www.sudzibas.lv Luminor Bank bankas darbība

DNB Banka - bankas darbība

Labdien! Gribam darīt zināmu, ja kāds uzņēmējs iet uz DnB banku, lai varētu paplašināt savu uzņēmējdarbību, neejiet, jo šī banka nav lojāla pret uzņēmējiem - mazajiem un vidējiem. Bankas moto - mums pietiek ar lielajiem uzņēmējiem. Sargieties iekulties nepatikšanās, kuras var pēc tam izrādīties vairāk nekā sāpīgas. Interesants fakts, ka bankas darbinieki ārzemju bankā ir krieviski runājošie, tāpēc vien vērts uzmanīties.

A asilaydying 15.02.2013

b sx

donna b 15.02.2013

**Interesants fakts, ka bankas darbinieki ārzemju bankā ir krieviski runājošie, **
? ? ?
Pēc Tavas loģikas ārzemju bankā ir jābūt ārzemju runājošiem darbiniekiem? Kas par stulbumu?

A astrocelotaja 15.02.2013

Kādas konkrēti nepatikšanās ar banku bija?

V Vienkāršā 15.02.2013

Mums galu galā pietiek arī latviešu, kas var un grib strādāt, bet netiek, jo krievi velk sev līdzi krievus. Vai tad tā nav?
Kas nogremdējas Latvijas Krājbanku. ko?

Y YoYo 15.02.2013

Nu nezinu vai kadru nacionālais jautājums ir problēma!
Esmu DNB klients ar savu uzņēmumu!
Bankā apkalpojuši gan latviešu, gan krievu tautības cilvēki - nekādu problēmu!
NEKAD nav bijusi situācija, ka man jāsāk lietot krievu val, jo mani nesaprot!
Visi darbinieki labi runā latviski un precīzi veic manis pieprasītās darbības!
Kā jau teicu - par banku un tās pakalpojumiem varu teikt tikai labus vārdus!

Smile900 26.03.2013

Drošības ziņā, šī manuprāt ir labākā banka Latvijā. Tomēr taisnība ir, iespējamos sadarbības partnerus viņu pārspīlēti izvērtē. Tomēr, tiem, kuriem tas šķiet aktuāli - nē, šī nav "krieviski runājošo" lobēta banka.

E eliotta 27.03.2013

Neuzdrošinies nomelnot banku nepatiesi. Banka ir super, pretīmnākoša un neviens nevienā filiālē nerunā krieviski. Viņiem ir stingra atlases kārtība un nekad darbā netiktu ņemts cilvēks, kurš nepārzin latviešu valodu.
Un par mazajiem biznesmeņiem runājot - viņi atbalsta ikvienu. Man pašai šajā bankā ir atvērts gan privātais, gan uzņēmuma konts ar vairākām valūtām. Toreiz kad gāju to visu kārtot man viss tika izskaidrots un palīdzēts. arī uzņēmuma zīmogus izgatavoja bez maksas. Takā, nevajag muldēt. Ja nepaveicās ar kredītu un tev to atteica, tā ir cita problēma, bet tur nav vainīga banka!

R Romans Ostrovskis 07.01.2016

Nav nav un vēlreiz nav super banka. Agrāk šī banka strādāja, lai piesaistītu klientus un noturētu tos, bet tagad pilnīgs Pēēēēē.
1. Pirms vairākiem gadiem gāju prasīt patēriņa kredītu, rakstot pieteikumu man kredītspeciālists iedeva parakstīt vēl līgumus uz 2 krājkontiem =)) kurus es viņam neprasīju - saprotu, plāns japilda... Kredītu man protams atteica, kaut gan pirms tam bija izmaksāts bez problēmām 1 hipotekārais un viens patēriņa kredīts.
2. Tagad, kad jau kādus pāris gadus kontu nelietoju un karti arī, man atnāk SMS, ka esmu viņiem parādā 6 EUR par kartes gada maksu un piedzīs caur tiesu, ja nesamaksāšu pats =)). Kad piezvanu un izskaidrojos, ka karti neesmu saņēmis un neesmu lietojis, viņi tik un tā paliek pie sava skatpunkta.
Tāpēc naivuļi, kuri domā, ka banka ir laba - tas ir kamēr Jūs dodat naudu un visam piekrītat!!!

Dr DooM 07.01.2016

Pilnīgi tev piekrītu , man ar paziņu tā izvazāja aiz deguna (finansiāli) ,ka maz nelikās !