www.sudzibas.lv LMT Paaugstinātās maksas pakalpojumi

LMT - Paaugstinātās maksas pakalpojumi

Kuram vēl nāk rēķinā ieraksts, ka lieto paaugstinātās maksas pakalpojumus, kaut arī tos nelieto?

Man, un manai draudzenes mammai visai bieži, un tā cena pakāpeniski pieaug! un rēķinot - kas var būt ticis pasūtīts (cena), nekad nesanāk īstā summa.

vienu mēnesi nolēmu vispār neko nepasūtīt, bet jau 7 mēneša dienā parādījās 5 paaugstinātās maksas pakalpojumi pa cenu 1,69 :D (ES NEKO NESŪTĪJU - NE ZVANĪJU)

Zvanot uz LMT - viņi neko nevar pateikt! :D

1x es pasūtīju statistiku pa 0,95Ls, bet man bija rēķinā ka pasūtīts 2x pa kopējo summu ap 2Ls :D un LMT operātors teica - mēs jums iedosim nr, kuram ieies šī nauda kontā un risiniet tālāk problēmu, (nu, -sanāca tā - ka tā nav LMT vaina) bet pakalpojums tak gāja no LMT, ja pa vienu SMS jāmaksā 0,95Ls - tad tā arī jāmaksā - es tak izsūtīju 1 SMS, nevis 2.

Bet jau kā 3mēn esmu atteicies no paaugstinātās maksas pakalpojumiem.

varu sacīt to - ka lielākā summa man bija 12Ls par paaugstinātajiem pakalpojumiem, bet aptuvenā pārmaksātā kopā ap 50Ls + PVN

Tā kā - pa šo lietu jūs taisnīgumu nedabūsiet!

R Raivis 24.11.2009

Lieta tāda, ka pēdējā laikā tiek piestādīti arī rēķini, kad tiešām nekādi paaugstinātas maksas pakalpojumi nav pasūtīti.
Tiek saņemtas nesaprotama rakstura īsziņas, kas satur tikai nesaprotamus burtu savārstījumus un LMT nostājas krāpnieku pusē.
īsziņu autors SKILL2THRILL. citiem vārdiem tas pats ASPIRO LATVIJA citā ādiņā.
šajās mājās nav vairs mazu bērnu. Tā ka ieteikumam papurināt bērnus nekādā ziņā nesekosim
vēl jo vairāk tāpēc, ka mobilo izklaides līgumi, kas automātiski pagarinās ir krāpnieciski.
pēc patērētāju tiesību aizsardzības likuma 6. panta
''Par netaisnīgiem līguma noteikumiem uzskatāmi noteikumi, kas paredz automātiski pagarināt noteikta termiņa līgumu, ja patērētājs neinformē par līguma nepagarināšanu, un nosaka patērētājam nepamatoti īsu laiku šīs informācijas sniegšanai''
netaisnīgi līguma nosacījumi nav spēkā no tā slēgšanas
nekas nevienam nav jāmaksā ...
Jāmaksā ir tikai nelietim, ko sauc par ASPIRO LATVIJA!

N neteikšu 26.02.2010

Dažiem vispār te mazāk dirst vajadzētu.

V Vera 14.06.2010

Labdien! Saņēmu LMT rēķinu par 01. 05.io-31.o5.10 kur nepamātoti ierākstīti Paaugstinātās maksas pakalpojumi 31.05.10-31.05.10 skaits 4 uz summu 12.44 Man ir Vienādais 2 pieslegums bez telefona notēicēja, jo esmu bezdarbniece un samaksāt par šim pakalpojumiem nevārēju. Pamānīju ka uz manu telefonu nāca īsziņas, reklamas bet nepievēru tiem uzmānību, un atvērot viņus izrādās automatiski tiek pieskājtīti šie pakalpojumi.Kāpēc man tāgad jāmaksā par operatora vai cīta kļudam?Zīnu kā tas notiek arī TELE tīklā jo draugiem arī nepāmātoti rēķinas summas un tieši pēc SMS ātvēršanas.

S sesks 02.07.2011

Esmu jau daudzus gadus LMT klients, likās, ka labāk nevar būt, bet...sāka sūtīt rekinus par 25-30 LS, jo mazāk runaju, jo iespaidīgāki rēķini, kad zvanīju, lai noskaidrotu, kas par lietu stāstīja visādas pasakas-varbūt internets pie vainas, vai kāds ticis klāt jūsu telefonam utt.iternetu telefonā vispār nelietoju, jo ir triatel pieslēgums, tad muldēja, ka sesijas internetam un tā gan taisnība, jo lai gan nelietoju, bet GPRS netika atslēgts, bieži displejā parādījās, ka ir aktīvs, tad atslēdzu piekļuvi un murgs beidzās.Pargāju uz vienādo tarifu.Tagad normāli, bet ir doma atteikties, jo patreiz paralēli lietoju Bifri un esmu ļoti apmierināta.Pārklājums gan LMT daudz labāks kā zz.Ja ir aitas, ir arī cirpēji!!!

T ToSesks 02.07.2011

LMT domāts priekš lohiem, visi pārējie jau sen pārgājuši uz BITI!

E Experts 29.09.2011

Paaugstinātas maksas pakalpojumi rodas ar maksas īsziņu palīdzību. Ir maksājumi, kurus var kontrolēt, draugiem.lv statistika, bilžu vietas un tamlīdzīgi zināmos portālos, bet mistiskās naudas tiek norītas ar krāpniecisku shēmu palīdzību, kuras pat telefona lietotājs nepamana, kad kaut kas pieslēdzas automātiski, it sevišķi abonēšana katru nedēļu. Var būt arī tāds mehānisms, kad maksas īsziņa aiziet automātiski pēc kaut kādas darbības.

Ieteikums - maksas pakalpojumiem nopirkt atsevišķu priekšapmaksas karti, ielikt to kādā vecajā telefonā, un sūtīt maksas īsziņas un jebkādas darbības ar aizdomīgiem pakalpojumiem veikt tikai no šī numura. Ja pieslēgsies abonements, tas apstāsies pie iztukšota kredīta.
Ja maksa pārsniegs kredītu, īsziņa neaizies un nauda netiks zaudēta.
Ja kaut kas pieslēgsies, ko nevar apstādināt, varēs nolikvidēt karti.
Maksājuma summu varēs kontrolēt.

Ar abonēšanu ir grūtāk maksājumus kontrolēt un apstādināt, krāpnieciskās abonēšanas viegli pieslēdzas un no tām grūti tikt vaļā. Tikai saņemot rēķinu nāk apskaidrība par vējā palaisto naudu.