www.sudzibas.lv LMT LMT brīvība nemaz nav brīvība?

LMT - LMT brīvība nemaz nav brīvība?

Pagājušajā mēnesī, laikam 12. oktobrī pieslēdzu LMT brīvību, ar mērķi tiešām runāt neierobežoti daudz.
Jā, viss bija skaisti, Trodeksā čalis apgalvoja, ka varēšu es runāt kaut 24 h dienā.
Bet nekā :D
Te pirms 2 dienām man sanāca dažas sarunas ar brālēnu 2 h garas, jā, no rīta zvanīju viņam un runāju 2 h, un tad arī vakarā runāju 2 h.
Piebildīšu, ka ar brālēnu šādi gari runājām veselu ned;ēļu.
Bet vakar saņēmu no LMT kantora brīdinājuma ziņu, ka "LMT uzskaites sistēma" esot fiksējusi, ka man esot neierasti garas sarunas, ka tas kaitējot citiem lietotājiem.
----
Lūk , tādu sms es saņēmu, tas mani izbrīnīja.
Vai tad LMT brīvība neparedz neierobežoti garas sarunas uz jebkuru tīklu?
Varbūt kāds zinās pastāstīt sīkāk?

S Sega 09.12.2013

Man tāds pats stāsts!
Līdz šim man bija Tele 2 pieslēgums. Mainiju dzīvesvietu, pārklājums sāka neapmierināt, nolēmu par labu LMT
Tagad nožēloju. Tele 2 ne kad nav bijušas šādas problēmas...par ilgu runā, par biežu zvani utt.
Esmu LMT klients tikkai nepilnu mēnesi un tarifs "Brīvība"...Došos atpakaļ pie Tele 2...vismaz lai pārklājums ne tik labs, tomēr pilda savus solījumus un vēl piedevām nejaucās cilvēka dzīvē, to nekontrolē.

G13 10.12.2013

Problēma ir tur, ka daudzi cilvēki domā pārāk šauri un visu cenšas (vai to tikai spēj) uztvert burtiski. Kā piemērs, ir tādi restorāni, kuros samaksā fiksēto summu un ēd, cik uziet. Domāju, ja atradīsies kāds galējību meistars un sāks visu rīt un vemstīties un tad atkal rīt, viņu izdzis no šī restorāna.
Otrkārt, pārmērīga mobilā telefona lietošana ir ļoti kaitīga veselībai.
Treškārt:
LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi
LMT pakalpojumi ir paredzēti godīgai izmantošanai atbilstoši LMT Pakalpojumu līguma noteikumiem, LMT pakalpojumu aprakstiem un lietošanas nosacījumiem, kā arī normatīvajiem aktiem. Ar LMT Pakalpojumu līguma noteikumiem un pakalpojumu aprakstiem var iepazīties mājas lapā, kā arī jebkurā LMT klientu centrā.

LMT aizsardzība pret krāpniekiem
Lai nodrošinātu augstu aizsardzības līmeni pret krāpšanu un LMT pakalpojumu un numuru prettiesisku izmantošanu, LMT ir ieviesta krāpniecības noteikšanas un novēršanas sistēma. Tā ļauj identificēt klienta netipisku uzvedību, kas var liecināt, ka galiekārta (tālrunis, dators u.c.), pakalpojumi vai numuri tiek izmantoti nepareizi vai ļaunprātīgi – pretēji paredzētajam mērķim, vai arī tiek aizskartas citu lietotāju un LMT intereses.

Piemēri
Konstatēta zvanu, ziņojumu vai citu pakalpojumu izmantošana lietotājiem neraksturīgā veidā, ilgumā vai apjomā.
Lietota galiekārta, kas iepriekš izmantota nelabticīgi labuma gūšanai vai citu prettiesisku darbību veikšanai.
!!!
Veikti vai saņemti gari, vienveidīgi, līdzīgi, atkārtoti vai citādi netipiski zvani vai ziņojumi (piem., e-pasti, īsziņas, MMS u.c.).
!!!
Zvanu vai ziņojumu mērķis nav bijis sazināties.
Zvani vai ziņojumi izmantoti reklāmai, komerciālu paziņojumu sūtīšanai vai komercdarbībai.
Zvani vai ziņojumi izmantoti labumu gūšanai no LMT vai citu operatoru pakalpojumiem pretēji to lietošanas mērķim – sazināties.
Šajos gadījumos ar Tevi var sazināties LMT pārstāvis, lai pārliecinātos, ka galiekārta tiek lietota labticīgi un ar īpašnieka piekrišanu. Taču var būt arī gadījumi, kad sistēma automātiski vai pēc informācijas saņemšanas no citiem operatoriem ierobežo vai pat pārtrauc noteikta pakalpojuma sniegšanu, lai novērstu pārmērīgu zaudējumu rašanās iespēju, nelabticīgu pakalpojumu vai numuru izmantošanu, kā arī nodrošinātu citu lietotāju interešu aizsardzību.

Šādos gadījumos LMT neatmaksā klienta samaksāto naudas summu, nepiešķir paredzētos labumus, kā arī liedz iespēju izmantot nelabticīgi iegūtos labumus. Ja pārbaudes laikā apstiprinās, ka, izmantojot pakalpojumus vai numurus, ir pārkāpti normatīvie akti, LMT ir pienākums sadarboties ar uzraudzības iestādēm un sniegt pieprasīto informāciju par personu, kas pieļāvusi pārkāpumus, kā arī pārkāpuma novēršanas, apturēšanas vai izmeklēšanas nolūkā īstenot uzraugošo iestāžu pieņemto lēmumu izpildi.

Ja neesi pārliecināts, vai Tavas darbības LMT tīklā tiks uzskatītas par netipiskām vai kā citādi var pārkāpt normatīvo aktu prasības, aicinām savlaicīgi sazināties ar LMT, lai saņemtu atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem. Tāpat aicinām sazināties ar LMT arī gadījumos, ja attiecīgo LMT pakalpojumu ir paredzēts izmantot no pamatmērķa atšķirīgā veidā.

L llietotājs 30.05.2017

Labi sagatavojies..malacis. Par rakstu dabūsi no LMT brīvību uz veselu gadu, bet ne vairāk!

R Raitis Pikša 11.12.2013

Brīvība super! Bet jūs kas te sūdzās esat totāli nūbi! Tinaties vien pie tā sūda tele2 un lai šie jūs drā...