www.sudzibas.lv LMT LMT - Vienādais

LMT - LMT - Vienādais

LMT tagad visur reklamē jauno produktu Vienādais 2; 4; 12 utt. Zinot to, ka mēnesī vairāk par 100 -120 minūtēm nenorunāju, likās interesants pieslēgums Vienādais 4, tas ir runā 100 minūtes pa 4 santīmi, tad nu pieteicos šim pieslēgumam, un gaidīju rēķinu pa maksimums 5Ls, jo nedaudz biju pārtērējis, tagad man atnāca rēķins par 8Ls, tad nu sāku pētīt kāpēc tik daudz un izrādās pakalpojuma aprakstā ar maziem burtiņiem ir pierakstīts, ka cenā 4Ls neietilpst numura noteicēja maksa, kas ir 1.50Ls. Tātad faktiski LMT iekasē to pašu maksu, kas man bija pirms tam par Formulu 8. Tātad šis Vienādais pieslēgums ir bijis nekas vairāk kā reklāmas triks.
Lūgums arī cilvēkiem iegādājoties arī LMT mazcenas mobilo pārjautāt vai tiešām nekas nebūs jāpiemaksā katru mēnesi, jo ja ir tāds pieslēguma veids, kam nav jāmaksā abonēšanas maksa, tātad Formula, vai Vienādais, katru mēnesi ir jāpiemaksā Ls 2.90. Un šo summu pareizinot ar 24, ka tik nu nesanāk tāda pati vai pat lielāka cena tam mobilajam telefonam nekā pērkot pilnīgi jaunu telefonu bez jebkādiem ierobežojumiem veikalā.

J

I iveta 19.10.2009

Jā patiešām, tā ir taisnība! Es jau iekritu: pirms mazcenas tel pirkšanas - skaidri melns uz balta rakstīts(arī līgumā), ka mēneša maksa par tel =0, 00Ls, bet rēķinā nezin kāpēc ir 2, 00Ls. Pagaidām vēl cīnos, bet jau redzu, ka bez Patērētāju... palīdzības galā netikšu (katrs operators aizbildinās ar citiem argumentiem, kas apgāž iepriekšējos citus). Deviņu gadu laikā no LMT pirmo reizi tik klaju "cūcību" saņēmu. Tas ir mārketinga triks, lai tagad grūtajos laikos nodrošinātos ar piesaistītajiem līgumiem.

RAMONA👀 02.11.2009

es Bite maksāju tikai par abonēšanu 2 ls ar kapeikām un sarunām 3 ls un viss...sms un numura noteicējs par velti. Tieši tādēļ aizmuku no LMT, nu neapmierināja, pirms tam bija TELE 2, kurš zonas dēļ neapmierināja, regulāri pārtrūka zvani :(

D Dzintars 16.12.2009

Vai tad grūti izvērtēt savas vajadzības, un pieslēgt tādus pakalpojumus, kas pašam nepieciešami? Lūk, es piemēram, maz zvanu, un daudz izmantoju internetu, un nāca rēķini ap 20-30 latiem. Bet kā pieslēdzu Vienādais2 un Dati5, tā neviens rēķins nav bijis lielāks par 9 latiem!

G gunta 29.01.2010

ari es uz šo "vienadais 4" iegrabos,
4ls+ 1, 50+ 3ls neka leta.

S surogāts 01.03.2011

Gribu izteikt arī savu sāpi: Esmu LMT klients škiet, ka no 2001. gada. Sāku ar Okartīti, pārgāju uz vietējo +. Katru mēnesi nāca rēķini ap 25-30 ls. Domāju, ka baigi runāju, un tarifi ar bija daudz lielāki kā tagad... Tad paraadījās tās formulas. Pārgāju uz formula 18, jo pēc tarifiem likās, ka samazināšu izdevumus...ziniet, 3 gadu laikā vistuvākais rēķins 18 latiem man bija 23 LS. Pārējie atkal no 25-30 LS Tagad man ir vienādais 12 un uzminiet, kāds man ir ikmēneša rēķins? no 25-35 ls :D Un galvenais, ka nenorunāju visas tās minūtes. Aizgāju pie klientu konsultanta un prasīju, kas man ir jādara, lai es beidzot saņemtu rēķinu, kur rakstīts 12 ls, loģiskas atbildes nebija. AAA aizmirsu piemineet, ka tajā laikā man bija veel iislaicīgais wap piesleegums, kam bija savas izmaksas, bet tagad esmu atteicies no visa leikā, bet rēķins nav samazinaajies...WTF?

Par zonu runājot: ir vairākas vietas pat Rīgas rajonā, kur LMT zona ir sū...ka par Biti vai tele2. Jau ilgi briestu no viņiem aiziet, bet baidos ieskriet vilka rīklē, jo papētot pārējo piedāvājumus, nekas spožāks tur nav, tikai smukākas krāsas.

J Jakayla 09.06.2011

Now we know who the senlisbe one is here. Great post!

E esss 13.09.2011

tāpēc vajag gaidīt LMT dīlerus pie sevis ciemos, tie man visu pastāstīja, paskaidroja un vel atlaidi iedeva) tuklat nesledzot līgumu uz 2 gadiem.esmu ļoti apmierinata.

F Forši 13.09.2011

LMT ir priekš lohiem, kuru Latvijā netrūkst!

T TehVen 02.03.2012

Katru menesi par numura noteicēju ir tikai vienādajam 2 un vienādajam 4, pārejiem tu samaksā tikai pirmo mēnesi ls 1, 22 un tālāk tev par to nav jāmaksā, skaties ko slēdz klāt..

M Mix 05.06.2013

Dzīvoju Rēzeknes rajonā, un te, braukājot apkārt, Bitei ar zonu ir ... gandrīz nekā. Speciāli nopirku Bites testa SIM karti - pat mājās, lauku ciematā trīsstāvenēs (un nevis kaut kur meža vidū) zonas nekādas; izmēģināju vairākus telefonus, gan vecus gan jaunus. Tā ka vēl ir vietas, kur bez LMT neiztikt. Bitei būs pamatīgi jāpacenšas, bet tad arī Bites pakalpojumiem mazās cenas var palikt ne tik mazas ...