www.sudzibas.lv LMT lmt internets

LMT - lmt internets

Ja vēlaties strādāt/sērfot internetā, iesaku pārdomāt, pirms izvēlaties LMT bezvadu internetu. Bieži darbs ir paralizēts, jo nets nestrādā vai it kā strādā, bet 'gliemeža' ātrumā. Nav iespējams noskatīties video matreiālus (piem., youtube).

A Antilmt 09.08.2011

Jums arī ir 5 GB pa 5, 99 Ls mēnesī?

G Gatis 20.09.2011

Kādi lauki..pfff Meitene mācās Jelgavā un lmt nets tur ir točna mēsls!!!Bet kā par brīnumiem, atbraucot atpakaļ uz laukiem zona šeit ir sliktāka, bet internets ir tik tiešām ātrs un kā tad to tagad izskaidrot? Pats savām acīm to redzēju un draugam tieši tāda pati problēma!!!

Z zumzumam 20.02.2012

Nezinu, kur bet 30km no Rīgas LMT mobilais internets ir galīgi garām!!!
Tā kā esmu parādā hipotekāro kredītu, tad LMT man verķīti tikai piedāvāja nopirkt, labi nopirku.
Sākotnēji, pat 1 nedēļu tas darbojās samērā apmierinoši, bet pēc tam sliktāk un sliktāk.
Zvanīju viņiem jautāju varbūt tāpēc, ka man istabas vidū mainās torņu zona vai vēl kas... atbildē man ieteica pārslēgt uz kaut kādu lēnāku bet stabilāku versiju...
pēc tam 5 stundas pielikumu no e-pasta kačāju, kačāju un nenokačāju... pilnīgi nesaprotami man tas viss, bet nervus izbesīja kapitāli, man pret internetu nebija lielu prasību - iespēju izlasīt e-pastu nosūtīt un saņemts failus līdz 5Mb, lai tad kad es strādāju mājās man būtu iespēja nosūtīt un saņemt info, bet rezultātā nopirku verkīti par ~35 Ls maksāju par neizmantojamu internetu 7ls mēnesī un braucieniem uz Rīgu informācijas apmaiņai.

Būtībā visvairāk kaitina, ka LMT necenšas apgūt savu piedāvāto pakalpojumu, bet reklamē jau jaunu. Viņiem neinteresē, kāpēc viņu produkts nedarbojas, kādas īpatnības = nepatīk nelieto

Atteikties no LMT arī nebija vienkārši - nevis aizsūtu e-pastu, bet vēl jāierodas kaut kāds iesniegums aizpildīt, viņi par mēnešiem, ko vispār neizmantoju internetu man piestādīja rēķinu, labi saprotu nebiju atteikusies, samaksāju, kad bija ērti (jo viņiem ir ērti pārdot to ar ko paši galā netiek), ejot maksāt uzzināju, ka e-pastā nosūtītais atteikums nav spēkā, ka viņi turpina rēķināt, tad aizpildīju viņu sasodīto veidlapu un sajutos labāk, viņi protams piestādīja vēl 2, 5 latus par brīdi līdz iesnieguma saņemšanai, teicu ka samaksāšu, kad būs ērti (=došos garām kādai iestādei, kur bez rindas var apmaksāt rēķinu) protams tas viņus neapmierināja un viņi mai atdeva Creditreformai, kas no manis tomēr tos 2, .. Ls dabūja, bet tiešām, kad man bija ērti.

Būtībā, ja man nebūtu darba apmaksāts telefons es noteikti to nomainītu pret citu kompāniju.
Kāda paziņa ir LMT kaut kādas tur augsta līmeņa patstāvīgais klients vismaz 12 gadus un ko?... - rezultātā - paņēma zivtiņu un runā lētāk.
Cilvēkiem ir psiholoģisks klikšķis, ja viņiem saka ka viņi ir kaut kādas īpašās kategorijas klienti, tie automātā domā, ka tāpēc viņiem viss ir lētāk, bet nē paskaties pie konkurentiem un izrādās tu ar savu īpašo statusu runā dārgāk nekā tur jaunais klients...

Kopsavilkumā nesaku ka LMT internets nekur neder (zinu, ka citi paziņas Rīgā atsaucas pozitīvi) bet viennozīmīgi, ja nedzīvo Rīga, vai pierīgā klajā laukā tuvu tornim, pietiekami tālu no cita torņa, māja un jumts ir no kāda specifiska materiāla, tad labāk LMT internetu neņem.

Savu situāciju atrisināju TRIATEL, kaut nedaudz lēnāk, bet stabili, tā kā filmas man kačāt nevajag, tad nezinu kā Triatelam šī pozīcija, galvenais esmu atrisinājusi savas ar darbu saistītās vajadzības, un 2 min. lai nokačātu lielāku failu arī ir Ok, jo tās nav LMT 5 stundu varbūtības teorijas..