www.sudzibas.lv LMT lmt internets

LMT - lmt internets

Ja vēlaties strādāt/sērfot internetā, iesaku pārdomāt, pirms izvēlaties LMT bezvadu internetu. Bieži darbs ir paralizēts, jo nets nestrādā vai it kā strādā, bet 'gliemeža' ātrumā. Nav iespējams noskatīties video matreiālus (piem., youtube).

J jānis 13.01.2011

Bija mobilo internetu salīdzinājums.

R Renārs 13.01.2011

Pilniibaa piekriitu!!! LMT inetes ir pilniigs suuc.

N Neķītrais Priesteris 13.01.2011

Nav ne vainas, ka tik laba zona un nav pārtērēts limits (tas atkarīgs no tā cik maksājat), uz HSDPA zonas loti labs..var online filmas pat skatīties un visu pārējo. Vot Tele2 un Bite to toc ir mēsls, pat zonas telefonam nav atsevišķos reģionos, bet LMT vari iejiet kaut kādā vietā kas 30km no civilizācijas, tik un tā ir zona.

N Normunds 13.01.2011

LMT lauku viensētās ir pagaidām vienīgais risinājums, lai tiktu pie jel kāda interneta. Tele 2 internets darbojas tikai pie torņa, bet Bitei ir nestabils savienojums. Ja ir 3G pārklājums, tas gan tikai pilsētās, ir pietiekami ātrs. Vietējie kabeļu vilcēji man piedāvaja nopirkt un uzstādīt kaut kādu antenu pa Ls 360. Ja tad nebūšot, tad vajadzēšot mežu paretināt.

Z zinaida 13.01.2011

Tele2 toze ni4ego horo6ego! Po 15 raz v denj propadaet! ja ne govorju o tom, 4tobi filjmi smotretj! Youtube ne gruzitsja!

ē Ēriks 14.01.2011

Nu nezinu man ir LMT bezvadu internets, nesuudzos, pat njemot vera ka nedzivoju pilseetaa neta atrums man ir 6.5Mbps

M mister 15.01.2011

Es panemu mobilo internetu 7 datoram dzivoju pie robezas un man piesledzas vinu tikls lietuvas par to man noplesa 20 ls kaut neesmu par to vainigs" ja dzivojat kautkur pie robezas uzreiz jaatsledz arvalstu planu kat kadu... pirmais reitins man sanaca ap 30ls uzmanieties????????????????????????????

H harijs 16.01.2011

Paņēmu es arī, bet ir viens bet, Ja es vēlos skatīties filmas, novilkt vai sūtīt liela apjoma failus, tad man jārēķinās ar bremzi, īpaši tad ja ir mazais pieslēgums, kas faktiski neder šai lietai.
Saviem e-pastiem un saziņai esmu apmierināts ar ātrumu pat ar mazo pieslēgumu.

H harijs 16.01.2011

Nu ja nolemšu, ka man vajag multimedijas, tad pāriešu uz jaudīgāku pieslēgumu.
Pagaidām nav jāgaida kamēr ielādēs lapu. Un darbā man vajag informācijai, sarakstei.

L laimis 16.01.2011

Tāds pats sūds un tādi pati nožēlojama taktika un apkalpošana kā Teļiem

H harijs 18.01.2011

Varbūt pēc tam tas niķojas, bet pagaidām viss OK.
Nu bet ja kādam vajag super ātru pieslēgumu, tad neceriet, nav jau optiskais, bet datu pārraide pa gaisu. Man tas skaidrs kā neizglītotajam. Un ar to jārēķinās, ka būs lēnāk.

O Otto 27.01.2011

Nepiekriitu par to interneta ātrumu... Man lauki ir Tilžā (tilžas novadā ) dziļi, dziļi, bet interneta zona ir pilna, HSDPA TĪKLĀ arī pilna, ātrums arī ļoti liels...
Meiģināju nokačāt filmu Pusstundā novilkās...
Un ja kas salīdzinājumā ar pilsētu man tur gāja ātrāk nekā pilsētā... Ja filmu tur es nokačāju pusstundā tad pilsētā labi ja ne pat 3 stundās...
Lai gan man tur pazīstamiem ir daudziem LMT internets datorā Viņi NESŪDZĀS. ... Jo ļoti labi viss iet...

Tāpēc NEPIEKRITĪŠU!!!

A Andis 04.06.2011

Šķiet daži pat neizmēģinājuši dod vērtējumu. Man ir bijis gan BITEs, gan TELE2 mob i-nets. Tagad LMT Mana ģimene 12. Diena pret nakti- uz biti bija jāgaida ap 2 minūtēm lai atvērtos nākošā lapa, bet naudiņu skaitīji ļoti cītīgi. Atrodos uz Gulbenes un Madonas rajonu robežas, apmēram 6 km līdz tuvākajiem torņiem. Pāris reizes ir pazudis signāls, bet ar tiem diviem nevar pat salīdzināt. LMT ir ļoti labs pārklājums tālu no pilsētām.

E Esesesseseseseses 04.06.2011

Protams, Andis ir viens no LMT vairotājiem! :D :D :D Mums vēl tālu līdz kvalitatīvai pārraidei! LMT tāpat kā Govs un Sūdumuša ir vienā līmenī!

T ToAndis 04.06.2011

Izklausās gluži vai pēc zinātniskās fantastikas. Šādas kvalitātes sakaru Latvijā vēl gadus 30 laukos nebūs.

Z zaika 09.08.2011

pilniigs meesls ir mobilais LMT par 5 lati. Esmu Balvu pilsetaa, pirmaas 4 dienas ok, bet tad izsecini, ka 2 stundas ja pavadi internetaa un ne jau filmas skatoties, bet vnk lasot zinjas, druagos fermaa, tad pee 4 dienaam vari datoru ielikt plauktaa, jo draugus pat atveert nevar, kameer atkal ir pirmais datums . auan liigumu lauzt nevari, viss uzreiz jaasamaksaa un pat tad veel tie triis gadi kaut kas jaamaksaa. Fui kaa esmu iegraabusies, bet viss tikai taapeec, ka iireeju uz laiku dziivokli un nevaru atljautie lattelekom piesleegumu. apailniigs vaaks, bet nav jau kur suudzeeties par sliktu pakalpojumu, paska, njem piesleegumu par 7 lati, buus 2 reizes lielaaks apjoms, bet tas tak noziimee nevis 4 dienas darbosies, bet astonjas. Bet meenesii ir 30 dienas, pilniigs vaaks.

T ToZaika 09.08.2011

Vajadzēja ņemt Tele-2, tur pašlaik ir dažādas akcijas, iznāktu krietni lētak.

H hihihaha 09.08.2011

Man ir LMT internets datorā --arī apmierina--salīdzinot ar TELE-2---man ir lielāks APJOMS UZ PUSI PAR VIENU UN TO PAŠU NAUDU MĒNESĪ!!!

: :)))))) 09.08.2011

to Zaika!!!
Arī man ir internets Balvu piepilsētā---ir labi, arī cena salīdzinoši ar pārējiem operatoriem ---ir laba---kā tā var būt---kam ticēt---tev vai man [slēpt]@!!!Mani apmierina---labāks nav nevienam operatoram, es par LMT!!!

A Antilmt 09.08.2011

Toties mums laukos ir 3G, bet jums tikai pilsētā!