www.sudzibas.lv LSA Latvijas Samariešu apvienība Medicīnisko komisiju var iziet 30 minūšu laikā!

Latvijas Samariešu Apvienība - Medicīnisko komisiju var iziet 30 minūšu laikā!

Biedrības Latvijas Samariešu Apvienības Medicīniskā komisija, Bauskas iela 86, Rīgā, 3.stāvā, ir ārstu medicīniskā komisija, kas bez paskaidrojumiem neizsniedz medicīnas izziņu, bet naudu iekasē.

A

Komentāri (7)

T trakotais 06.05.2015

labs bizness

M Marfuša 06.05.2015

Priekš kam gājāt to medicī9nisko komisiju?:)

M Marfuša 06.05.2015

Ja šoferu komisiju gāji, tad jau sen vairs uz rokas neko nedod, bet nauda jāmaksā:)!!!

L lunards 12.05.2015

standarts pats neko nesaprot, bet sūdzeties gan mak

L LSA Pārstāvja atbilde 19.04.2016

Medicīniskā komisija izvērtē cilvēka veselības stāvokli. Samaksa ir par pakalpojumu - izvērtējumu, kas ir domāts kā cilvēka paša drošībai pie auto stūres, tā arī citu satiksmes dalībnieku drošībai. Jo, ja ir kādi rādītāji, kas norāda, ka cilvēkam var būt kāda nopietnāka sirds asinsvadu, elpceļu vai cita bīstama saslimšana, kas var izraisīt negaidītu veselības pasliktināšanos autovadīšanas laikā, tad diemžēl cilvēkam izziņu izsniegt nevar, bet viņam ir jādodas pie sava ārstējošā ārsta. Tāpat kā automašīnām ir ikgadējā tehniskā apskate, lai novērtētu, vai tā ir pietiekami droša ikdienas satiksmei, tā arī medicīnisko komisiju var uzskatīt kā cilvēka tehnisko apskati. Vai ejot automašīnai tehnisko apskati un to diemžēl neizejot, jūs arī prasiet naudu atpakaļ, jo neesat saņēmis uzlīmi logā? Diez vai. Jūs dodaties automašīnu salabot un atgriežaties vēlreiz, kad tā ir salabota, lai tad saņemtu apstiprinājumu braukšanas drošībai.

I iririr 19.04.2016

LSA, kā tev ar smadzenēm, vai vari saprast rakstīto: "kas bez paskaidrojumiem neizsniedz medicīnas izziņu, bet naudu iekasē."?

Cepiens ir par paskaidrojumu nesniegšanu. Kam tāda komisija vajadzīga, kas pēc deguniem izvēlas, tam atzinumu sniegsim, bet tam nē! V?

U User890 17.05.2016

Super komisija :D, reģistratūrā - iebāž testus par to ko itkā viņiem pašiem būtu jānoskaidro., 1. kabinets - pārbauda redzi, viss bija adekvāti, 2. kabinetā sēž meitēns, ortopēds vai, un spēlē mobīlo, vārdu "lūdzu" vispār tur neviens nezin, viss pavēles formā, tikai komandas dod, sajūta ka atnāci uz cietumu vai, par jūsu naudu, jūs vel izrīko, 3. psihologa un, vai psihiatra kabinets - te sākas labie jautājumi, uzprasa cik bieži tu pīpē zālīti, ja esi no "sarkandaugavas" uzreiz diagnoze narkomāns vai alkoholiķis un esi nolemto sarakstā, kaut gan ar adresīti kļuda, nedaudz citur dzīvoju. Ja runā pretī - brauc uz tvaika ielu, ar norīkojumiem, kuros rakstīts, ka nevisai atklāti sniedz ziņas, kad palūdzu paskaidrot, kas tad rakstīts izziņās, atbildēja ka pats māku lasīt, laikam gaišreģi, jo protu gan :D. Sūdzību grāmatas uz vietas nav, iedod tīru a4, laikam, lai kārtējo reizi ierēkt kolektīvi par klientu. Nevienam neiesaku apmeklēt šo iestādi, pat, ja ļoti steidzaties un nezinat kur vēl var aiziet, jo var gadīties, ka jutīsieties neerti un pazemoti pēc apmeklējuma un tā laikā. Galvenais, ka ir ārstu diplomi un darba atļaujas, bet klientu apkalpošanas kultūra lai pagaida.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes