk par 10 gadiem un ir oficiālais “Lux internetional” pārstāvis, kas veiksmīgi pastāv globālajā tirgū jau vairāk nekā 115 gadus. Datus var pārbaudīt uzņēmumu reģistrā. Visus līgumus sastāda licencēts jurists, kā arī Klienta pirkuma līgumi tika saskaņots ar patērētāju aizsardzības biedrību. Sia Lux Riga ievēro visus Latvijas republikas likumus, kā arī ievēro tiešās tirdzniecības ētikas normatīvus.
Ja iet runa par darbinieku darba līgumiem, līgumos tiek skaidri aprakstīta algu sistēma, piemaksas un prēmijas. 6 cilvēki ar uzņēmumu sadarbojas jau vairāk par 7 gadiem, 5 darbinieki strādā jau vairāk kā četrus gadus. Kadru mainība ir salīdzinoši zema Eiropas līmenī un ļoti zema Latvijas līmenī. Šobrīd mēs paplašinājām meklējam jaunos darbiniekus saistībā ar paplašināšanos un jaunās filiāles dibināšanu. Lūgums nejauciet firmas nosaukumus ja esat apkrāps tad lūgums precizējiet firmas nosaukumu un sūdzību adresējiet konkrētai firmai kura jūs ir apkrāpusi. Savādāk jums nezinot graujat reputāciju firmai kura vēlas un dara visu lai darbinieki un klienti būtu maksimāli apmierināti.

K

B Birste 27.07.2009

Paldies par rakstiņu.
Biju darba meklējumos šai "brīnišķīgajā" uzņēmumā. Nu tik skaisti viņi visu aprakstīja. Bet par algu - ne vārda. Uzreiz piedāvāja ķerties pie telefona un zvanīt cilvēkiem, piedāvāt "super agregātu". Paldies Dievam, ka neuzķēros.

K Kristīne 16.09.2009

Nu tās ir PILNĪGAS muļķības demonstrācija bija interesanta un pirkt neviens neko neuzspieda, tehnika attaisno visas cerības un vēl vairāk...
Ja pašai nesanāk atrast darbu un slinkums nem virsroku tad nevajag meklēt vainu citos!!
Kompānijas darbinieki, gan pa telefonu, gan arī pārstāvji ir laipni un kompetenti un esmu PILNĪBĀ apmierināta ar šo super agregatu!!!

X xxx 03.10.2009

Diezvai šajos ekonomiskajos apstākļos kāds grib pirkt puļesosu pa 1000LS :D :D
tas tak ir vnk neprāts. + cik zinu tad tajā ūķī algas maksā aploksnēs.
lai tik ņemas izcilie "priekšnieki". diezvai tagad pirksti ir gaisā. drīzāk ragi dūņās ar visu šito dižķibeli :D :D

š šeherezade 03.10.2009

Šitos taču nevar laist pār slieksni---nevar vaļā tikt no viņiem, tik uzbāzīgi !!!

J Jānis 20.10.2009

Lasot šo jauko stāstiņu rodas jautājums. Vai pats raksta autors saprot ko ir uzrakstījis. Jau pašā rakstā rodas daudz pretrunu, daudz kas nestiķējas kopā. Tāds nedrošs rakstiņš izveidojies. Neviena konkrēta fakta :) Arī pats savu vārdu baidās izpaust.
Ja jau tik slikti ir, kāpēc negriežas dažādās aizsardzība organizācijās. Lai to bodi klapē ciet! Vai tomēr pats ir pietiekami nekompitents savā runā un rīcībā, kā arī nespēj nest atbildību pats par savu vārdu patiesīgumu un rīcību. Tāda sajūta, ka raksta autors tautu uzskata par muļķiem.

L Lagosa 05.11.2009

Zini Jāni, man gan rodas sajūta, ka tu pats tai kantorī strādā, tad es tevi protams saprotu, jo antireklāma šim krāpnieku biznesam nepavisam nepalīdz. Neiet runa, ka piedāvātais produkts slikts, runa iet par agresīvu pārdošanu un ļoti negodīgiem darba devējiem. Diemžēl esmu šajā kantorī pabijusi un zinu, cik jauks ir šis kolektīvs, varbūt kādi trīs cilvēki bija patiešām jauki, bet nu pārējie jau nu gan. Ko var runāt par attieksi, ja vadība bēg no darbiniekiem un baro ar solijumiem, kurus protams pildīt netaisās. Tauta ir pietiekami cietusi, lai vēl uzķertos uz skaistiem darba sludinājumiem, aiz kuriem slēpjas meli. Okey, gribas kaut kur laiku nosist, tad uz priekšu, jo tur nevienu nekas neinteresē, vadību jau nu noteikti. Atbrauc gudri purni no kaimiņzemes un domā kā tos latvietīšus te apjāt, ja nu tas ir pa prātam, tad veiksmi darbā!!!

A Allca 09.11.2009

Ja kupila u firmi etot pilesos, o chem ochenj zhaleju, on ne stoit i 100 latov!!!
do sih por viplachivaju denjgi, okazalosj eshe, chto nado vdrug zaplatitj za pervij vznos imenno samoj firme Lux, nesmotrja na to, chto v lizingovuju kompaniju ja viplatila vsju stoimostj pilesosa.
Vidimo, ploho chitala dogovor, napisannij melkim shriftom. :-(
Eto moja pervaja i poslednjaja veshj, kuplennaja v rassrochku!
Prichem pilesos prakticheski ne sosjot grjazj s gladkih polov, i u nego problema s odnoj nasadkoj.

L Lagosa 08.02.2010

Tieši tā, daudzi cilvēki ir vīlušies šajā putekļusūcējā, tai skaitā arī es, nu jau kādu laiku lietoju šo brīnumagregātu un varu teikt, ka nepilnības ir no viņa nāk ārā nepatīkama smaka, kad vērsos ar jautājumu kāpēc tā, man atbildēja, ka biežāk jāmaina tie maisiņi, kur putekļi krājās, bet demonstrācijas laikā man stāstija, ka jāmaina apmēram reizi sešos mēnešos, ļoti dīvaini. Kāpēc demonstrētāja stāstītais nesakrīt ar realitāti, tāpēc ieteiktu būt uzmanīgiem ar preču iegādi šādā veidā!

A Anonimais 27.12.2010

Sweiki, shodien biju uz firmas luxinternational darba parunam, itka viss noriteja labi, teica kad sakuma apmaksas degvielu un telefonu un pec parbaudes laika bus alga + %no pardota, ... bus 3 dienas apmaciba un tad bus japardod puteklsuceji, velejos uzzinat vai tiesam var stradat saja firma un parakstot darba ligumu, kas janem vera ?