www.sudzibas.lv LSA Latvijas Samariešu apvienība Vēlas saņemt naudiņu, bet ieguldīt un attīstīt- nē

Latvijas Samariešu apvienība, sociālā māja - Vēlas saņemt naudiņu, bet ieguldīt un attīstīt- nē

Pagājušo nedēļ biju apciemot savu tanti, kura dzīvo un savas vecumdienas pavada sociālajā mājā Meldru ielā 58. Esmu ļoti lielā šokā un izbrīnā par šo ēku par tās apsaimniekotājiem - Samariešu apvienību. Koridori tumši, netīri . Cik zinu par šīs mājas uzturēšanu tiek saņemti līdzekļi. Dzīves apstākļi nav tie labākie un ja cilvēks ir 4 stāvā tad nokļūšana ārā nav iespējama ... Vai tiešām sociālais dienests nezin par šiem apstākļiem un nejedzībām ko dara Samarieši ...

M Murka 24.03.2009

Vajag pašiem rupēties par saviem radiniekiem, nevis sūtit viņus uz sociālo māju. Ko Jūs gribat no mūsu valdības, kas pensijas un bernu pabalstus samazina... Kur tad vel viņiem nabagiem gaismaspīlīm naudu ņemt, ja ne no večukiem un bērniem??? Skumji..

I Ilva 24.03.2009

Jā, ārzemēs šādi pakalpojumi un iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ir ļoti normāla parādība, kad cilvēks ar problēmām vai gados vecāks var dzīvot neatkarīgu dzīvi, bet ja apstākļi ir briesmīgi, ko iesākt?
Šādi pakalpojumu sniedzēji dzīvo diezgan biezās naudās. Un Samarieši ir tādi, kuri sociālo pakalpojumu aizslēpnī pelna labi. Ja tā padomā, tad neviens no piedāvātajiem viņu pakalpojumiem nav naudu nesošs. Cik zinu, tad šādu organizāciju misija ir rūpes par līdzcilvēkiem.

J Juris 24.03.2009

Es zinu daudzas sociālās mājas, kur iekšā valda liela nekārtība un ēst dod nabaga cilvēciņiem pēdējos sūdus.

A alise 30.09.2009

so maju pazistu .vispar soc.majas (pie tam si ir pirma tada tipa maja) ir loti neizdeviga iedzivotajam.tur komunalie maksajumi ir tik pat lieli ka piem.3 ist.dzivoklis.ja vienam pensionaram ir izdevigi, bet par citiem to teikt nevar.sadas majas ir murgs un nevienam neieteiktu tur noklut.priece, ka puse majas iedzivotaji ir tikusi labakos apstaklos.protams iedzivotaji lielaka dala ar nav nekadi engeli.manu prat nav labi ja starp vairak neka 100 istabam ir 2 % normalu iedzivotaju.un ar katru gadu klust vel trakak!!!

A alise 30.09.2009

Juris 24-03-2009
sajas majas nevienu nebaro, ta ir tada pat maja ka padomijas laikos kopmitnes.tikai ar atlaidem uz komunaliem maksajumiem.nejauciet soc.majas ar pansionatiem.tas ir dazadas lietas.