www.sudzibas.lv LMT Paaugstinātās maksas pakalpojumi

LMT - Paaugstinātās maksas pakalpojumi

Kuram vēl nāk rēķinā ieraksts, ka lieto paaugstinātās maksas pakalpojumus, kaut arī tos nelieto?

Man, un manai draudzenes mammai visai bieži, un tā cena pakāpeniski pieaug! un rēķinot - kas var būt ticis pasūtīts (cena), nekad nesanāk īstā summa.

vienu mēnesi nolēmu vispār neko nepasūtīt, bet jau 7 mēneša dienā parādījās 5 paaugstinātās maksas pakalpojumi pa cenu 1,69 :D (ES NEKO NESŪTĪJU - NE ZVANĪJU)

Zvanot uz LMT - viņi neko nevar pateikt! :D

1x es pasūtīju statistiku pa 0,95Ls, bet man bija rēķinā ka pasūtīts 2x pa kopējo summu ap 2Ls :D un LMT operātors teica - mēs jums iedosim nr, kuram ieies šī nauda kontā un risiniet tālāk problēmu, (nu, -sanāca tā - ka tā nav LMT vaina) bet pakalpojums tak gāja no LMT, ja pa vienu SMS jāmaksā 0,95Ls - tad tā arī jāmaksā - es tak izsūtīju 1 SMS, nevis 2.

Bet jau kā 3mēn esmu atteicies no paaugstinātās maksas pakalpojumiem.

varu sacīt to - ka lielākā summa man bija 12Ls par paaugstinātajiem pakalpojumiem, bet aptuvenā pārmaksātā kopā ap 50Ls + PVN

Tā kā - pa šo lietu jūs taisnīgumu nedabūsiet!

E es domāju 01.04.2008

gan jau esi kaukad pasūtījis regulāro abonēšanu paaugstinātās maksas pakalpojumiem.
tip cellxxl.lv vai tml.
operators tur ņipričom.

P Piekritējs 07.10.2008

Ej, prasi izdruku!
Vajag mācēt lietot maksas pakalpojumus... Visus tos mēslus, ko reklamē pa TV - melodijas, spēles, saderības koeficientus - nekad nepasūtiet! Ja aizsūtat sms, automātiski abonējiet šos pakalpojumus - katru nedēļu atskaita naudu bez jebkādas jautāšanas!!! Tā jau viņi taisa naudu - uz cilvēku nezināšanas!!! Un LMT tur nav pie vainas, tikai jūsu stulbums!

Q qw 13.10.2008

Jā, man ari bija tādi "pakalpojumi"...es zvaniju prasiju- bet neviens neko nevar pateikt...

E endrju 13.10.2008

Mēs visi esam vienas lielas krāpšanu un mahināciju upuri!Vai tas būtu LMT, vai Tele2, vai Latvenergo, vienalga kāds kantoris, visi tikai dīrā:(

K Krotow 04.11.2008

Endrju, tev toč ir paranoja :D Pārbaudiet savus sarunu izrakstus, tur viss ir iekšā. LMT to var arī internetā caur manslmt.lv par brīvu. Un ignorejies tās melodijas un spēles caur SMS - tā gan ir tīra naudas kāšana, pei kam bieži uz neskaidriem noteikumiem - operators tur ņepričom.

G gatinss 23.11.2008

o jaa, man ar par 3pakalpojumiem 2, 20 ha.NESMU PASUTIJIS NE SPELES NE MUZIKU UN CITU FIGNJU.nu vajadzes ar pazvanit lmt ha, vienigais ko pasutiju draugiem.lv statistiku un protams 1reizi.bet lmt dod tagad atlaidites 5ls vertibaa, taa ka plusos)

A Aleksandrs 28.11.2008

SODIEN PARBAUDIJU REKINU-14 PAAUGST.MAKSAS ISZINAS UZ SUMMU 11.37, PARBAUDU VIRA REKINU, 3 PAAUGST.MAKSAS PAKALPOJUMI PAR SUMMU 6.50.VINS TIKAI ZVANA UN NEKAD SMS NESUTA.NOSKAIDROJU KA SO PAKALPOJUMU PIESUTIJUSI NO NR.67049994, IZKLAIDES PAKALPOJUMI.PIRMDIEN IESU SKAIDROTIES UZ LMT CENTRU, BET SOS SUDUS NEMAKSASIM GAN.PAT IESNIEGUMU POLICIJAI UZRAKSTISIM PAR KRAPSANU.

N navsvarigi 28.11.2008

Ja sitada fignja, tad jaraksta uz policiju! Kaut kas nedzirdets, nu bet var jau visadi but...

E emīls 28.11.2008

Nav svarīgi tu pa savu degunu tālāk neredzi. K0 es tev visu laiku abgalvoju, lmt politika mānam muļķa tautu. Man ir bezgala prieks, ka nesmu lmt lietotājs..

