www.sudzibas.lv LPG Latvijas propāna gāze Gāzes balanos apkurei projekts

LPG Latvijas propāna gāze - Gāzes balanos apkurei projekts

Brīdinu visus , ka plāno sev propāna gāzes apkuri. nesasaistieties ar LPG - LAtvijas propana gāzi. Velejos sev māja gāzes apkuri, jo ar grnaulam baigais čakars. Atradu internetā ka LPG veic adus darbus, sazvanījos ar uzņēmumu un atsūtīja man tāmi 2m3 mucai ar vadu par 4200 EUR. Atbruaca pie maniz uz Līciem un apstiprinaj ka tas tā varētu būt.Kad pēc pāris dienam devos uz biroju , lai pie viņiem parakstītu līgumu par būvniecību pavasarī, tad līgumā jau stav cipars 5700 EUR prasu-kādēļ tads cipars- esot kļūdījušies tāme ar kaut kādu pozīciju un tagad ir tā.Es neparakstu un prasu citiem. Lai nebūtu reklāma neminēšu cita uzņēmuma vārdu- bet logo viņiem ir zila bumba, kolektīva runa krieviski, bet man vienalga.Atbrauca uzmerija visu izrunājam nekadu cenu neminēja teica ka viss varētu būt 4700-5200.Kad nakamaja dienā atsūtīja tami un visu līgumu es tur redzu ciparu 5035 EUR ar visu PVN.Vot tāāds man gadījums, LPG māna klientu lai nak pie viņiem un kad vajag reāli tad cena ir kosmoss -šmaiceju kanotris. Uzmanieties.