www.sudzibas.lv LMT LMT - Vienādais

LMT - LMT - Vienādais

LMT tagad visur reklamē jauno produktu Vienādais 2; 4; 12 utt. Zinot to, ka mēnesī vairāk par 100 -120 minūtēm nenorunāju, likās interesants pieslēgums Vienādais 4, tas ir runā 100 minūtes pa 4 santīmi, tad nu pieteicos šim pieslēgumam, un gaidīju rēķinu pa maksimums 5Ls, jo nedaudz biju pārtērējis, tagad man atnāca rēķins par 8Ls, tad nu sāku pētīt kāpēc tik daudz un izrādās pakalpojuma aprakstā ar maziem burtiņiem ir pierakstīts, ka cenā 4Ls neietilpst numura noteicēja maksa, kas ir 1.50Ls. Tātad faktiski LMT iekasē to pašu maksu, kas man bija pirms tam par Formulu 8. Tātad šis Vienādais pieslēgums ir bijis nekas vairāk kā reklāmas triks.
Lūgums arī cilvēkiem iegādājoties arī LMT mazcenas mobilo pārjautāt vai tiešām nekas nebūs jāpiemaksā katru mēnesi, jo ja ir tāds pieslēguma veids, kam nav jāmaksā abonēšanas maksa, tātad Formula, vai Vienādais, katru mēnesi ir jāpiemaksā Ls 2.90. Un šo summu pareizinot ar 24, ka tik nu nesanāk tāda pati vai pat lielāka cena tam mobilajam telefonam nekā pērkot pilnīgi jaunu telefonu bez jebkādiem ierobežojumiem veikalā.

J

U Uldis 16.04.2009

Man vienmēr ar LMT ir bijušas problēmas - pārgāju uz BITE un esmu loti apmierināts gan ar tarifiem, gan to, ka nav jāmaksā par numara noteicēju un citiem pakalpojumiem.

U Uģis riktigais 16.04.2009

Man visvairāk patīk, ka citi pa bedrēm lekā-iekšā un ārā, lai redzētu, kuram labāks parklājums :P

D dinchara 16.04.2009

aii.. nevajag cilveeki savu stulbumu uzvelt lmt!

N navsvarigi 19.04.2009

Ai, tas tak skaidrs, ka Bite taa zona bija un bus sliktaka. Fiziski vini par 4 gadiem nevar paveikt tik daudz, cik LMT vareja paveikt, esot Latvijā kopš 1992. gada! Un, nevajaga stastit, ka LMT zona ir tada pati vai sliktaka par Bite. Par laimi man ir iespeja salidzinat un Bite ne tuvu nestav LMT ar savu parklajuma kvalitati. Bet, par kvalitati, kas ir LMT, kaa zinams jamaksa! Un, sudziba ir jociga. Panem, cilvek, sakuma palasi visus nosacijumus pirms kaut ko spregat!

N Nauris 19.04.2009

Kā nevar, var un bite to pierādija 3.gados. Driz nebus, kas LMT maksa, jo viņiem nebus vairak klientu jo visi mūk prom kam nau liguma...

A Aleksandrs 19.04.2009

Pilnigi piekritu Naurim, turas tie, kas iegrabusies mazcenniekos.

N navsvarigi 19.04.2009

Nauris, ko vini pieradijushi 3 gados?? Neko! Es neesmu "iegrabies" ari mazcenniekaa, bet savu okarti nedomaju mainit ne pret vienu citu karti tieshi tikla parklajuma kvalitates del. Interesanti gan: kas ir tie, kam liguma nav un kas beg projam?? Tas ir normali, ka cilveki tagad "staiga" no vien operatora pie cita, bet nevajaga ari paspilet un apgalvot, ka nu no LMT tagad visi beg tik projam. Es tak, lietojot savu okarti, vairak redzu, cik ir to LMT lieottaju un man no okartes uz LMT iznak izdevigi zvanit. Pec numura var pateikt, kads ir operatorts un cik zvanu cilvekiem pa darishanam, un zvanu uz dazhadiem numuriem, kaut vai piemeram, kaut ko perkot pec sludinajuma, parsvara visiem ir LMT. Darba man nospiedoshajai dalai kolegu un priekshniecibai ir LMT. Nevajaga dzivot kau kada pasaku valstiba! Nav taa, ka nu visi iet uz Bite!

N navsvarigi 19.04.2009

Laima, ka paskatas uz to dargumu!! ja raugas no tada viedokla, kada ir kvalitate, tad LMT ir lets operators, jo par nedaudz lielaku naudu vini piedava daudz labaku tikla parklajumu, nekaa Bite un T2!! Bite vel janomet tarifi, lai vinu cenas atbilstu kvalitatei, jo LMT tak cenniks ir lidzigs, bet kvalitate nesalidzinami augstaka! Man pasham interesanti paverot operatoru cinas par klientu. Protams, esmu priecigs, ka latvija ir Bite, kas veicinaja to, ka LMT ar savu augsto tikla parklajuma kvalitati "nolaida" tarifus! Tas tik nozime vienu: kvalitate klust pieejamaka par cenu, mkuru videjais latvijas pilsonis spej samaksat!

N navsvarigi 19.04.2009

Juroks, tie, kas noverte kvalitati, nemainis to ne pret ko citu!!!

