www.sudzibas.lv LPG Latvijas propāna gāze Nekvalitatīva gāze un aprūsējis balons

LPG Latvijas propāna gāze - Nekvalitatīva gāze un aprūsējis balons

Vajadzēja gāzes balonu Jūrmalā. Devos uz Neste(pie Lielupes tilta) tur ir LPG latvijas propāna gāze punkts. Aizbraucu un palūdzu gāzes balonu- un dod man aprūsējušu balonu. OK es viņiem arī pilnīgi jaunu nedevu- bet nu dod man pilnīgi garām. Ok gan zem skapīša neredzēs.Ieliku mašīnā un sāku just smaku- domāju ka man liekas. Aizvedu mājās un vēl nebiju pieslēdzis un sieva teic ka jūt gāzi. Tā ka nebiju attaisīsijis vedu atpakaļ, tur man saka ar balonu viss ok un lai tik slēdz to pašu veco bet es saku ka gribu citu, tie ar mani tirgojās 15 min un beigās, kad es jau biju sazvanījis Intergaz un jau bezmaz sarunājis no viņiem balonu ar piegādi un pieslēgšanu, tikai tad LPG piekrita mainīt. Rezultāts ar auto nobraukti 20km, 2 h no man laika. Kurš man to kompensēs?Tagad jau otro reizi pasūtu no Intergaz, tie man atved un pieslēdz un nav nekādas pārdevejas. Iesaku to darīt arī citiem. Te nav reklāma, vienkārši negribu lai citi tērē savi laiku.Ar cieņu Arnis Pabērzs Jūrmalā.