J Janis 28.11.2008

Emil, tas viss nenozime, ka LMT nepiedava kvalitativakos mobilo sakaru pakalpojumus valsti. Tev to pateisk jebkurhs cilveks, kas ir kaut bishkin lietojis LMT. Un, es neesmu abonents. Es lietoju okarti ar visam prieksrocibam, ko ta man dod.
Stridies, stridies ar mani tik talak un sauc mus visus par mulkiem, idiotie u.t.t. Tas parada tavu zemo limeni, bet to, ka LMT ir labaka kvalitate, tu dzive vel pagusi parliecinaties. es ari agrak lietoju zz un domaju, ka viss ir ideali ar zonu, kamer nesakas visadi gluki ar zonu Rigas centra darba vieta, sakas problemas pazvanit draudzenei uz Babiti, jo partruka sarunas... panemu Amigo un nekadu problemu nebija vairak nedz Riga darba, nedz sazvanities savai draudzenei uz Babiti! Runajot par Biti, mes ar draudzeni meginajam lietot toxic, bet vinai bija jaiet no majas ara dazi metri uz prieksu un tad tikai vareja mani sazvanit. velak gan tur pat babite uzstadija torni...

N navsvarigi 28.11.2008

Inguna, riktigak papurini bernus, citadak var jau but, ka vini ko pasutijushi! kas tad tev ies pasutit izklaides pakalpojumus? Nu ne jau 40 gadigs virs un sieva!
Bet, vispar, es pilniba piekritu, ka LMT pieslegums ir dargs prieks. Toties okartes tarifi ir tieshi laikaa un LMT tikla kvalitate ir tur pat!

A Aleksandrs 28.11.2008

Es izpurinasu LMT kartigi.Bet kas viram tos sudus pasutijis???Vienreiz noklusesi, apmaksasi, tad nakoso reizi vel ne tadu rekinu piestadis.Vinu mahinacijas izlidis gaisma, lai nedoma ka visi tadi tumsonjas un siem tik maksas.

N navsvarigi 28.11.2008

Inguna, protams, meklee un dari, tikai nevajaga parspilet ar uzbraucieniem LMT operatoriem. Tu jau nevari zinat, vai berni nav to pasutijushi! Manai sievinjai ar LMT rekinu nekad nekas tamlidzigs nav bijis! Rekins naca tik, cik mes domajam un nekadu mahinaciju!
telefonu nevajaga atstat tur, kur to var panemt citi! Ta ir visparpienemta prakse: ja kadam no vecakiem ir majas pieslegums, un berni sezh un kaut ko skatas, ierauga kadu izklaidi un pasuta, jo kas tad tur liels, vecakiem tak pieslegums un gan jau ka nemanis! Visada gadijuma, nevajadzetu iet uz LMT ar pilnigu parliecibu, ka berni nav vainig, jo var iznakt loti neerta situacija

N NavSvarigi 28.11.2008

Nevajaga uzskatit par vainigiem LMT operatorus, bet ar smaidu jadara viss!

A Aleksandrs 28.11.2008

Esmu 5 gadi kaa LMT kliente, so, vienigo menesi tas atklajaas.Vini paskaidro, ka iedos tel nr.67049994, vini sanem naudu par pakalpojumiem caur LMT.LMT te nav pie vainas, jocigi?ja tavi berni, nav svarigi, grabstas ap svesiem telefoniem, tad manejie to nedara.
SIM kartites var parbaudit, un, ja atklasies, ka maneja ir tira, neviena tada iszina nebija sutita?Tad sadarbiba ar ko LMT piestada maksu par fiktiviem pakalpojumiem?
Neerta situacija bus tiem, kas visu so piesuta.
Ta ka skrien ar galvu siena sava LMT del.

N navsvarigi 28.11.2008

Inguna, ta vispar ir inguna, kas so raksta? vai tad es piesaucu neiet un neko nemeklet? Ne! Bet, kamer nav pieradita operatora vaina, tu nevari iet uz LMT un aurot, ka vini ir pie vainas. Kad pieradisies vinu vaina, tad ej un tiesa kaut vai vinus! man ta kas?!! bet, taa tu nevari apgalvot, ka vini ir vainigi! Tas emocijas vispar trauce normali kaut ko padarit! Tas, ka tev pirmo reizi tas gadas, nenozime, ka tavi berni to nav darijushi!
Tas jauki, ka tu saviem berniem ta uzticies, bet es gan nebutu tik droshs, ka berni telefonu neaiztika!

E emīls 28.11.2008

LMT vainīgi es redzu cauri lmt

A Aleksandrs 28.11.2008

Nu tiesam tevi, nav svarigi, nesaprotu?Ko ta aizstavi LMT???zel, ka rit brivdiena, jasagaida pirmdiena, izdruka ari pasutita, bet vel nesanjemu.Nevajag visus te par stulbeniem turet.Sanak, 14 dienas sutiju iszinas pa 0.80 sant.?Te neiet runa par emocijaam, bet par krapsanu, man ka klientei nav vairs uzticibas LMT.
Divaina sagadisanas, ari viram tada pat problema, bet summa uz pusi mazaka.Kaut gan agrak sekojam rekiniem un viss bija ok.

A Aleksandrs 16.12.2008

Policija ieteica versties PATERETAJU TIESIBU AIZSARDZIBAS CENTRA, vini ar tadam lietam nenodarbojas, ja nepalidzes PTAC, versisos tiesaa, es LMT mahinacijas netaisos apmaksat.

K Krotow 28.05.2009

Neticu, ka operators patvaļīgi pieskaitītu paaugstinātas maksas pakalpojumus. Esmu LMT klients jau 10+ gadus un šādu problēmu nav bijis. Tavā vietā tomēr pasekotu līdz radiniekiem, īpaši bērniem - reizēm atklājas brīnumu lietas :)