A Aleksandrs 20.04.2009

Nafig man tava suda okarte, ja zvanu un maksaju 0.22-0.25 pas minuti, ej ieskrienies ar lmt un okarti.Bite vienadais tarifa, bet sava starpa sarunas pa brivu.Un nevavulo te par kvalitati, nav lmt nekadas kvalitates, piekrievijas robeza zonas nav vai raustas.Riga tava nestridesos, parklajums bus, bet Latvijas nosturos nav nekadas zonas un nevajag pust pilites, ja neparzini situaciju.

S sise 23.04.2009

Man pašai ir Tele2, bet daudz pazīstamiem ir LMT, un, cik, runājot, visi ir apmierināti ar savu operatoru!Un interese pēc esmu papētījusi viņu piedāvājumus un tarifus, un piedāvājums ir ļoti plašs un, uzskatu, ka arī jebkurš var atrast sev vispiemērotāko, pieslēguma veidu!Un tie, kas te raksta, ka regulāri viņu rēķiniem pieliek klāt naudu, beidziet dir..!!!
Un vēl bija raksts par tām n-tajām sms, kas ķipa sasūtītasun n-tās minūtēs norunātas .Ir tā, ka ļoti bieži, it sevišķi gados veci cilvēki NENOBLOĶĒ tel. taustiņus, kā rezultātā tiešām sasūtās n-tās īsziņas un sazvanās ar ne pa jokam, ka atnāk TĀDS rēķins, un ko viņi, skrien pie operātora bļaustīties, lai tā vietā vienkārši beidzot sarunu nospiestu sarunas beigšanas taustiņu un nobloķētu taustiņus, lai nesaspiežas pa kabatām!Tā lūk!!!

D Domīgs 24.04.2009

Var tikai pabrīnīties par mūsu degradēto sabiedrību un dažiem neaptēstiem tukšpaurainiem indivīdiem... kautkāds murgs.

N Navsvarigi 05.05.2009

Juroks, tu esi vispar normals?? Okartei nav tarifu 0.22-0.25 Ls/min. Prieksh kam shitaa melot?? Man zvanishana maksaa 3.2 sant/min uz LMT. Ir dzirdets, ka tieshi latgalee nav Bite zona, bet tu te tagad stasti, ka tur nav LMT zonas. Es neieshu tev pieradit, ka balsts ir balst, nevis melns! Zinams fakts, ka lauku rajonos cilveki izvelas Okarti vai Amigo del zonas.

Tavai Bite ir loti stipri janolaizh tarifus, lai vinu cena atbilstu kvalitatei, jo LMT pieslegumiem ir lidziga cena, bet kvalitate ta augstaka un cilveki izvelesies LMT. Tas ir logiski!!!

A Aleksandrs 06.05.2009

tavs lmt lai mazaak zog, i ljudi k vam potjanutsa;)tu vispar zini, cik klienti ir aizgajusi prom no lmt?Bitei gan tarifi uz pusi letaki, gan zona apmierina.Cilveki, kuri piesledzas, domajot ka bus letak, pie lmt tarifu plana 4-katru menesi atdod pari 10 Ls:(Kur tu redzi letumu???Pareizi klienti dara, ka atsakas no lmt, jo ir daudz letaks un labaks variants-Bite.

J Jancis 20.05.2009

bitei ir latgalē zonā. pat kaut kādos miestos kur nebiju gaidijis. braucu un ir, runāju, pat internetu lietoju.

M Meitene13 16.06.2009

Man ari ir LMT vienadais 4 bet veikala mums bija saprotosha tante un visu izstastija. Ka par numura noteiceju 1, 50 :)

L laurupuucis 29.07.2009

Jums ar Bites pieslēgumu vajadzētu pastaigāt ogās un sēnēs- nevis piepilsētas parkā, bet kautkur dziļāk mežā un tad runāt par zonu. Pilsētās visiem operatoriem ir normāla zona, bet LMT vienīgais dod tādu pārklājumu. Mūsu ģimene (5 pieaugušie) jau desmit gadus lietojam LMT, sūdzību diemžēl nav ;) Ar TELE2 gan bija uzrēķini. Man ir jau gadu arī otrs telefons no BITEs. Lēti, bet zona drausmīga- ļoti daudz darba darīšanās jābraukā pa Latviju. Bieži pienāk īsziņa- atvainojiet par traucējumiem, un piedāvā šajā dienā izmantot īsziņas par brīvu. Nu cik daudz var rakstīt- ātrāk un lētāk sarunāt. Sūdzību portālu nevajag pārvērst par ap...as portālu. Ja gribi lai ciena Tevi- cieni arī otru.

J Julija 04.09.2009

Ja uzhe 5 let klient LMT, i menjatj ni na kakuju druguju setj ne budu!Za vse 5 let mne ne priwlosj zaplatj ni odnogo liwnego santima, po4ti vezde estj zona, ne s4itaja dremu4ih lesov(no vedj v les idut 4to to sobiratj, a ne bazaritj po telefonu), u menja uzhe boljwie skidki, kotorie ne predostavljet ni odin mobiljni operator, i dogovora na samom dele nuzhno 4itatj, a ne toljko podpisivatj-slepoe stado baranov!!!

C cilvēks 04.09.2009

Nu gan Tu TRUSIENE lej - LMT tajā vietā zonas nav, bet Bitei ir? Tač ned**rs tikai bumbiņas. Neesmu LMT fans un arī nekad nebūšu, jo čakarētāji viņi ir baigie, bet Bitei pārklājums lielāks nav točna un zona LMT ir gandrīz visur...

J Julija 04.09.2009

Ja soglasna s toboj Cilveks!Kak mozhet za paru let pokritie bitj bolshe, 4em u togo zhe LMT za 10?